خانه / پربازدید / اسارت اذهان توسط احزاب وابسته به صهیونیسم

اسارت اذهان توسط احزاب وابسته به صهیونیسم

IMG_7273 copy

ما باید خودمان و با روش‌های خودمان مسائل‌مان را حل کنیم. دولت‌های استکباری نمی‌توانند و نباید به ما درس آزادی و عدالت بدهند.

آنان خود منشأ بی‌عدالتی‌ها و دیکتاتوری‌ها هستند. آنها به ملت‌های خود نیز ترحم نکرده و شرایط ناعادلانه وسختی را به آنها تحمیل کرده و مجال اعمال اراده را از آنها سلب کرده‌اند. می‌بینید که همه ملت‌ها به تنگ آمده‌اند و فریاد می‌زنند ولی فریادرسی ندارند.

مردم در چنگال نظام های حزبی و رسانه‌های وابسته به صهیونیسم اسیر و با ثروت‌های غارت شده از منابع سایر ملت‌ها مواجه‌اند. در بهترین حالت باید از یک حزب به حزب دیگری که در واقع نسخه دوم همان است پناه ببرند و دوباره روز از نو و روزی از نو.

دولت‌های استکباری نمی‌توانند الگوی ما باشند حتی اگر چهره و نقاب را عوض کنند.

آزادی و دموکراسی از لوله تفنگ ناتو و با دخالت غربی‌ها به دست نخواهد آمد.

آنان در اداره امور خودشان شکست خورده‌اند و خسارات سنگینی بر جامعه بشری تحمیل کرده‌اند. نباید اجازه داد که با تغییر شعار و به نام دموکراسی و آزادی همان اهداف استعماری را محقق کنند.

ما باید خودمان و مبتنی بر فرهنگ و آموزه‌های خودمان تصمیم بگیریم و عمل کنیم. در شر آنان تردیدی و به خیرشان امیدی نیست.

آزادی حقیقی و کرامت انسانی فقط و فقط در سایه عدالت و عبودیت، پیروی از دستورات پیامبر عزیز خاتم و ایمان و تقوای حاکمان و مردم محقق می‌شود که به لطف الهی فرهنگ ما سرشار از این ارزش‌هاست.

همه باید با همدلی و بر اساس آموزه‌های پیامبر اسلام و با اتکا به اراده ملت‌هایمان و با گفتگو و منطق تلاش کنیم امت وسط و جامعه شاهد را در کشورهایمان بر پا کنیم. این خواست ملت‌های ماست.

سخنرانی در اجلاس فوق العاده همکاری اسلامی در مکه/ ۲۵ مرداد ۱۳۹۱

مطالب دیگر

photo_2017-04-25_09-54-49

گزارش تصویری ؛
حضور دکتر احمدی نژاد در حرم مطهر رضوی همزمان با عید مبعث

دکتر محمود احمدی نژاد سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 همزمان با روز عید سعید مبعث جهت زیارت آستان مقدس حضرت امام علی بن موسی الرضا(ع) در حرم مطهر رضوی حضور پیدا کردند که حضور ایشان در میان مردم با استقبال گرم و پرشور زائران این آستان روبرو گردید.

۷ نظر

 1. ز یزدان و ز ما بر آنکس درود که تارش خرد باشد و داد پود.

 2. سلام
  این صحبتها یه جمله ی خیلی مهم داره که اگر مسئولین متوجه بودند خیلی عالی بود:

  “در شر آنان تردیدی و به خیرشان امیدی نیست.”

  و یک جمله ی دیگه داره که توش همه ی شعارهایی که توسط بقیه داده میشه، هست:

  “همه باید با «همدلی» و بر اساس آموزه‌های پیامبر اسلام و با اتکا به اراده ملت‌هایمان و با «گفتگو و منطق» تلاش کنیم «امت وسط» و جامعه شاهد را در کشورهایمان بر پا کنیم. این خواست ملت‌های ماست.”

  آیا این همون همدلی و گفتگو و امت وسط (اعتدال) نیست؟ خدا نگذره از کسانی که تهمت میزنند که احمدینژاد جنگ طلبه!
  بعضی برای توجیه خودشون، مجبورند حقیقت رو معکوس جلوه بدن..

  برای دکتر احمدینژاد عزیز، آرزوی سلامتی و سربلندی در پیشگاه پروردگار متعال رو دارم… علی ع یارت عزیز دل ملت ایران و مستضعفان جهان @};-

 3. نترس بودن و شجاعت احمدی نژاد نشان از ایمان واقعی او به خداوند است وصراحت و شجاعت در سخنان وی قابل تقدیر است .دعای خیر مردمی که در دوران ریاست او طعم عدالت و رهایی از فقر را چشیدند پشت سر اوست او در قلب مردم زحمت کشی است که با تلاش و کوشش فراوان کسب روزی میکنند ولی قدرت رسانه ای ندارند که از زحمات ایشان تقدیر کنند .فعالیت و پرکاری دولت ایشان برابر با ۴دوره ی ریاست جمهوری بقیه بود .

 4. به امید موفقیت و پایداری روزافزون آزادمردانی که خود را به هواهای نفسانی تسلیم نکردند.

 5. امیدامجدیان

  دکتر جان اینوبدان که هرچه قدر هم برعلیه توجوسازی کنند هواداران توومخصوصا هواداران مخلص توتاپای جان باهاتیم.تاآخرهم باهاتیم. احمدی باغیرت هست باتوملت

 6. امیدامجدیان

  دکتر جان اینوبدان که هرچه قدر هم برعلیه توجوسازی کنند هواداران توومخصوصا هواداران مخلص توتاپای جان باهاتیم.تاآخرهم باهاتیم. احمدی باغیرت *** هست باتوملت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *