خانه / یادداشت / سخت ترین مرحله تحقق جامعه اسلامی

سخت ترین مرحله تحقق جامعه اسلامی

بسمه تعالی

خداوند متعال انسان را خلق کرد و همه عالم را در خدمت کمال و تعالی او قرار داد. برای انسان راه را معین کرد،هدف را تعیین کرد و راهنما قرار داد و برای رسیدن به هدف همه شرایط و زمینه ها را فراهم کرد.امام علی(ع) هم هدف،هم راهنما،هم پشتیبان و هم معیار حرکت به سمت قله هاست.اسم اعظم خدا و خلاصه همه زیباییها و خوبیهای عالم امیرالمومنین علی(ع) است.وی نه تنها متعلق به شیعیان و مسلمانان است بلکه متعلق به همه بشریت است.او دستگیر همه است.او برای همه است و برای همه راهنماست و پشتیبان همه انسانهاست.او واسطه فیض الهی است و از طریق او همه خوبیها در عالم جاری می شود.همه ارزشهای الهی در وجود ایشان بطور کامل و در اوج تجلی است.

امیرالمومنین اسطوره خداپرستی و عدالت طلبی است.در سراسر زندگی پرافتخار و پربرکت ایشان حتی یک لحظه توقف،انصراف و یا کوتاه امدن از دعوت به توحید و عدالت مشاهده نمی شود.همه زندگی او مجاهدت برای خداست.سکوت و فریاد؛جنگ و صلح؛شجاعت و غیرت و وفاداری؛محبت و خشم و نصیحتش،همه اش برای خداست.

همه زندگی امیرالمومنین عدالت است. وی مظهر تام عدل الهی است تا جائیکه “قتل فی المحراب لشده عدله.”

و اما عدالت؛

عدالت سر فصل و قله آرمان همه انبیا است.”لقد ارسلنا رسلنا بالبینات و انزلنا معهم الکتاب و المیزان لیقوم الناس بالقسط “همه پیامبران الهی آمده اند که بعد از دعوت به توحید و پرستش خداوند، مردم را به اجرای عدالت دعوت کنند، چراکه عدالت تضمین دوام،نشاط،رشد و تعالی جامعه بشری است.عدالت تضمین امنیت و گره خوردن دلهاست.محور جامعه علوی عدالت است.عدالت دلها را به هم نزدیک میکند،انسجام درست میکند وآبادانی و سازندگی می آورد.با اجرای کامل عدالت در جهان همه چیز زیبا می شود. نفس کشیدن،نگاه کردن،قدم زدن،خواندن،پاسخ دادن،کارکردن و حتی طبیعت و دیوار و سنگها هم زیباست.اصلا تجلی زیبایی زمانی است که عدالت به طور کامل محقق شود.در آن دوران همه چیز زیباست و انسان جز زیبایی نمیبیند. مهمترین ماموریت انسان برای رسیدن به سعادت اجرای عدالت است و بزرگترین دشمنی ها علیه عدالت شکل گرفته است.

همان طور که عدالت رمز و مفتاح کمال بشری است،بی عدالتی و تبعیض کلید مفاسد است و اثبات این امر نیازمند دلیل نیست.تمام تاریخ بشر و وضع موجود عالم بر این واقعیت گواهی میدهد.البته اعمال و اجرای عدالت سخت ترین مرحله تحقق جامعه اسلامی است. در آزادی،استقلال و برپایی یک نظام اسلامی مرزبندی ها و خطوط درگیری کاملا معلوم است، اما در برپایی عدالت خط عوض می شود و جبهه درگیری خیلی گسترده تر می گردد.مرزبندی ها در هم می ریزد و انسان دیگر فقط با دشمن دارای خط کشی بیرونی طرف نیست بلکه این بار با دوست و آشنا و هم گروه های خود طرف میشود. در اجرای عدالت انسان به ناگاه چشم باز کرده و خود را در مقابل برادرش می بیند.همانطور که امام علی(ع) در مقابل برادرش قرار گرفت.همین است که می بینید در زمان امیرالمومنین(ع) در گام اول کسانی در مقابل امام(ع) می ایستند که در نبردها و سختیها یار امام بودند.وقتی اجرای عدالت مطرح می شود،می بینید جبهه دیگر خط مستقیم نیست،بلکه بسیار پیچیده می شود.افرادی هستند که اجرای عدالت را تا حدی دوام می آورند،تا زمانیکه برای دیگران اجرا شود، تشویق و حمایت میکنند و ندای عدالت خواهی سر می دهند،اما به محض اینکه نوبت خودشان می شود،فریاد مخالفت سر می دهند و در مقابل اجرای عدالت می ایستند.این ویژگی است که اجرای عدالت را به سنگین ترین عقبه تحقق جامعه آرمانی تبدیل می کند.

اما هیچ کدام از این سختیها نباید مانع از حرکت ما در جهت تحقق عدالت بشود.حرکت در جهت تحقق عدالت یعنی تلاش بی پایان و شجاعانه برای زمینه سازی ایجاد حکومت جهانی سرشار از توحید و عدالت و عشق و جامعه آرمانی بشری که بدست مصلح کل و موعود نهایی همه انسانها،وارث بر حق امام علی(ع)،قطب عالم امکان،امام عصر،حضرت مهدی(عج) بر پا خواهد شد. بزرگترین ماموریت امام عصر(عج) همین است که قسط و عدل را در دنیا حاکم کند.اصلا نتیجه خلقت، ثمره گیری از همه تاریخ انجاست که عدالت در همه عالم گسترده گردد.به همین دلیل است که عدالت گستر به بهار انسانها و خرمی دوران ها ملقب شده است و وقتی که بیاید اولویت اقدام او استقرار عدالت است.تحولات جهانی و موج بیداری ملت های جهان در مقابل ظلم و ستم مستکبران نشان میدهد که به فضل الهی امروز شرایط به سرعت در حال تغییر است و بشریت روز به روز به ان نقطه عطف تاریخی خود نزدیک میگردد.این سنت خداست که استکبار و ظلم رفتنی است و عدالت و عشق حاکم خواهد شد.

ما هم موظفیم که سهم خودمان را در برپایی عدالت ایفا کنیم و دولت برخاسته از اراده و ایمان ملت عزیز این مسیر را با سربلندی ادامه میدهد و انشاءالله ادامه خواهد داد.

مطالب دیگر

photo_2017-04-25_09-54-49

گزارش تصویری ؛
حضور دکتر احمدی نژاد در حرم مطهر رضوی همزمان با عید مبعث

دکتر محمود احمدی نژاد سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 همزمان با روز عید سعید مبعث جهت زیارت آستان مقدس حضرت امام علی بن موسی الرضا(ع) در حرم مطهر رضوی حضور پیدا کردند که حضور ایشان در میان مردم با استقبال گرم و پرشور زائران این آستان روبرو گردید.

۷۳ نظر

 1. با سلام. نمی دانم سخن ازکجا شروع کنم وچه بگو یم. اما نیک میدانم که توا ی دکترعزیزم ، تنها نیستی. دعای میلیونها ایرانی با توست. بعنوان یک مدرس دانشگاهی البته اگر قبولم کنید شاگردم برای شما استاد بزرگوارم، افتخارهمه ما هستین. یاد ونام شما در دل وجان هر ایرانی موج می زند. حتی دشمنان قسم خورده شما هم همه این را نیک میدانند شاید در ظاهر اعتراف نکنند اما درمحافل خصوصی خود، به محبوبیت مردمی شما غبطه میخورند. دکترعزیزم! همه نیک میدانند که تو نیک اندیشی وپاک دست. تو قربانی عدالتی. اما این را همواره به یاد داشته باشید که تنها نیستین . اگر بی خاصیتان و طلحه وزبیران مدرنیته امروزی که ظاهر شیخند ومسلمان ، درمقام مقایسه برایند قطعا این مقایسه مع الفارقی بیش نیست چرا که ماهیت ونفس عمل شما کجا وانها کجا؟ شما همواره نیکید ونیک هم خواهید ماند. منتظر شما درهمه بهاران هستیم.جامعه ما به افراد پاک دستی چون شما نیازمند است نه دزدان شکم گنده. به قول پروین اعتصامی:
  ای دوست، دزد حاجب ودربان نمی شود
  نگذار این هجمه های سوفسطائیان بی خرد که اندیشه ای جز قالب وتحمیل ناحق به ظرف جامعه ندارند پیر وفرتوتت کند . مردم با توست. همه حقیقت را میدانند . کار این بی خردان همچون اب در هاون کوبیدن است. یک یا علی بگو وبرخیز ای مرد همیشه بهاری من.

  • بهار کجایی . بیا تا زمستان سرد نا عدالتی هایمان به یمن قدوم مبارکت بهاری شود .
   درود بر مرد بی ادعا

  • حسین سرشارمقدم

   • تا زمانی که جامعه ای به درجه حداقلی عدالت وجودی(خلیفگی) و باطنی با خدایش نرسیده باشد و یا در باره اش معرفت ذهنی نیافته باشد تاب تحمل عدالت را ندارد و آنرا اشد ظلم تلقی می کند.چنانکه مردم با وجود کسب نعمات عدالت ،احمدی نژاد را تحمل نکرده به وی فحش میدادند و لی در برخورد با نقمات … دم بر نمیاورند و باز به دولت عدالت فحش میدهند

 2. درود بر مظلومترین خادم – درود بر مردی از تبار نور – دورد بر مردی که همه می خواستند تخریبش کنند در حالی که خدا پشتیبان و پناهش بود –
  و مکرو مکرالله والله خیرالماکرین .
  دکتر تو افتخار قشر ضعیف و درد کشیده ی ایرانی .

 3. سلام علیکم

  جناب دکتر از حیث اشراف و ایمان روشن بینانه به آموزه های مکتبی ما و پیگیری آن ها در عرصه سیاسی و اجرایی کم نظیر هستند و این برای ما اثبات شده است. اما اجرای آرمان خطیر عدالت بدون کادرسازی برای مناصب مختلف، حمایت آگاهانه مردم، ارتباط مستمر و سازمان یافته با افکار عمومی و اطلاع رسانی با هدف اصلاح نظام اداری و اقتصادی کشور ممکن نیست، چرا که ما با گروه ها و ساختارهای عریض و طویل و ریشه دار رو به رو هستیم که به شدت در برابر اصلاحات مقاومت میکنند. لذا است که برای پیگیری آرمان عدالت و اصلاحات باید یک جنبش اجتماعی متشکل و آگاه راه انداخت. امیدوارم آقای احمدی نژاد عزیز و نزدیکان ایشان به این ضرورت مهم اهتمام ورزند.

  • منم قبول دارم و اصلا اصل پذیرفته شده است که باید با سازماندهی کار کرد و یه پیشنهاد هم داشتم اونم این بود که اونایی که بعضا به ستاد ها نزدیک می شند با تغییر روش قبلب صورت می گیرد بهتر مسئولان تاثیر گذار دراستانها با تمهیدات خاص تحقیق شود تا سوء استفاده کنند گان روشون کم بشه

 4. ای مرد خدا دوستان خدا را تنها نگذار . دوستان عاشقتند به مولا . یا علی مدد . از طرف سربازان امام خامنه ای

 5. دوستت داریم آقای احمدی نژاد
  فقط همین
  منتظرتیم بقرآن

 6. با سلام
  امیدوار بودیم که همه ی نظرات در دید و نظر خوانندگان قرار گیرد تا بهتر بتوان در این مسیر همزاه باشیم.

 7. سلام
  ان شالله به حق علی و اولاد علی ع بتوانیم قدمی در راه حق و عدالت بر داریم و ما هم در راه با شماییم دکتر عزیز و بدان تنها نیستی

  یا علی ع
  سلام ما رو به دکتر برسونید

 8. سلام
  به امید بازگشتی دوباره و پر افتخار

 9. سلام. شما که جواب منو ندادین. درهر صورت وب سایت من آنلاین شد.
  http://www.pro-ahmadinejad.ir

 10. با سلام ، امید وارم هرچه زودتر این دوسال و نیم دیگر هم بگذرد و ما باز هم شاهد حضور شخصیت محبوبمان جناب دکتر احمدی نژاد باشیم ، اما این بار بدون حاشیه و نقطه ضعفهای گذشته و بدون حضور افراد مسئله دار که در دولتهای نهم و دهم باعث تضعیف دولت مردمی و جهادی شدند و مومنین را مایوس و سرخورده کردند ، جناب احمدی نژاد بی تعارف خدمتتان عرض می کنیم این یک مطالبه جدی و به حق دوستاران و هواداران شماست که تعدادشان کم هم نیستند ، با این کلام نافذ و ایمان سرشار حیف نیست که بهانه های ناجور به دست بدخواهان و مخالفینتان بدهید ، منتظر آمدنتان هستیم ، با مردم باشید تا جانمان را فدایتان کنیم ، از رهبر عظیم الشان انقلاب حضرت امام خامنه ای هم یادتان نرود ، در دو دوره ای که شما منتخب مردم شدید فکر نمی کنم کسی را خوشحال تر از ایشان دیده باشم ، رابطه تان را با رهبری به عنوان ولی فقیه زمان مستحکم کنید آنوقت حمایت مردم را مشاهده کنید، ببخشید قصد نصیحت نداشتم ، فقط این را بگویم که دوستتان داریم و منتظر آمدنتان هستیم . و من الله التوفیق .

 11. سلام دکتر عزیز بی صبرانه در انتخابات سال ۹۶ منتظرات هستیم منتظر شکستن دنیا پرستان منتظر شکستن بی عدالتیها منتظر شکستن ضد ولایت فقیه ها منتظر احیای ولایت مداران منتظر روسوا شدن معاویه صفتان وطلحه زبیر ها منتظز هستیم با کمک این مردم عدالت واقعی برپا شود تدبیر دروغین رسوا گردد

 12. خدایا محمود جانی که رفت تو خانه ی یک خانواده روستایی و نشست و با آنها در ظرف سفالین و گلی آب خورد در پناه خودت حفظ کن.
  آمین

 13. دکتر جان مطمئن باش این همه تبلیغات دروغ که علیه شماست ذره ای در عشق و علاقه ما به شما تاثیر ندارد.

 14. آقای دکتر به این نکته توجه داشته باشید که تا وقتی مسلمانان خوب آگاه نشده بودند علی هم با اون عظمتش مجبور بود در نخلستان کار کنه.پس تمام سعی تان را بکنید تا بتوانید در برابر شایعاتی که بر علیه شما صورت گرفته و از این به بعد بیشتر هم خواهد شد به خوبی و روشنی از خودتان دفاع کنید…عدالت نیکست ولی از زمام داران نیک تر است… . موفق باشید.

 15. ای مرد! بیا که دلمان برای صلابت کلامت و استواری قدمهایت تنگ است.. بیا ای مرد عمل و به بزدلان بگو که فقط خدا پشتیبانمان باشد کافی است…

 16. امین زنده به عشق احمدی دلاور

  دکتر عزیز چاکرتم به مولا. خیلی آقایی. کی میای که ما از غصه مردیم. خیلی مردی. خیلی مردی. باورت نمیشه الان که این مطالب رو می نویسم اشک میریزم.

 17. مازندران یک کلام………….احمدی نژاد وسلام

 18. علامحسین رحیمی

  سلام دکترجان همچنان محبوب دلهایی ازاینکه شجاعانه مقابل زیادیخواهی غرب وبخصوص امریکا ایستادی وازحق هسته ای دفاع کردی.

 19. امین زنده به عشق احمدی دلاور

  به عشق هر چی مرده. احمدی برمیگرده

  • بدون شک دکتر ارزشمند و مرد شجاع و خداترس ،انیس دل های همه خواهد بود . عدالت و شکافتن فاصله ها و زدودن تبعیض و بی عدالتی هنر هر کسی نیست جز آقای دکتر احمدی نژاد .دعای خیر میلیون ها فقیر همواره بدرقه راهتان خواهد بود .بی صبرانه منتظر بازگشت ارزشمندتان هستیم .ایران و ایرانی تشنه عدالت توست مرد بی بدیل عدالت در عصر حاضر.

 20. ع-ص, در بهمن ۱۸م, ۱۳۹۳ ۱۶:۵۲ وضیعت:
  “در باب تخریب های “احمدی نژاد” شخص را می شود با هجمه های تبلیغاتی با خاک یکسان کرد ولی مروت ومر دانگی وآثار مکتوب و فیزیکی را ؛هر گز آنها در دل هر انسان با مرامی ماندگار خواهد بوددزدی وتخلّف در همه جا هست مهم آنست که بگو ئیید احمدی نژاد در کجا دزدی کر ده بی تدبیری احمدی نژاد آن بود که با رجال وسیاسیون ساخت و باختی نکرده و بیش او همه در برابرقانون برابر بوده اند حتی عقیل !؟هم حق دست درازی به بیت المال را ندارد !تخریب آدمها خیلی آسان است وحتی کشتنش بسیاری مر ده اند و بسیاری در خانواده ها شب جمعه هم اورا فر اموش نمی کنند شیوه بعدی سیاسیون در پیش گرفته اند علیه همدیگر خمپاره کارگذاشته اند و مر تب همدیگر را می کوبند اگر اصل بر برائت است اینقدر همدیگر را تخریب نکنیم قضاوت را به قوه قضاییه بگذاریم و به اینهمه آنارشیست و هر ج ومرج پایان دهیم مردم خود میزان و مکیال خوبی هستند نمی شود آنان را به فریبیدآٍثار او در همه جه مشهود است در مسکن مهر در صندوق مهر رضا در توجه به فرزندان شهدا و جانباز انو جذب آنها در رسیدگی به احوالات بیچارگان بطوریکه بیچاره ای برای وام۳-۲میلیون تومانی مانده بود و احمدی نژادبهمه کسانی که ضامن و نفوذ نداشته اند وام با ضمانت دفتر ریاست جمهوری و هزاران خدمات دیگرش که مشهود هر اهل دلی است.
  احمدی نژاد یک عیب بزرگ داشت و آن که بیچارهها رابر متنفذین و رجل سیاسی پر قدرت تر جیح داد و هیچگاه منافع مر دم را به پای سیاسیون قر بانی نکرد با آنکه می دانست دست مر دم عادی و عامی چیزی نیست و لی هیچگاه آنان را پشت نکردشما چه فکر می کنید آیا غیر از این بود !۱!!؟؟؟

 21. ماباشهداهماره پیمان بستیم ایرانی وحامی ولایت هستیم درحمله دنیاطلبان بیرحم مستحکم واحمدی نژادی هستیم ازدوستداران رهبری و دکتر مردمی احمدی نژاد

 22. مصطفى حيدرى دهنايبى

  جناب اقاى محموداحمدى نژاد درگذشت والده گرامى را تسلیت گفته وامیدواریم مارا درغم ایشان سهیم بدانیدواز خداوند منان براى شما وخانواده گرامیتان صبر وارامش مسالت میکنیم

 23. باسلام فراوان خدمت جنابعالی وتسلیت بابت درگذشت مادربزگوارتان انشاالله غم آخرتون باشه وبه امیدبازگشت جنابعالی به عنوان رئیس جمهور

 24. سلام بر منتظری که دائم مسیر منتظر را رصد می کند
  مکه و مدینه بودم رحلت جانسوز مادرتان را مطلع نشدم مادری که پیوسته روشنایی شمع وجود روشن شما را از عنایت صدیقه ظاهره می دانست هم اینک وظیفه دانستم تسلیت گو ی شما باشم و در جلسه ختم قم شرکت نموده و …
  شنیده بودم فرموده بودید در هر شرایط حتی در جلسات هیئت دولت تلفن مادرم را برایم وصل کنید مرحبا به شما که در عمل الگوی موفق مادر داری را به ما مردم ایران گوشزد نمودید.
  شادی روح هر مادر ولایی مخصوصا مادر ولایی رئیس جمهور ولایت مدار احمدی نژاد مظلوم الفاتحه مع الاخلاص و الصلوات

 25. نوای ویژه شما را گوش دادم دقیقا شرح حال جامعه ماست.مسئولین بجای اینکه فکر این مردم باشند با سرمایه ی کشور برای خودشان حزب وگروه ره اندازی میکنند تا داخل کثافت کاریاشون بیشتر غرق بشوند جوانان ها را نابود میکنند تا به اهدافشان برسند چرا باید یه جوان با هزارسختی درسشو بخونه با هزینه هایی که شرمش میشه رو دست خانوادش بزاره یا خودش به هزار زحمت دربیاره برا تحصیل حالا درسش تموم شده ویکسالو نیمه که بیکاره وحالام مجبوره با مدرک کارشناسی با حقوق ۶۵۰ هزار تومن زندگی کنه که اینا به جهنم اینده منم به جهنم دلم امروز واسه یه کسی سوخت که همون شرایط منم نداشت .زخم خودم یادم رفت از اعصبانیت ..ما منتظر حکومت امام زمان برای اعتدال هستیم و دعا میکنیم شما هم در همین راستا قدم بردارد الهم عجل لولیک الفرج..

 26. اسماعیل محمودی

  سلام برسرباز وفادار خامنه ای .درود برفرزند پاک ملت .باز آماده ایم تا دوباره بوی عطر شهیدان را بر سرزمین ایران اسلامی منتشر نماییم ودولت بهار قلوب منتظران را با خدمت های صادقانه همچون خدمت بی منت شهدا آرامش دهد .اما دکتر جان می دانی روزی امام خامنه ای همه ی آنچه داشت با فریادی رسا برای حفاظت از شما سرباز شجاعش در طبق اخلاص گذاشت .(نظر من به دیدگاه رئیس جمهور نزدیکتر است .)وتا بعد از اتمام خدمت هشت ساله باز بعد از مناظرات سراسر کینه توزانه لفظ بی انصافی را در خصوص حمله کنندگان به کار برد .بدان عشق ملت به شما به عشق به رهبری وولایت گره خورده است .ان شاء الله همچنانکه در عمل ولایت مدار بوده ای در ظاهر نیز بهانه دست کینه توزان بهانه جو نخواهید داد .

 27. دلمان به تنگ امده ای یاور مظلومین من یک روستا نشین هستم در دوران دفاع مقذس سخت ترین کار که غواصی باشه انتخاب کردم دوستانم شهید شدند الان بیست سال است که در محرومترین جای ایران فقط کا پرستاری می کنم چون ظلم در زندگی زیاد دیدم تنها دوستدار یاور مظلومین هستم می دانم چه می کشی از دست بی عدالتی ای یاور همیشه بیدار

 28. خدا قوت دوست دارم اقای احمدی نزاد کارهای بزگی انجام دادید بخصوص مسکن مهر شما که کور شود چشم های که نمی تواند ببیند

 29. امین زنده به عشق احمدی دلاور

  ما را سریست با تو که گر خلق روزگار- دشمن شوند و سر برود هم بران سریم. فقط احمدی دلاور.فقط احمدی دلاور

 30. دلم برایتان تنگ شده .

 31. با سلام بر دکتر احمدی نژاد خادم صدیق و خستگی ناپذیر
  واقعا با تمام وجود منتظر بازگشت شما هستیم .با تمام وجود در خدمت شما هستیم و با افتخار دست شما را می بوسم.

 32. یک سرباز اقا خامنه ای عزیز

  سلام دکتر عزیز به امید بهروزی و پیروزی ما منتظرت خواهیم ماند در تمام عرصه ها چون تویی حیف است در پستو بماند

 33. یک سرباز اقا خامنه ای عزیز

  سلام و درود خدا بر تو ما منتظرت خواهیم ماند در هر عرصه ای

 34. سلام و درود خدا خدمت خادم ملت دکتر احمدی نژاد

  دکترجان منتظر آمدنت هستیم.

  مطمئن باش اگر برگردی همه ملت با شما هستند ولی به شرطی که در رکاب رهبری و ولایت باشی و برخی موضوعات پیش آمده را از دل رهبری پاک کنید.
  البته شما همان احمدینژاد ۱۳۸۴هستید و فقط لازم است که چراغ سبز نشان دهید تا چراغ قرمز را رد کنیم….ما بی ترمز هستیم.

 35. دکتر خیلی دلمون واست تنگ شده عید بی صدای شما برای ما تحویل نمی شود

 36. حسین حبیبی از لاهیجان

  دکتر احمدی نژاد سال ۹۳ سرشماری کشاورزی ۴۵ روز به ۲۵ روستای لاهجان رفتم خیلی از روستانشینان احوال شما احمدی نژاد را میگرفتند و به نیکی یاد میکردند . از طرف کوخ نشینان به شما سلام و درود میگویم

 37. باسلام خدمت دکتر احمدی نژاد
  مطمئن باش هر کس پشتیبان ولایت باشد عاقبت به خیر خواهد شد

 38. سلام ودرود بر بزرگ مردان بی ادعا که جای خالی شان در مدیریت کشور کاملا محسوس است
  به امید بهاری دوباره

 39. سلام.دکترجان.خداوندمهربان مادرشمارابیامرزدچون شیرمردی مثل شمارابه دنیا آوردوبه شمایاد دادعشق ومحبت ومردانگی ویتم نوازی بی شک مادرت توراباعشق حضرت(ع)پرورش داده .دوست دارم سربازشماهستم امیدوارم منو به سربازقبول کنی

 40. درود بر دکتر احمدی نژاد

 41. سلام دکترجان؛ مهرورزیهای بی منت شما هیچ وقت فراموش نمیشه.باز هم منتظرتیم.

  • راست می گه اینقدر سنگ اندازی کردند و اقای دکتر را اذیت کردن ولی حقیقتا هیچوقت ندیدم این مرد خدا مخالفانش را سرکوب و سرخورده کنه!!!!! ان شاالله که اگر خواست حضرت مهدی باشه باز بر می گردید اقای دکتر می دونم این دفعه بهتر از قبلید

 42. کرامت الله صیادی

  در تاریخ بعد از انقلاب اکثر مردم حس عدالت را تجربه نکرده بودند و با این کلمه نا آشنا و تشنه رسیدن به آن ، آنقدر تشنه که آن را غریب میدانستند تا دولت مردی از جنس مرد که الحق تا لحظه لحظه پایان دولت خستگی ناپذیر ادامه داد تا شاید چند سانتیمتر از اختلاف طبقاتی جامعه رو همانند دوست فقیدش هوگوچاولز کم و کم و کمتر کند ای کاش ادامه اون دولت با سیاست قدرت مندانه در دنیا چند سال دیگه ادامه پیدا میکرد تا دشمنان قدرتمند ما که تا انتهای دولت دکتر احمدی نژاد داشتند تسلیم او میشدنند نمیتوانستند فرصت غلبه بر این کشور عزتمند را پیدا کنند چه حیف که فرصت از دست رفت ای کاش ….. تا … قدرت را در دست بگیرند و در جا بعد از رسیدن به قدرت دست در جیب مردم کردنند و حس عدالت را به همون سالهای قبل از دولت دکتر برگردوندند ولی امید دارم که دکتر بیاید انشاالله

 43. یک چیز دیگه ام بگم اون خاطره ای که از همسرتان در سایت بود که ایشان در چین از امکاناتی که برای همسران رییس جمهورها قرار داده بودند به هیچ عنوان استفاده نکردن و در اتاقشان فقط قران می خواند از صب ح تا شب این خیلی روی من تاثیر کرد من نمی دانستم اینقدر این بانو مومن و بااخلاص اند خدانگهدارشون باشه این جریان ایمان من را به حقانیتتان اقای دکتر خیلی بیشرت کرد و خیلی امیدوار شدم اقای دکتر حتما خوب هستید که همچین همسری هم خدا نصیبتان کرده یعنی من حقیر از این جریان پی به خوبی شما هم بردم اگر بد بودید همچین همسری هم خدا به شما نمی داد قطعا فرزندانی هم که در دامان این بانو بزرگ شده باشند همینطوری قابل اعتماد ند سلام من را به خانم برسانید

 44. اگر نمی امدی یعنی اگر امام زمان عج شما رانمی اورد معلوم نبود چی بر سر این ملت می امد زن عموی من سال۸۳ با اینکه دبیررسمی اموزش و پرورش بودن و بالای ۱۰سال سابقه داشت۱۵۰هزار تومن فقط حقوق می گرفت فکر نکن خادم جمهور عزیزم که ما کارهای خوبت را فراموش میکنیم یادمان نرفته که بازنشسته ها وقتی بازنشسته می شدند حقوقشان نصف می شد و تو حقوق ها را بالا بردی یادمان نرفته حق التدریسها چه وضعیت قلاکت باری داشتند یادمان نرفته که تو زاهدان چقدر بنزین قاچاق می شد یادمان نرفته که تو کشور چقدر نان هدر می رفت ولی خادم جمهور عزیزم (من تو دوره های قبل هم برای شما نامه زیاد نوشتم زمانی که هنوز رییس جمهور نشده بودید. و خوابی که دیده بودم برای حضرت امام خمینی سال ۸۲ روز جمعه صبح زود خواب دیدم که همه در یک صحرایی بودیم و اقا گریه میکردند گریه اقا خیلی جانسوز بود و مدام این جمله را تکرار می کردند لااقل یک چادرکه براش بزنید منظورشون خیمه بود (برای مظلومیت حضرت مهدی گریه می گردند ) من از خوابم فهمیدم باید برای فرج اقا کار کنیم زمینه سازی کنیم و این خواب را برایتان نوشتم اقای دکتر از دیروز به دلم افتاد که شما برمی گردید خیلی خوشحالم اقای دکتر با مردانی از جنس مردان دفاع مقدس برگرد

 45. خواهش میکنم صبحت های من را به گوش اقای دکتر برسانید

 46. اها این را می خواستم بگویم برادرم خادم جمهور عزیزم مردم خیلی در فشارند مالی و فرهنگی با مردانی از جنس دفاع مقدس بیا و اداره کن کشور را

 47. مردانی از جنس دفاع مقدس نه تشنه قدرت اند و نه تشنه شهرت و نه تشنه مقام نه تشنه پول و سرمایه مردانی از حنس دفاع مقدس فقط دنبال رضوان الله اند مثل امثال شهید جلیل محدثی فر که به خانواده ش گفته بوده من تو اشپزخانه کار میکنم در صورتی که ایشون فرمانده گردان بودند یاد شهید خلعتبری حسین خلعتبری بخیر که اینقدر در کابین هواپیمانشیت که دکتر ها به او گفتند اگر ادامه بدی باید تا اخرت عمرت روی وبلچر بشینی ولی او گفت نشستن روی ویلچر را ترجیح می دهم از اینکه بخوام ببینم مردم م کشته می شن و به اونها تجاوزشده خدا رحمت کنه شهید نظرنژاد بابانظرکه دل وروده هاش ربخته بود بیرون خودش می ریزه اونها رو سرجاش یادش بخیر که بابانظر چشم ش درامده بوده چشم را می زاره سر جاش با دستمال می بنده وبه جنگ ادامه میده یادش بخیر که به شهید کاوه گفتند که زخمی شدی حاجی برگرد عقب برای استراحت و درمان میگه برگردم که چی بشه وقتی گذاشتنمون تو گور به اندازه کافی می خوابیم واستراحت میکنیم اقای دکتر مشکلات کشور با مردانی از این جنس حل می شه حان مادرمان حضرت زهرا با مردانی از این جنس برگرد

 48. اقای دکتر به جوونها خونه بدین حالا اگر برای خودشون نمیدید بدین ۵سال مجانی بشینن (جاهای خوب شهر یعنی خیلی دور افتاده نباشه مثل مسکن مهر )بتونن حداقل مقداری از درامدشون رو پس انداز کنند که اگر نتونستن بعد ۵سال خونه بخرند حداقل پول پیش خانه داشته باشند یعنی بعد از ۵سال پس اندازشون پول پیش خانه بشه حداقل

 49. اقای دکتر یک نامه برای اوباما فرستاده بودیدکه اون جواب نداده بود جواب رو به اقا داده بود شما به گزارشگر گفتید من نامه داده بودم !!! من ازدست شما اون موقع ناراحت شدم خیلی ام ناراحت شدم اثلا نباید اونطوری می گفتید که اون فکرکنه برای شما مهم بوده که جواب نداده ، به درک که جواب نامه تون رو نداد نباید از این جور چیزها دلخور شد اون شیطان بزرگ است اثلا نباید براتون ذره ای مهم باشه اثلا نباید ادم حسابش کرد من میدون ادم حسابش نکردید و نمی کنید . بعدشم اون نظر ش این بود که شما رو خراب کنه و لج شما رو در بیاره مگر در جواب اقای روحانی و گفتگوی تلفنی ایشون با اوباما ، اوبامای خائن گزینه ها روباز روی میز نذاشت که چقدر من یکی سرخورده شدم ، چقدر زشت اسم شما رو می اورد با کینه میگفت ahmadinejad به درک به لحد بهتر هروقت که دشمنان خدا از ادم ناامید شدن این درسته شما راهتون رو ادامه بدید اتفاقا دشمنی اونها با شما یعنی شما کاردرستید!!!!!! این من نمیگم امام خمینی ره میگن
  خون سرهای بریده برادران مظلوممان در سوریه و عراق از دستان کثیف این ادم و شیطانکها می چکد دکتر همیشه به این سرهای بریده فکر کنیم که این باعث شه هیچوقت یادمان نرود که این ادم و ادمهای دوروبرش اون کری و هیلاری کلینتونش همه شون شیطان بزرگ اند اقای دکتر تصویر سرهای بریده و حنایات این ادم و اصحابش را تو گوشی تون سیوکنید (البه اگر تو اتاق کارتان تونستید یک تابلو ازاین جنایات نصب کنید )اگر اقای ظریف این کار رو میکرد هیچوقت حاظر نمی شد به اون دست بده!!!!

 50. اقای دکتر خادم جمهور عزیزم اگر بهتر شما بیاد من به اون رای میدم البته اگرمطمئن شدم بهتر از شماست از دستم ناراحت نشید

 51. هرکس به اندازه اخلاصی که داشته خداکمکش می کنه اقای دکتر مطمئن باشید خداوند شما رو هم به اندازه اخلاصی که داشتید یاری خواهدکرد اقای دکتر جز با اندیشه و نگاه نافذ و عمیق خمینی کبیر و اربابش حسین بن علی علیه السلام نمی شود قدم در این راه خطیر گذاشت(قیام برای خدا ) غیر از این که فایده ای ندارد چه بسا پادشاهان و رییس جمهور هایی امدند به قدرت هم رسیدن ولی جز نکبت برای خود و جامعه بشری چیزی بر جای نگذاشتن و الان نامی از انان نیست ما وشما که از این جنس نیستیم ، اقای دکتر تمام اثار امام خمینی و مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای عزیز رو هر چی سریعتر مطالعه بفرمایید که می دانم اهل مطالعه اید می دانم اربابت مهدی است میدانم که به او عشق می ورزی می دانم که او را دوست داری می دانم که اقا عج همیشه فکر تو رابه خود درگیر کرده ، می دانم جنس شما و جنس باطنی شما از نوع قدرت طلبی محض نیست می دانم تشنه قدرت نیستین شیفته خدمتی واگر قدرت را می خواهی برای خدمت میخواهی پس سعی کنید از الان خودتان را برای اینده ی روشن برای محقق کردن اقتصادمقاومتی مقام معظم رهبری اماده کنید ان شالله ما هم برنامه هایتان را بررسی میکنیم برنامه ها و سوابق دیگران راهم بررسی میکنیم اگر بشما بهترین بودید دران موقع به شما رای خواهیم داد ان شاالله

 52. بزرگترین نقطه مثبتت اقای دکتر عشق به حضرت مهدی است!!!!این عشق و شور و شعور مهدوی به ادم انرژی میدهد انسان را از سردرگمی و خستگی و وارفتگی نجات میدهد به ادم امیدمیدهد چون وقتی کار میکنی میدانی برای او کار میکنی به عشق لبخند او کار میکنی این سرمایه بزرگی ست که شما دارید قدرش را بدانید اقای دکتر چه روزها و ساعتها که به یاد اقا اشک ریختی و ازدوری او دلتنگ بودی کار کردن برای پسر فاطمه چقدر شیرین است احلی من العسل
  اقای دکتر مراقب بیت المال باشید اقای دکتر در روستاهای کپر نشین استان سیستان و بلوچستان مردم هر ده روز یکبار می رن حمام !!!!!!(گزارش این را من از تلوزیون شبکه اول دیدم) ان هم دریک کپر ، مگر نمی شود با باطری هایی که از انرژی خورشید شارژ می شوند برای انها حمام احداث کرد؟!!!!انجا دختران از سن نه سالگی دیگر نمی توانند برن مدرسه چون معلم مرد است و خانواده ها به انها اجازه ادامه تحصیل نمی دهندبه همین دلیل یک فکری بکنید اگر مدارس خوابگاهی وجود داشت حتما تو اون برنامه ذکر می شد اقای دکتر یک خواهش از شمادارم و ان اینکه کارها را کلا تجزیه و تحلیل کنید هر کس رامسئول یک کاری بکنید مثلاکسی که مدیر بروز رسانی یک سایت است کلا فقط مسئول بروز رسانی سایت باشد منظور این است که کارها را انقدر مهندسی بکنید و به صورت معنا دار تعریف بکنید که هرکسی از عهده کارش بربیاد و کارها روی زمین نماند مثلا اون دوره اقای الهام میگفتن که خیلی از نامه ها رو نشده جواب بدیم یا بررسی کنیم

 53. درود بر فرزند صالح اسلام و امام و انقلاب دکتر مردمی نژاد.منتظرتان هستیم

 54. باسلام محضرمبارک دکتر عزیزم خدمات شما هیچ وقت ازیاد ما نخواهد رفت.هیچ وقت درمقابل زیاده خواهییهای دشمنان نخندیدید با اقتدار تمام نام ایران را در سرتاسر جهان شناساندید.دل محرومین ومستضعفین را شاد کردید.جلوی امریکا ایستادید.اگر امروز امزیکا پای مذاکرم امد در سایه تلاشهای شماست.هیچ وقت از تهدیدات دشمنان نترسیدید.امید یه زندگی رادردل محرومان زنده کردید.وووو

 55. برادرم اقای احمدی نژاد خادم جمهورعزیزم میخوام حرف دلم رو بزنم خدا لعنت کنه هرکسی رو که بخواد بیاد ولی بخواد کار نکنه و با تدبیر عمل نکنه !!! بخواد مملکت رو خراب کنه لعنت خدا ورسول بر اون ادم میخواد هر کسی باشه!!!

 56. بیا که ایران مشتاق مدیریت جهادیست

 57. انتخابات منتظرتیم
  رای ما صد در صد
  دکتر جان چهار سال چهل سال گذشت

 58. آقای دکتر سلام
  امروز نشانه های تخریب در شرق وغرب وشمال وجنوب این کشور با ابزار های تبلیغاتی تحلیلی وخبری که در اختیار آقایان است فردای حضور شمارا نشانه گرفته است ودر استان گیلان …. ، ابزار یکه تازیست که عواملی را در قالب کفتگو برای ایجاد موانع سر راه مستقیمی که در پیش گرفته ای قرار داده است و می خواهند مرد نه قد بلند بلکه مردی با افکار وعقاید ی کم نظیر و بلند را برای که مسیر برپایی حکومت اسلامی و راه بلد راه بلند شهیدان وامام شهیدان است را می خواهند که سر جای خود بنشانند ، تا فقط نظاره گر کمی ذلت ملت مردم ایران باشد. آقای احمدی نژاد ما منتظریم انشالله سال ۹۶ همه را با شما ملاقات کنیم.و اقتصادمقاومتی باید معضل مفاسد اقتصادی را با حضور شما انشاالله حل کند .‏ برای خدمت به خادم ملّت آماده ام.

 59. سلام دکتر جان
  بیا که بی صبرانه منتظر هستیم، درود بر شرف شما،
  رای ما صدرصد دکتر محمود احمدی‌نژاد
  بیقرار و لحظه شماری میکنم

 60. باسلام .ایام شهادت مولای متقیان را تسلیت میگم. اما بیشتر کامنتها را خواندم .و به عقیده همه احترام میگزارم اما یک سوال ؟آیا یک مورد نظر مخالف هم نداشتین؟هیچکس اعتراض یا مخالفتی نداشته؟

  • مخالف هرجای دیگه میتونه حرف بزنه اینجا فقط دکتر محمود احمدی نژاد عزیز وبزرگوار تماااااااااااااممممممممممم

 61. درود خداوند بر دکتر احمدی‌نژاد جناب دکتر فقط بدان قلب مردم کرد بخصوص کرمانشاه به عشق شما میتپد و بدان ملت ایران الان بعد از گذشت سه سال قدر شما و کارهایی که انجام داده ای را میدونند و بی صبرانه منتظر بازگشت شما به آغوش ملت و رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران هستند

 62. سلام دکتر عزیزم … ازته دل دوست دارم .این راهی که توش پا گذاشتی خیلی سخته … به قول اقای کیارستمی ،روزگار غریبیست برادر …

 63. به نام خدا
  جناب اقای دکتر أحمدی نژاد ضمن عرض سلام و ادب اینجانب خداخواست بهرامیان اهل و ساکن استان اصفهان شهرستان سمیرم که یکی از طرفداران جنابعالی هستیم که کمپینی تشکیل خواهیم داد که در انتخابات ریاست جمهوری بتوان از نزدیک شما را دیدار کرده و پیرامون برخی از مسائل با شما به گفت وگو بپردازیم و با کمک های مستدام شما مشکلات موجود را مبذول فرمایید با تشکر بهرامیان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *