خانه / اخبار / گزارش تصویری ؛
دیدار جمعی از اعضای شوراهای بازخوانی خط امام(ره) با دکتر احمدی نژاد

گزارش تصویری ؛
دیدار جمعی از اعضای شوراهای بازخوانی خط امام(ره) با دکتر احمدی نژاد

 

شوراهای استانی (27)

جمعی از اعضای شوراهای بازخوانی خط امام(ره) و تبیین مبانی و آرمانهای انقلاب اسلامی استان های اصفهان، ایلام و سمنان صبح پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ در محمودیه با دکتر احمدی نژاد دیدار و گفتگو کردند.

 

شوراهای استانی (1)

شوراهای استانی (16)شوراهای استانی (3)شوراهای استانی (2)شوراهای استانی (4)  شوراهای استانی (5) شوراهای استانی (6)   شوراهای استانی (14) شوراهای استانی (17)شوراهای استانی (7)شوراهای استانی (8) شوراهای استانی (18) شوراهای استانی (19) شوراهای استانی (20) شوراهای استانی (21) شوراهای استانی (22) شوراهای استانی (23) شوراهای استانی (25) شوراهای استانی (26) شوراهای استانی (27) شوراهای استانی (28) شوراهای استانی (29) شوراهای استانی (30) شوراهای استانی (32) شوراهای استانی (33) شوراهای استانی (34) شوراهای استانی (9) شوراهای استانی (11)

مطالب دیگر

پیام

دکتر احمدی نژاد در نامه ای به دونالد ترامپ؛
با آغاز اصلاحات اساسی و تلاش در این راه، آغازگر تحولی بزرگ باشید

دکتر احمدی نژاد با ارسال نامه ای خطاب به دونالد ترامپ رئیس جمهور جدید آمریکا ، وی را به ترجیح منافع و رضایت عموم مردم و ملت ها بر منافع و رضایت اقلیتی سیری ناپذیر از سردمداران ثروت و قدرت و نیز اصلاح رفتارهای خودبرتربینانه و تحقیر کننده دولت های متوالی آمریکا از رهگذر احترام به حقوق ملت ها ، فرهنگ ها و منافع آنان و گسترش برابری و برادری میان ملت ها فراخواند.

۵ نظر

 1. بسیار عالی بود جانم فدای احمدی نژاد.

 2. با سلام
  از طرف ما دانشجویان دکترای مهندسی مواد به آقای دکتر احمدی نژاد بفرمایید، اگر در انتخابات سال آینده کاندید نشوند و یا نماینده از طرف خود معرفی نکنند، هیچ وقت ایشان را نمیبخشیم. اگر دکتر وارد صحنه بشه شک نکنید رای مال خودشه. استان های غربی و مرکزی کشور بالای ۸۰ درصد به ایشون رای میدن.

  • سعید جان با توجه به ولایت پذیری بالای آقای دکتر ایشون این کارو نمیکنن و کارشون درسته چون اصلی ترین کار ولایت پذیریه

 3. جای همه خالی یه روبوسی مشتی با دکتر عزیز حال گرفته ۴ سالمو جا آورد
  اصلاً تو فکرم هم نمی گنچید که بتوانم با رئیس جمهور قلبها روبوسی کنم وایشان را از نزدیک زیارت کنم
  در مسجد بودم که اخوی گفت من کلاس دارم تو می تونی بری گفتم چراکه نه ولی فکر کردم شوخی می کنه ولی وقتی مطمئن شدم خیلی خوشحال شدم
  من سلام پدر ومادرم را که پدر ومادر شهید هستند به ایشان ابلاغ کردم دکتر بلافاصله دستم را بوسید وگفت این بوسه را بر دستان پدر و مادرت که پدر ومادر شهید هستند بزن
  دکتر دوستت دارم به خاطر همان دعای معروفت که خود شما در همین جلسه فرمودید که آیت الله مشکینی فرمودند که تمام ثوابهای عمرم را می دهم تا ثواب این جمله را در سازمان ملل به من بدهی و شما گفته بودید که تمام صوابهای من مال شماست چرا که خوب می دانستی یک دعای عالم با عمل دینی بهترین پشتوانه شما در ادامه راه امام وشهداو و منویات مقام معظم رهبری خواهد بود.
  وقتی تو اینگونه به شهدا عشق می ورزی و اینگونه واضح بیان حقایق می کنی وبرای همه مردمان جهان حتی دشمنانت بهترینها را از خداوند منان آرزو می کنی چه کسی می تواند تو را انحرافی خطاب کند جز کسی که هنوز اندر خم یک کوچه مانده و تو را نشناخته است جز امثال آیت الله مشکینی (ره)
  اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر واجعلنا من خیر انصاره واعوانه والمستشهدین بین یدیه
  تو را دوست دارم وتا ابد در دلم جای داری راستی بسیجی ها به جز ترمز باک هم ندارند.
  البته فقط ترمزشان امر ولی فقیه زمان است وتو نشان داده ای در عمل هم از همه مدعیان ولایتمداری بهتر عمل می کنی حق نگهدارت.

 4. مردی از جنس مردم متوسط و ضعیف جامعه.تو درد من میدونی دروود بر تو

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *