خانه / اخبار / احمدی نژادی ها می توانند آثار خود را ارسال کنند؛
راه اندازی بخش ویژه مخاطبین احمدی نژاد دات آی آر

احمدی نژادی ها می توانند آثار خود را ارسال کنند؛
راه اندازی بخش ویژه مخاطبین احمدی نژاد دات آی آر

بخش جدید و ویژه مخاطبین با عنوان “احمدی نژادی ها” راه اندازی شد.

“احمدی نژادی ها” آمادگی این را دارد تا دیدگاه ها، نماهنگ ها، پوسترها، خاطرات مردمی، پادکست ها و تصاویر شما با دکتر احمدی نژاد را با نام خودتان منتشر کند.

اگر شما نیز مایل به انتشار محصولات خود در بخش“ احمدی نژادی ها” هستید، می توانید مطالب خود را به آدرس: [email protected] ارسال نمایید.

Imprimir

مطالب دیگر

IMG_20160508_053522

اطلاعیه پایگاه اطلاع رسانی دکتر احمدی نژاد؛
تنها محتوای حساب های مجازی متصل به پایگاه اطلاع رسانی دکتر احمدی نژاد مورد تایید می باشد

ضمن تقدیر و تشکر از زحمات حامیان مردمی، فعالان مجازی و احترام به تمام هواداران دکتر احمدی نژاد، به اطلاع می رساند که تنها محتوای حساب های رسمی اینستاگرام، گوگل پلاس و تلگرام متصل به پایگاه اطلاع رسانی دکتر احمدی نژاد مورد تایید این پایگاه می باشد.

۱۲ نظر

 1. نبی اله علی بابائی

  سلام بنده از زنجان اعلام میکنم که پاکی و صداقت حضرتعالی در بین مردم این دیار زبان زد می باشد

 2. آقا جان جانم به قربانت برگرد

 3. دوری ز منو عکس تو را میبوسم
  مهرورزی و لبخند تو را میبوسم
  یک گوشه از پرونده شان بالا زن
  من بگم بگم های تو را میبوسم
  زنده باد بهار و بهاریان

 4. درود بر احمدی

 5. سلام
  کجایی دکتر؟!
  خیلی وقته دلمان برای احمدی نژاد ۸۴ تا ۸۸ تنگ شده!
  بازم بیا توی انتخابات که قدر فراوانم آرزوست!
  خیلی وقته طعم عزت رو نچشیدم!

 6. تخریب دستاورد های هسته ای دانشمندان شهیدمون رو توسط مدعیان سواد و حقوق دانی رو خدمت دکتر احمدی نژاد عزیز تسلیت عزض مینمائیم. واقعا تحمل این آدمهای خود بزرگ و عاقل پندار کار سختی بود و حق داشتین موهاتون سفید بشه! مارا در گوشه ای از غم خود شریک دانید. اجرتون با امام حسین (ع)

 7. آقای احمدی نژاد ما شما را دوست داریم بیشتر با رهبری باشید. خداوند با شماست. راستی این روزها بزرگوارنه صبوری می کنید و سکوت این خیلی ارزشمند است . اون طرف گنده لاتیش گل کرده زمین و زمان را به هم می دوزد که شما را به میدان بکشد. آفرین بر درایت احمدی نژاد که می داند جواب ….. خاموشی است.خوب د می دانید گنده لات کیه.می رسد روزی که دست حق بار دیگر از آستین فرزندان راستین امام و رهبری بزرگوار در آید و رسوا کند دزدان بیت المال و سالوسان و پیران نادان را. به امید آن روز صلوات.احمدی نژاد عزیز فقط در کنار رهبر باش.

 8. امیرتبریز اوغلی

  یاشاسن سردار بت شکن .عورضه ن وار

 9. محمد رضا چنارانی

  اقای دکتر کجا بودی که قلب اراک رابتون ریختند اقای دکتر کجا بودی دشمن با کمک دوستان داخلی دست اورد چهل سال تحریم وجنگ ورشادتهای ما را حدر داد وماراخلع سلاح کردند به برادران سپا بگو بودجه مملکت رادیگر خرج نکنند مگر نمیدانند دشمنان بمب هیدرو…اتمی تست میکنند که برابر۱۰۰ مگاتن تی ان تی است به زبان فارسی بیست میلیارد برابر موشک خلیج فارس اگر یک تن /تی ان تی قدرت داشته باشد میترسم از اینکه قدرتم در برابر دشمن یک به ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰شده روزی رئیس جمهوری داشتم درخود امریکا با فریاد سخن میگفت به شاخ وشانه های انها میخندید چون لاافل قدرتش به میلیارد نشان میداد اگر امروز رئیس جمهورم در امریکا بلند سرفه کند چه خاکی به سرم کنم احساس ضعف وذلت دارم کجا بودید که خاک برسرماریختند مدیون ملت شدید که ساکت ماندید کافی بود نه میگفتید نگفتید ایا دکتر شجاع ما ترسید وایستاد تا ذلیل شویم

 10. خدا یار ونگهدارت دلاور خیلی خیلی دوستت داریم خدمات سازنده و فقر زدایی شما در تاریخ ثبت شده است.

 11. لطفا هرچه سریعتر یک کانال تلگرامی بزنید. و شرایطی را فراهم کنید تا اطلاع رسانی بشه توی مملکت چی میگذره.

 12. با سلام خدمت فرهیخته گرامی ، جناب آقای دکتر محمود احمدی نژاد و تمامی همراهان بزرگوار ایشان

  ضمن آرزوی سربلندی و سرافرازی برای حضرتعالی و تمامی دلسوزان همراهتان، خواهشمند است شرایطی را معرفی نمایید که دوستداران شما بیشتر و از نزدیک در فعالیت های خیرخواهانه شما و سایر عزیزان شرکت فعال و مستقیم داشته باشند. با تشکر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *