خانه / خاطرات مردمی / خدا ایشان را حفظ کند!

خدا ایشان را حفظ کند!

به دعوت یکی از دوستان، خدمت دکتر احمدی نژاد در دفتر کار ایشان رسیدیم، صحبت های ایشان به مانند همیشه پر امید و زیبا و سراسر نور و فارغ از بحث های سیاسی و بیشتر در مورد ماموریت انسان در این جهان و همچنین آرمان های انقلاب اسلامی بود. اگرچه صحبت های ایشان را به طور کامل یادداشت کردم و لیکن به جهت اینکه در پایان سخنرانی فراموش نمودم که در مورد « انتشار و یا عدم انتشار » آن با ایشان مشورت نمایم از انتشار متن صحبت های این عزیز معذورم و لیکن اشاره به یک نکته در این دیدار قطعا ضروری خواهد بود و آن برخورد کریمانه دکتر احمدی نژاد با مخالفین و دشمنان خود است.

ماجرا از این قرار است که یکی از دوستان که بچه دروازه دولاب تهران بود در حال نام بردن از شخصیت های سیاسی دروازه دولاب بود که به حالت تقریبا طنز و به گونه ای که منتظر عکس العمل دکتر احمدینژاد نیز بود گفت:

سید مهدی طباطبایی هم بچه دروازه دولاب هست؛ در این هنگام همه منتظر عکس العمل یا یک حرف انتقادی و یا کنایه از دکتر احمدی نژاد بودند که ایشان برعکس از بردن نام حجه الاسلام طباطبایی( به جهت تمسخر)؛ ناراحت شده و گفتند: خدا ان شاء الله ایشان را حفظ کند!( حرکت دکتر و ناراحتی ایشان از کسی که قصد داشت دکتر را وادار به موضع انتقاد یا کنایه و .. کند به گونه ای بود که همه متوجه شدند که دکتر احمدی نژاد قصد نام بردن از افراد و یا غیبت و … را ندارد و به همین دلیل این بحث همین جا تمام شد)

البته شاید بد نباشد مواضع حجت الاسلام سید مهدی طباطبایی را مرور کنید تا برایتان خیلی چیزها روشن شود.

خاطره از حسین مهدیزاده نراقی

120237

مطالب دیگر

photo_2017-04-25_09-54-49

گزارش تصویری ؛
حضور دکتر احمدی نژاد در حرم مطهر رضوی همزمان با عید مبعث

دکتر محمود احمدی نژاد سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 همزمان با روز عید سعید مبعث جهت زیارت آستان مقدس حضرت امام علی بن موسی الرضا(ع) در حرم مطهر رضوی حضور پیدا کردند که حضور ایشان در میان مردم با استقبال گرم و پرشور زائران این آستان روبرو گردید.

۸ نظر

 1. بسلام خدمت آقای دکتر محمود احمدی نژاد
  شما الگوی صبر و استقامت در دوران ما هستید.
  یک پیشنهاد داشتم اگر بتوانید آن را عملی کنید شاید سایتتان چشمگیرتر شود.
  من گاهی به چند سایت سر می زنم که یکی از آنها سایت بولتن نیوزه در آنجا همه چه موافق و چه مخالف حرفهایشان را می زنند گاهی خود بولتن و گاهی خود مردم جوابی برای متن هر خواننده می دهند ( البته اگر نامربوط باشه یا کلا حذف میشه و یا قسمت نامودبانه اش را حذف می کنند) فکر کنم اگر فقط حرفهای موافقین را پخش کنید زیادی مصنوعی میشه . بعنوان خواهر کوچکترتان فکر می کنم شاید بهتر باشد اجازه بدین تا موافقینتون به صورت منطقی به مخالفانتون پاسخ دهند .
  البته می بخشیدکه بیشتر از آنچه که باید گفتم ولی فکر می کنم اینطوری مخالفان جری تر نمیشن .
  موفق باشید

 2. من همیشه از مرام ومعرفت استاد الگو گرفته ام

  خوشحالم که اخلاق نیک ومومنانه ایشان را برای ما بازگو می کنید تا

  با الگوبرداری از آن بزرگوار در تزکیه و تهذیب نفس خود بکوشیم

 3. درود بر دکتر احمدی نژاد

 4. سلام و اجترام من هم با نظر ناشناس موافقم اگر اینطوری شد محبوبیت دکتر بیشتر هم میشه چون نشون میده ایشون از درصد انتقاد پذیری و صعه صدر بالایی برخودراندو مردم اینطوری بهتر می پسندند

 5. . بسیاری علمشان حجابشان شد وما قائد مهربان دریا دلی داریم که دلمان به او ومولایش عج خوش است بخوان دعای فرج رادعااثردارد دعاکبوترعشقست وبال وپردارد بخوان دعای فرج را که یوسف زهرا ز پشت پرده غیبت بما نظر دارد نظردارد نظردارد ….. …..ففرج عنا بحقهم فرجاعاجلاقریبا …..

 6. با سلام خدمت رئیس جمهور محبوب خودمون ما هنوزم شمارو رئیس جمهور ایران وایرانی میدانیم دکتر جان تمام کارمندان درهر پست و مقامی که باشن به شما رای میدهن ما منتظر حضور گرم شما در سال ۹۶ هستیم همه میدونن دشمنان شما از الان برای خراب کردن شما دست بکار شدن ولی کورخوندن مردم دیگه آگاه شدن و خوب از بد خوب تشخیص میدن خدا پشت پناه بی کسان است موفق باشید

 7. عزیز دلمی دکتر، یکی از آرزوهام اینه که شما رو از نزدیک ببینم ان شاء الله

 8. حسین حبیبی از لاهیجان

  درود برشما دکتر احمدی نژاد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *