خانه / بهاری شویم / ۵ مهر ۱۳۹۱/ سخنرانی در شصت و هفتمین مجمع عمومی سازمان ملل متحد
بهاری که در آغاز آن هستیم اختصاص به نژاد، قوم، ملت و منطقه خاصی ندارد

۵ مهر ۱۳۹۱/ سخنرانی در شصت و هفتمین مجمع عمومی سازمان ملل متحد
بهاری که در آغاز آن هستیم اختصاص به نژاد، قوم، ملت و منطقه خاصی ندارد

بهاری که در آغاز آن هستیم اختصاص به نژاد، قوم، ملت و منطقه خاصی ندارد و به زودی همه سرزمین ها را در آسیا، اروپا، افریقا و امریکا فرا خواهد گرفت.

mahmoud-ahmadinejad

ظهور منجی و مسیح و یاران صالح جهانی آنان نه از طریق جنگ و زور بلکه از مسیر بیداری اندیشه و توسعه مهر در همگان، آینده همیشه روشن بشر را با طلوع خورشید پرفروغ و بی غروب آگاهی و آزادی رقم خواهد زد و در تن سرد و یخ زده جهان شور خواهد ریخت. او بهار را به جان آدمیت و جهان بشریت هدیه خواهد کرد. او خود بهار است و با آمدنش به زمستانِ وجودِ بشرِ در ” زنجیر جهل، فقر و جنگ” پایان می بخشد و فصل شکفتن و شکوه انسان را فریاد می زند.

اکنون می توان رایحه خوش و نسیم روح انگیز بهار انسانها را حس کرد. بهاری که در آغاز آن هستیم اختصاص به نژاد، قوم، ملت و منطقه خاصی ندارد و به زودی همه سرزمین ها را در آسیا، اروپا، افریقا و امریکا فرا خواهد گرفت. او بهار همه عدالت طلبان، آزادی خواهان و پیروان انبیاء الهی است. او بهار انسان است و خرمی دوران.

بیائیم همه با هم در مسیر آمدنش با همدلی و همکاری و ایجاد سازوکارهای وحدت آفرین و آرامش بخش راه بگشائیم و از فیض وجودش جانهایِ تشنه بشریت را سیراب کنیم.

۵ مهر ۱۳۹۱/ سخنرانی در شصت و هفتمین مجمع عمومی سازمان ملل متحد

مطالب دیگر

61415

نوروز تجلی عشق و ایثار است

بشر امروز بيش از هر زمان ديگری به فرهنگ نوروز، به فرهنگ پاكی، عشق و فداكاری نيازمند است، اين ماموريت نخبگان و فرهيختگان است كه زوايای نوروز و حقيقت و زيبايی آن را به بشريت امروز معرفی كند و من ترديد ندارم در هر كجای عالم و درهر نقطه ای از جهان و در حقيقت نوروز به درستی معرفی شود ملت ها و اقوام گوناگون به صورت خروشان به سمت فرهنگ نوروز حركت می كنند.

۳ نظر

  1. ز منبر چو محمود گوید خطیب .
    به دین محمد گراید صلیب….!!

  2. درود بر تو ای حق گرا درود بر تو ای احمدی در دین احمد ثابت قدم
    لعنت بر دشمنان اسلام و سجده کنندگان بر دجال

  3. با سلام بهترین وشاداب ترین و زحمتکش ترین دولت زمان دکتر محمود احمدی نژاد انشاءالله در انتخابات بعدی شرکت کند که به حول و قوه الهی پیروز میدان است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *