خانه / بهاری شویم / ۱ اسفند ۱۳۹۳/ سخنرانی در مسجد نظیروندی تبریز
بوی عطر بهار، بوی عطر بهار نرگس در فضای عالم پیچیده است

۱ اسفند ۱۳۹۳/ سخنرانی در مسجد نظیروندی تبریز
بوی عطر بهار، بوی عطر بهار نرگس در فضای عالم پیچیده است

بوی عطر بهار، بوی عطر بهار نرگس در فضای عالم پیچیده است. به خدا هر جای دنیا که می رویم می بینیم که فوج فوج مردم دارند از این طاغوت ها می برند و و دست به آسمانند.

Mahmoud-Ahmadinejad (1)

شیطان قسم خورد به خدا که حالا که انسان را برتر از من خلق کردی، من می روم پدر همه شان را در می آورم، نمی گذارم بیایند به سمت تو. شیطان امروز هم در دنیا بساط درست کرده و حکومت جهان را در دست گرفته برای اینکه نگذارد انسان ها به آنجا برسند. باید این بساط طاغوتی و این بساط شیطانی حاکم بر مراکز قدرت جهانی با همت ملت ها و با قدرت ملت ها زیر و رو بشود و به فضل الهی به جای آن حکومت عدالت سرشار از ایمان و زیبایی و عشق به انسان ها یعنی حکومت مولای ما حضرت ولی عصر( عج) برپا شود. این آغاز راه خلیفه اللهی انسانهاست.

تازه زندگی انسان ها شروع می شود. تازه آن چیزی که خدا خواست محقق می شود، زیبایی ها می آید، تازه زندگی کردن کیف دارد و این نزدیک است؛ به لطف خدا نزدیک است. به دل خودتان مراجعه کنید، ببینید چقدر دل های تان دارد می زند در انتظار آن روز. اصلا جمهوری اسلامی درست شد برای اینکه بشریت را ببرد به سمت آن روز و آن روز را جلو بیاندازد و به فضل الهی آن روز در راه است. بوی عطر بهار، بوی عطر بهار نرگس در فضای عالم پیچیده است. به خدا هر جای دنیا که می رویم می بینیم که فوج فوج مردم دارند از این طاغوت ها می برند و و دست به آسمانند.

۱ اسفند ۱۳۹۳/ سخنرانی در مسجد نظیروندی تبریز

مطالب دیگر

photo_2017-04-25_09-54-49

گزارش تصویری ؛
حضور دکتر احمدی نژاد در حرم مطهر رضوی همزمان با عید مبعث

دکتر محمود احمدی نژاد سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 همزمان با روز عید سعید مبعث جهت زیارت آستان مقدس حضرت امام علی بن موسی الرضا(ع) در حرم مطهر رضوی حضور پیدا کردند که حضور ایشان در میان مردم با استقبال گرم و پرشور زائران این آستان روبرو گردید.

۴ نظر

  1. دلتنگ نگاه آسمانت هستیم
    آشفته ز دوری جهانت هستیم

    ای چشمه روشن دعای گل یاس
    ما سبزه ی راه دلستانت هستیم

  2. خوشم میاد همه طرفداران دکتر احمدی نژاد از بصیرت بالایی برخوردارند انشالله خداوند بزرگ و منان به مردم ایران رحم کنه و دوباره دکتر احمدی نژاد پاک و ظلم ستیز رو برای مردم ایران به ارمغان بیاره و در انتخابات بعدی رئیس جمهور بشه الله آمین یا رب العالمین

  3. سلام دکتر منتظر آمدنت هستیم فرهنگی بازنشسته بیجار کردستان دوستت دارم خدا نگهدارت

  4. روزت مبارک استاد ارجمند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *