خانه / در امتداد مسیر / باید با فکر و تدبیر خود ایران را بسازیم

باید با فکر و تدبیر خود ایران را بسازیم

1154

هر ملتی که بخواهد به جایی برسد باید روی پای خود بایستد، چرا ملت ایران در طول هفت الی هشت هزار سال مانده است با آنکه حوادث زیادی آمده و رفته است، ولی ملت ایران همچنان باقی مانده است. یکی از علت‌های اصلی این موضوع این است که ملت ایران روی پای خود ایستاده و تکیه بر دیگران نداشته است.

کسانی که از ادبیات توهین‌آمیز در مورد ایران استفاده می‌کنند و رفتارهای بچه‌گانه‌ای انجام می‌دهند و فکر می‌کنند که ملت ایران به چند قلم ارز بند است، آنها نمی‌فهمند ملتی که چند هزار سال روی پای خود ایستاده یعنی چه؟ چرا که آنها خود ریشه و اصالت ندارند و متوجه نمی‌شوند هر چه قدر سر و صدا کنند، وقتی ملت ایران همت کند از این مسائل عبور می‌کند و ده‌ سال دیگر می‌بینیم حرف‌های که امروز آنها می‌زنند، تبدیل به جوک شده و خنده‌دار است.

خیلی‌ها درتاریخ تصمیم گرفتند که ملت ایران را محو کنند علت آن روشن است که هرچه نگاه می‌کنند درخشندگی است و آنها فکر می‌کردند که اگر هجوم بیاورند می‌توانند این ملت را محو کنند، ولی اکنون می‌بینیم آنها محو شده‌اند و ملت ایران همچنان مانده است. اینها نیز امروز فکر نکنند، قوی‌تر و جلوتر از قبلی‌ها هستند اینها نیز رفتنی هستند.

باید با فکر و تدبیر خودمان ایران را بسازیم و این شدنی است، باید قفل‌ها و زنجیرها را از بین ببریم برخی‌ها، خودخواهی، قدرت‌طلبی‌ و لوس‌بازی را کنار بگذارند و اجازه بدهند که ملت ایران پرواز کند و نباید مانع ملت ایران شوند. ایران باید در عرصه‌های گوناگون در قله‌های بلند قرار بگیرد و این شایستگی ملت ایران است.

مراسم افتتاحیه نیروگاه سیکل ترکیبی شهدای پاکدشت/  آذر ماه ۱۳۹۱

 

مطالب دیگر

photo_2017-04-25_09-54-49

گزارش تصویری ؛
حضور دکتر احمدی نژاد در حرم مطهر رضوی همزمان با عید مبعث

دکتر محمود احمدی نژاد سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 همزمان با روز عید سعید مبعث جهت زیارت آستان مقدس حضرت امام علی بن موسی الرضا(ع) در حرم مطهر رضوی حضور پیدا کردند که حضور ایشان در میان مردم با استقبال گرم و پرشور زائران این آستان روبرو گردید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *