خانه / بهاری شویم / ۵ مهر ۱۳۹۱/ سخنرانی در شصت و هفتمین مجمع عمومی سازمان ملل متحد
بهاری که در آغاز آن هستیم اختصاص به نژاد، قوم، ملت و منطقه خاصی ندارد

۵ مهر ۱۳۹۱/ سخنرانی در شصت و هفتمین مجمع عمومی سازمان ملل متحد
بهاری که در آغاز آن هستیم اختصاص به نژاد، قوم، ملت و منطقه خاصی ندارد

بهاری که در آغاز آن هستیم اختصاص به نژاد، قوم، ملت و منطقه خاصی ندارد و به زودی همه سرزمین ها را در آسیا، اروپا، افریقا و امریکا فرا خواهد گرفت.

mahmoud-ahmadinejad

ظهور منجی و مسیح و یاران صالح جهانی آنان نه از طریق جنگ و زور بلکه از مسیر بیداری اندیشه و توسعه مهر در همگان، آینده همیشه روشن بشر را با طلوع خورشید پرفروغ و بی غروب آگاهی و آزادی رقم خواهد زد و در تن سرد و یخ زده جهان شور خواهد ریخت. او بهار را به جان آدمیت و جهان بشریت هدیه خواهد کرد. او خود بهار است و با آمدنش به زمستانِ وجودِ بشرِ در ” زنجیر جهل، فقر و جنگ” پایان می بخشد و فصل شکفتن و شکوه انسان را فریاد می زند.

اکنون می توان رایحه خوش و نسیم روح انگیز بهار انسانها را حس کرد. بهاری که در آغاز آن هستیم اختصاص به نژاد، قوم، ملت و منطقه خاصی ندارد و به زودی همه سرزمین ها را در آسیا، اروپا، افریقا و امریکا فرا خواهد گرفت. او بهار همه عدالت طلبان، آزادی خواهان و پیروان انبیاء الهی است. او بهار انسان است و خرمی دوران.

بیائیم همه با هم در مسیر آمدنش با همدلی و همکاری و ایجاد سازوکارهای وحدت آفرین و آرامش بخش راه بگشائیم و از فیض وجودش جانهایِ تشنه بشریت را سیراب کنیم.

۵ مهر ۱۳۹۱/ سخنرانی در شصت و هفتمین مجمع عمومی سازمان ملل متحد

مطالب دیگر

JDID9562-copy

حب الوطن من الایمان

دلیل اول کلام پیامبر اسلام است که فرمود: هر کس باید وطن خودش را دوست داشته باشد؛ «حب الوطن من الایمان». از نشانه‌های ایمان یک فرد این است که وطن خودش را دوست داشته باشد. اما علاقۀ ما به وطن بالاتر از این حرف‌هاست. ما ایران را دوست داریم، چون شایستۀ دوست داشتن است.

۳ نظر

  1. ز منبر چو محمود گوید خطیب .
    به دین محمد گراید صلیب….!!

  2. درود بر تو ای حق گرا درود بر تو ای احمدی در دین احمد ثابت قدم
    لعنت بر دشمنان اسلام و سجده کنندگان بر دجال

  3. با سلام بهترین وشاداب ترین و زحمتکش ترین دولت زمان دکتر محمود احمدی نژاد انشاءالله در انتخابات بعدی شرکت کند که به حول و قوه الهی پیروز میدان است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *