خانه / بهاری شویم / ۲۷ اسفند ۱۳۹۳/ پیام تبریک فرارسیدن بهار ۱۳۹۴
اهریمنان با تشدید فشار ها بر ملت ایران در تلاش اند تا کانون جوشش اندیشه نوروزی و فرهنگ بهاری را منفعل و تضعیف کنند

۲۷ اسفند ۱۳۹۳/ پیام تبریک فرارسیدن بهار ۱۳۹۴
اهریمنان با تشدید فشار ها بر ملت ایران در تلاش اند تا کانون جوشش اندیشه نوروزی و فرهنگ بهاری را منفعل و تضعیف کنند

نوع انسان که با خمیر مایه بهار آفریده شده است در آرزوی رسیدن به زندگی بهاری و چشیدن طعم حقیقی حیات انسانی از هیچ تلاشی فروگذار نکرده و با همین امید فراز و نشیب تاریخ را طی کرده است.

FB_IMG_1426351685677

یا مقلّب القلوب و الابصار یا مدبر اللیل و النهار یا محوّل الحول و الاحوال حوّل حالنا الى احسن الحال

اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و المستشهدین بین یدیه

السـلام علیک یا ربیـع الاَنام و نضرهَ الاَیّام

نوروز عزیز دیگری از راه رسید و دل ها و جان های مشتاق را لبریز از سودای بهار کرد.

نوع انسان که با خمیر مایه بهار آفریده شده است در آرزوی رسیدن به زندگی بهاری و چشیدن طعم حقیقی حیات انسانی از هیچ تلاشی فروگذار نکرده و با همین امید فراز و نشیب تاریخ را طی کرده است.

نوروز ایرانی زیباترین سنت و متعالی ترین راهنما و عمیق ترین مفهوم و نزدیکترین راه برای معرفی حقیقت انسانی و بازگشت به جایگاه رفیع او در عالم هستی و تحقق همه مطالبات فطری و بر آوردن هدف از آفرینش او است.

نوروز یک آغاز است آغاز دوباره امید و زندگانی
نوروز یک راز است راز حقیقت خلقت انسانی
نوروز یک حقیقت است حقیقت بازگشت به فطرت الهی
نوروز تجلی یک عشق است عشق به توحید و عدالت و آزادی
نوروز یک سرچشمه است سرچشمه معرفت و زایندگی
نوروز یک یادآوری است یادآوری عهد دیرین آسمانی
نوروز یک رجعت است رجعت به خود حقیقی انسانی
نوروز یک انتظار است انتظار حاکمیت توحید و عدالت جهانی
نوروز یک میثاق و پیوند است میثاق و پیوند با امام عشق و زیبایی
نماد پیوند گذشته به آینده است آینده روشن و تابناک انسانی

آری نوروز تجدید عهدی مقدس برای رسیدن به قله کمال انسانی – امام خوبی ها – انسان کامل است. این تنها حقیقت جاری در هستی و متجلی در تمام حرکات و سکنات آفرینش است.

هر سو نـگرم جز رخ نیـکوت نبینـم بگـذار که فریاد کنـم پیـر و جوان را

ملت تاریخساز ایران هزاران سال با مفهوم نوروز، انتظار و بهار زندگی کرده و همه ساله آن را بر بام گیتی صلا زده است. آرزوی رسیدن به بهار حقیقی در فرهنگ، باورها، آداب، سنن، اخلاق و آرمان های این ملت و این سرزمین آسمانی ریشه دوانیده و متجلی شده است. ملت ایران هر نوروز با پالایش روح و روان و تجدید عهدی دوباره حاکمیت بهار را به انتظار نشسته است.

به لطف خداوند و با ثبت جهانی نوروز – به همت خادمان ملت در دولت دهم – حقیقت نوروز و انتظار و بهار به سرعت برای همه ملت ها – که بر اساس فطرت الهی مشتاق آنند – آشنا و آشناتر می گردد و آرمان مطالبه بهار، جهانی و همه گیر می شود. همگرایی جهانی برای وحدت جامعه انسانی و بازگشت به حقیقت انسانی و حاکمیت توحید، عدالت، عشق و آزادی در حال شکل گیری است و این همان رمز و راز و رسالت و فلسفه وجودی نوروز است.

از آن سو، اهریمنان که به درستی مرگ خود را در حکومت بهار باور دارند با فراخوان همه یاران و با به کارگیری همه توان و با اغواگری به میدان آمده اند تا اولا اندیشه بهار را منزوی و بهاریان را منکوب کنند و امید به آینده زیبای بشری را بخشکانند.

اهریمنان اصرار دارند با القاء و انتشار کینه، تفرقه، جدایی، یاس و نومیدی آدمیان را به بیراهه برده و از مسیر بازدارند و حاکمیت زمستانی خود را تحکیم کرده و استمرار بخشند.

خوشبختانه بیداری عمومی ملت ها موجب گرایش روز افزون به توحید، عدالت و وحدت جهانی در برابر اهریمنان و مستکبران گردیده است. فطرت الهی انسان ها میدان دار حرکت بشریت به سوی اتحاد و تلاش برای استقرار عدالت و مهرورزی است.

امروز اهریمنان با تشدید فشار ها بر ملت ایران در تلاش اند تا کانون جوشش اندیشه نوروزی و فرهنگ بهاری را منفعل و تضعیف کنند. غافل از اینکه فرهنگ ملت بزرگ و تمدنساز ایران در فراز و نشیب تاریخ هماره می آموزد که در شرایط مکر و توطئه دشمنان، متحدتر و همبسته تر زندگی کرده، یار و غم خوار یکدیگر بوده و با همدلی و همیاری، سنگینی تهاجم دشمنان را از دوش یکدیگر برداریم.

اگر غم لشـکر انگیزد که خون عـاشقان ریزد من و سـاقی به هم سازیم و بنیـادش براندازیم

اطمینان دارم که ملت ایران سختی ها را پشت سر می گذارد و امید بدخواهان را به یاس مبدل خواهد کرد. آینده را اراده ملت ها می سازد و اراده ملت ایران بر استقرار توحید، عدالت، آزادی و عشق در جهان است و به فضل الهی چنین خواهد شد.

نوروز امسال مصادف است با شهادت بانوی آب و آیینه و آفتاب، مادر همه خوبی های عالم حضرت زهرای اطهر (س) که از این رو باید به همگان تسلیت گفت و به همین مناسبت از مادران این سرزمین و همه مادران گیتی به خاطر سوز و عشق بی پایانشان در تربیت انسان های بزرگ و جاری کردن مهر و عاطفه در روح و جان آدمیان تشکر کرد.

اینجانب سال جدید و نوروز گرانقدر را اولا به ملت بزرگ ایران و همه ملتهایی که در قلمرو الهی- انسانی نوروز زندگی می کنند و ثانیا به جامعه بشری صمیمانه تبریک عرض می نمایم و برای مقام معظم رهبری، یکایک ملت شریف ایران و همه بشریت در انتظار حاکمیت توحید، عشق، عدالت و آزادی، سلامتی و عزت و زندگی بهاری در سایه حکومت حضرت بهار انسانی آرزو دارم.

۲۷ اسفند ۱۳۹۳/ پیام تبریک فرارسیدن بهار ۱۳۹۴

مطالب دیگر

photo_2017-04-25_09-54-49

گزارش تصویری ؛
حضور دکتر احمدی نژاد در حرم مطهر رضوی همزمان با عید مبعث

دکتر محمود احمدی نژاد سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 همزمان با روز عید سعید مبعث جهت زیارت آستان مقدس حضرت امام علی بن موسی الرضا(ع) در حرم مطهر رضوی حضور پیدا کردند که حضور ایشان در میان مردم با استقبال گرم و پرشور زائران این آستان روبرو گردید.

۱۲ نظر

 1. اکبریان کوچکسرایی

  سالی که بهارش قدم فاطمه باشد ، صدها برکت از قدم فاطمه باشد
  امید که مژده زصدها خبرخوش ، پیغام فرج در حرم فاطمه باشد

  جناب دکتر احمدی نژاد
  در دعایی خاضعانه به درگاه مدبر هستی ، احسن الحال را برای شما آرزومندم.
  ارادتمند
  اکبریان کوچکسرایی

 2. الهم عجل الولیک الفرج
  ..
  که باران او در بهاران بود.
  که چون همت شهریاران بود.
  نخندد زمین تا نگرید هوا.
  هوا را نخواهم کف پادشاه!

 3. علی اصغر برگ ریزان

  دکتر سلام سال نو مبارک لطفا کاری انجام دهید

 4. کاظم جلیل نژاد

  سلام حالا قدر تو را می دانیم خواهش میکنم برای ریاست جمهوری بیا همه منتظرت هستیم

 5. سلام علیکم
  آقای احمدی نژاد مردم آگاه شدند و شما رو میخواهند حتما بیایید و بهار را بیاورید
  مردم گول خوردند و رو حانی با رای متزلزل ۵۰٫۷۱ اومد بالا
  اگه شما بیایید رای میارید
  بیا که بهار نزدیک است

 6. کاشکی صوتیشم میذاشتید بذاریم روی گوشی موبایل

 7. با سلام به ریس جمهور مردمی ان شالله سال ۹۶ بیایید من در استان اصفهان و شهرستان خمینی شهر تا ۱ میلیارد تومان حاضرم خرج تبلیغات شما بکنم فقط به خاطر خاکی بودنت یا علی

 8. سلام و خسته نباشی خدمت شما ، مطمئن هستم شما دوباره رئیس جمهور می شوی و دست در دستان رهبری گرانقدر ، ایرانی می سازید که بزودی زمینه ظهور آقامون فراهم می شود . به امید آن روز پرشکوه همه توان خودمان را در هر جایگاهی بکار می گریم .موفق و موید باشی ایران ما و همه ملت های آزاده دنیا.

 9. سلام آقای احمدی نژاد من یتیم هستم وبیکار۱۶سال دارم لطفأن کمکم کنید مرسی

 10. با سلام از خداوند خیلی ممنونم که همیشه مردم ایران رو یاری میکنه اگر به مو هم برسه سربزنگاه نمیزاره پاره بشه تعداد محدودی که با دکتر مخالف بودن الان متوجه اشتباهات خودشون شدن اینا کسانی هستن که به اینترنت و موبایل دسترسی دارن ی سری به سایت های نظرسنجی انتخابات۹۶ بزنینن ببینین دکتر احمدی نژاد با چه اقتداری بالاست … که انشالله اون بیست درصدم سر عقل میان تا اون موقع بهار ۹۶ با دکتر احمدی نژاد ۸سال سبز خواهد ماند انشالله

 11. سلام جون هرکی دوست داری نظرت رو درباره بحث ولایت فقیه بیان کن . من یکی توش موندم ولایت فقیه خوبه یا نه.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *