خانه / اخبار / دکتر احمدی نژاد در پیامی به مناسبت روز ارتش ؛
ارتش با قدرت و قاطعیت از تمامیت و منافع سرزمینی ایران دفاع می کند

دکتر احمدی نژاد در پیامی به مناسبت روز ارتش ؛
ارتش با قدرت و قاطعیت از تمامیت و منافع سرزمینی ایران دفاع می کند

4N0A0365

دکتر احمدی نژاد با صدور یک پیام تصویری ، فرارسیدن ۲۹ فروردین مصادف با روز ارتش را به همه فرماندهان ، افسران ، درجه داران و سربازان فداکار ارتش تبریک گفت و تاکید کرد که ارتش جمهوری اسلامی ایران با قدرت و قاطعیت از تمامیت ارضی و منافع سرزمینی ایران دفاع می کند.

متن پیام دکتر احمدی نژاد به مناسبت روز ارتش به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه والمستشهدین بین یدیه

امروز ۲۹ فروردین ، مصادف با روز ارتش سرفراز جمهوری اسلامی ایران است که به فرمان امام خمینی (ره) و برای تقدیر از مجاهدت های ارتش قهرمان، نامگذاری شد.
اینجانب این روز بزرگ را به همه ارتشیان عزیز، سربازان فداکار، درجه داران قهرمان، افسران عزیز، امرا و فرماندهان بزرگوار ارتش و خانواده های محترم و معزز آنها صمیمانه تبریک عرض می کنم.
همینطور این روز را به ملت بزرگ ایران تبریک عرض می کنم. به لطف خدا و به همت همه کادر ارتش ، امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران قادر است با قدرت از تمامیت ارضی و منافع سرزمینی و حقوق ملت ایران با قاطعیت دفاع کند. ارتشیان عزیز ما در دوره دفاع مقدس نشان دادند که پیوسته با ملت و در خط آرمان های بزرگ ملت ایران قدم برمی دارند. شهدای ارتش، جانبازان و آزادگان ارتش ، سند های افتخار ارتش و ملت عزیز ایران هستند. من مجددا این روز را به همه ارتشیان، خانوادهایشان، ملت بزرگ ایران، قوای مسلح جمهوری اسلامی ایران، نیروی انتظامی، بسیج و سپاه پاسداران تبریک می گویم و برای همه آنها سلامتی عزت و موفقیت روز افزون را آرزو مندم .

مطالب دیگر

photo_2017-04-12_18-24-26

در انتخابات پیش رو از هیچ فردی حمایت نکرده و نخواهیم کرد

دکتر محمود احمدی نژاد و حمید بقایی با انتشار اطلاعیه ای مشترک اعلام کردند در انتخابات پیش رو از هیچ فردی حمایت نمی کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *