خانه / در امتداد مسیر / در پس این زمستان طولانی، بهاری زیبا و دل انگیز در راه است

در پس این زمستان طولانی، بهاری زیبا و دل انگیز در راه است

rabi al anam

معلوم است که شرایط جاری مورد رضایت خداوند نیست و نمی تواند ادامه یابد. باید اتفاق مهمی بیفتد و مناسبات جهان به نفع انسانیت تغییر نماید. باید مطمئن و سرشار از امید باشیم که اراده الهی در جهت اصلاح وضع به نفع انسانهاست و شرایط تغییر خواهد کرد. شما بهتر می دانید که خداوند مهربان از زبان پیامبران و کتب آسمانی آشکارا بشارت داده است که روزی بهترین و زیباترین سرنوشت در سایه حاکمیت توحید و عدالت برای همه انسانها و ملت ها برقرار خواهد شد.

این اراده الهی است که فرمود:” و لقد کتبنا فی الزبور من بعد الذکر اَنّ الارض یرثها عبادی الصالحون”؛ “قطعا در زبور بعد از ذکر، نوشته ایم که زمین به بندگان صالح خدا به ارث می رسد”

و یا اینکه فرمود:” و نرید ان نمن علی الذین استضعفوا فی الارض و نجعلهم ائمه و نجعلهم الوارثین” ؛ “و اراده کرده ایم تا بر مستضعفین در زمین منت بگذاریم و آنان را امامان و پیشگامان و وارثین زمین قرار دهیم”

آری در پس این زمستان طولانی، بهاری زیبا و دل انگیز در راه است. روزی که به خواست و اراده عمومی ملت ها فرزندی از نسل رسول خوبیها و پیامبر خاتم یعنی انسان کامل و منجی کل حضرت مهدی(عج) با همراهی حضرت عیسی مسیح (ع) و همه صالحان به یاری ملت ها می آیند و با مشارکت همگانی، مدیریت شایسته را بر جهان حاکم و در پی آن همه زشتی ها ، غم ها، جدایی ها و کینه ها را به زیبایی ، شادی، همدلی و محبت تبدیل می کنند. آن روز، روز انسان است. آن روز، روز خداست. آن روز، روز همه است.

 ۸ اسفند ۱۳۹۳/ مراسم بزرگداشت نجم الدین اربکان

مطالب دیگر

photo_2017-04-25_09-54-49

گزارش تصویری ؛
حضور دکتر احمدی نژاد در حرم مطهر رضوی همزمان با عید مبعث

دکتر محمود احمدی نژاد سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 همزمان با روز عید سعید مبعث جهت زیارت آستان مقدس حضرت امام علی بن موسی الرضا(ع) در حرم مطهر رضوی حضور پیدا کردند که حضور ایشان در میان مردم با استقبال گرم و پرشور زائران این آستان روبرو گردید.

۲ نظر

 1. مصطفی سمیاری(هیچکس)

  مردی از مکه می آید.وعده خدا بزودی محقق میگردد.
  پس از هر سختی آسانیست و البته پس از هر سختی آسانیست.او که دریای نیل را شکافت و پیامبرش حضرت موسی و پیروانش را بسلامت از فرعون ولشکریانش نجات بخشید. او که پیامبرش حضرت
  یونس را از دهان نهنگ به ساحل رساند که البته خداوند یکتاست و منزه و من از ستمکاران عالم.
  به کانون بیندیش و در مسیر بادهای رحمتش باش.
  اوست که هر که را بخواهد هدایت میکند. و موعظه خداوند:حتی یک نفر برای دین من قیام کند،کفایت من او را بس است.سلام بر مهدی ذخیره خدا.
  خوشا بحال پیشگامان و اصحاب یمین و شفاعت کنندگانش .الهی غیر تو کس ندارم.

 2. با سلام به همه ی خوبان به وبژه دکتر محمود احمدی نژاد
  امروزه در دنیای ما چه در خارج و چه در داخل از مرزها ظلم و ستم و بی عدالتی حاکم مطلق است. اینکه کی و چگونه امام زمان (عج) ظهور می کند و با این همه بی عدالتی به مبارزه بر می خیزد، خود یک مبحث جداگانه ای است که از یک منظر می طلبد ما منتظران واقعی باشیم. انشاءالله اما از منظر دیگر نمی توان دست روی دست گذاشت و این همه فساد و فتنه را مشاهده کرد و هیچ کاری انجام نداد. امیدوارم همانگونه که دکتر احمدی نژاد توانستند دل مستضعفان را چند صباحی شاد کنند و امیدی به آن ها بدهند، دوباره در انتخابات شرکت کنند و با تجربه ای به مراتب بیشتر از قبل یار و یاور مستضعفان و منتظران واقعی و سربازی جان بر کف برای ولایت فقیه باشند. انشاءالله

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *