خانه / پربازدید / انسان منتظر به دنبال نشانه نیست

انسان منتظر به دنبال نشانه نیست

DSC_0326 copy

انسان منتظر به دنبال نشانه نیست. بلکه به دنبال راه و وظیفه و فهم فرایند حرکت در مسیر اراده الهی و استقبال از ظهور کامل است. منتظر به دنبال نقش آفرینی در فرایند ظهور است. در این فرایند است که راه معلوم می شود و وظیفه انسانهای منتظر تعیین می گردد. اگر فرایند را بفهمیم، موقعیت و مسئولیت خودمان را خواهیم شناخت. در حوادت کدام غلط و کدام درست است؟ جلوی چه کسی بایستم و چه کسی را یاری کنم؟

حق و باطل چیست؟

معیار حق و باطل با میزان همراهی و انطباق با این حکمت و یا ضدیت با آن تعریف می شود. حق چیست؟ هر آنچه در راستای تحقق امر ظهور کامل و برپایی حکومت توحید و عدالت و عشق و آزادی باشد حق است. باطل چیست؟ هر آنچه که مانع از تحقق ظهور کامل و برپایی حکومت جهانی و یا دوری عده ای از مردم از حرکت در این مسیر باشد باطل است.
البته به فضل الهی حوادث و اتفاقات حتی اگر توسط مستکبران و شیاطین و برای مانع تراشی طراحی و اجرا شوند نهایتا به نفع اراده الهی مصادره می شوند. ِانَهم یکیدون کیدا و اکید کیدا. دشمن طراحی می کند و برای شکستن پرچم توحید حمله می کنند اما در نهایت آن پرچم توحید است که بالا خواهد رفت. گرچه ممکن است مسیر بشریت را برای رسیدن به قله موعود طولانی تر نمایند.

۱۳ خرداد۱۳۹۴/همدان

مطالب دیگر

photo_2017-04-25_09-54-49

گزارش تصویری ؛
حضور دکتر احمدی نژاد در حرم مطهر رضوی همزمان با عید مبعث

دکتر محمود احمدی نژاد سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 همزمان با روز عید سعید مبعث جهت زیارت آستان مقدس حضرت امام علی بن موسی الرضا(ع) در حرم مطهر رضوی حضور پیدا کردند که حضور ایشان در میان مردم با استقبال گرم و پرشور زائران این آستان روبرو گردید.

۱۴ نظر

 1. اختلاسهایی که تو دولت آقای احمدی نژاد شده بود همش با برنامه بعضی از دشمنان داخلی احمدی نژاد بود که میخواستن از این طریق نام اقای احمدی نژاد بدنام کنند که این آرزو به گور خواهند برد ۲۵ میلیونی که بهش رای دادن تک تک منتظر برگشتنش هستن هیچکس این تهمتهایی که پشت سر آقای احمدی نژاد میزنند باور نمیکنند اختلاسها همه با برنامه بوده برای بدنام کردن آقای احمدی نژاد و گرنه آقای احمدی نژاد روحشم از این اختلاسهایی که شده خبر نداره .

 2. کجایی دلاور کجایی ببینی که این کائنان معبد آنخماهو
  چکارکه با مردم نمیکنن هر شبم شده گریه ۴سال زحمت
  کشیدم درس خوندم الانم بیکار محتاج یه لقمه نون
  اون آب باریکیه هم که برامون از یارانه گذاشتی حذفش کردن
  از خدا میخوام که هر چه زودتر برگردی حق ما مردم
  مستضعف و بگیری

 3. درود بر مرد مردان، سردار رشید سپاه اسلام، و پیرو حقیقی معصومین (ع) و ولی فقیه. خدا حفظتان کند.

 4. سلام
  امیدوارم به اصول انقلابی بر گردیم و شاهد توسعه عدالت محور کشورمون که حقوق همه اقشار رو در نظر میگیره باشیم

 5. آقای احمدی نژاد سلام . امیدوارم حالتون خوب باشه. شما در دل ملت مسلمان و شریف ایران بخصوص استان کهگیلویه و بویراحمد و شهرستان دهدشت جا دارید . شما آدم شریفی هستید و دوستتان داریم.
  ولی خواهش می کنم در بعضی از اطرافیانتان دور شوید چون نتیجه اش را دیدید علی رغم اعتماد به رحیمی ایشون حق شما را ادا نکرد. شما سرمایه ای برای ما مستضعفین هستید. نترسید ما پشت سر شما هستیم فقط دور کنید و بساط افراد ناصالح را از اطرافتان.
  دشمنان شما گاهاً دوستان اطراف شما هستند. شما را در دام میندازند. مطمئن باشید ملت شما را دوست دارد و نمیخواهد خدشه به شما وارد شود. دوستدار شما

 6. سلام اقای دکتر خوب هستین خیلی دلمون براتون تنگ شده پدر پیری دارم که وقتی تصویر شمارا را جایی یا از تلویزیون میبینه چنان ذوق میکنه که اشک از چشمانش جاری میشود ما ومردم شهرستان ما همه منتظر برگشت دوباره شما هستیم تورا به قران قسم چشم انتظار مون نگذارید ما همه طرفدار همیشه شما هستیم و خواهیم بود به امید اون روز

 7. سلام جناب اقای احمدی نژاد دلمان برایتان تنگ شده است به خدا سوگند که رای ما فقط اقای احمدی نژاد است و به امید خدا در دوره بعد شما رئیس جمهور ما هستید و ما حاضریم همانطور که پای رهبر ایستادیم پای شما هم بایستیم تا اخرین قطره خون دلمان خون شده در نبود شما هر روز جامعه بین الملل ما را مورد توهین خود قرار میدهد بعضی ها بدون هماهنگی با رهبر در مملکت کارهایی میکنند و دیگر خبری از یاد امام زمان نیست میگویند عاشورا به ما درس تعامل و صلح میدهد اما با این حرف ها نمی توانند مارا خام کنند وما همواره شما را حمایت میکنیم و شما امید و ما و مملکت و رهبر و اسلام و امام زمانید به امید خدا شما رئیس جمهور اینده کشور امام زمانید اقای دکتر اگر روزی باز برگشتید به ریاست مثل گذشته یاد امام زمان را زنده کنید و پوزه دشمنان را به خاک بمالید جناب دکتر ما به شما امید داریم . دوستدار شما مهدی محمدی ۱۶ساله از فارس

 8. سلام علیکم

  دکتر منتظریم

 9. سلام دکتر احمدی نژاد عزیز جانم فدایت باشد ان شا الله .بت بزرگ را بیا وبشکن

 10. دکتر بیا که مردم ضعیف جامعه توی سختی اند .انشا.. اومدن شما و ظهور حضرت مهدی عج محقق شود.واست همیشه دعا میکنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *