خانه / بهاری شویم / ۱۹ بهمن ۱۳۹۳/ مسجد جامع المهدی (عج) شهرری:
رسیدن به حکومت جهان حتما از دل جنگ و درگیری و آدمکشی نیست

۱۹ بهمن ۱۳۹۳/ مسجد جامع المهدی (عج) شهرری:
رسیدن به حکومت جهان حتما از دل جنگ و درگیری و آدمکشی نیست

این نیست که رسیدن به حکومت جهانی حتما از دل جنگ و درگیری و آدمکشی بگذرد. نه! اینها القای شیطان است. اگر مردم همان اول پیام پیامبر را کامل می گرفتند دنیا تمام بود!

Mahmoud+Ahmadinejad+Makes+First+Visit+Pakistan+38YcUaG3ccHl

امروز عزیزان من یک آگاهی، یک بیداری، در تمام جهان دارد بسرعت منتشر می شود؛ زن مرد و کوچک بزرگ و این نوید آن آینده درخشان است. خوب اگر بخواهیم بخاطر اتفاقاتی که در جهان هست، مثلا در عراق سه چهارتا اتفاق رخ داده تصورمان را عوض کنیم این درست نیست. این ظاهرش را نبینید، اینها تمام خواهدشد، اینها اصالتی ندارد! بعضیها فکر نکنند اوه چه اتفاقات خوبی شد نه این اشتباه است! باید بگوییم ای کاش نمی شد.

این نیست که رسیدن به حکومت جهانی حتما از دل جنگ و درگیری و آدمکشی بگذرد. نه! اینها القای شیطان است. اگر مردم همان اول پیام پیامبر را کامل می گرفتند دنیا تمام بود! لازم نبود انسانها هزار سال از بیراهه و بیغوله بروند و زجر بکشند! اما عزیزان من، اینها حوادث ظاهر است، اینها به فضل الهی تمام خواهدشد، اینها خواهند رفت، آن کسی که دارد می آید، حقیقت عدالت و توحید است. بهار حقیقی دارد می آید و همه آن فاسدهایی که نقطه مقابل آن بهار هستند همه آنها به لطف خدا خواهند رفت.

۱۹ بهمن ۱۳۹۳/ مسجد جامع المهدی (عج) شهرری

مطالب دیگر

پیام

دکتر احمدی نژاد در نامه ای به دونالد ترامپ؛
با آغاز اصلاحات اساسی و تلاش در این راه، آغازگر تحولی بزرگ باشید

دکتر احمدی نژاد با ارسال نامه ای خطاب به دونالد ترامپ رئیس جمهور جدید آمریکا ، وی را به ترجیح منافع و رضایت عموم مردم و ملت ها بر منافع و رضایت اقلیتی سیری ناپذیر از سردمداران ثروت و قدرت و نیز اصلاح رفتارهای خودبرتربینانه و تحقیر کننده دولت های متوالی آمریکا از رهگذر احترام به حقوق ملت ها ، فرهنگ ها و منافع آنان و گسترش برابری و برادری میان ملت ها فراخواند.

۴ نظر

 1. جهان دل نهاده بدین داستان .
  همان بخردان نیز هم راستان .
  که اینگونه آرام شاهی بتوست.
  خرد بر سر نامداران نکوست…
  نبد خسروان را چو تو کد خدای.
  به پرهیز دین و به رادی و رای.!

 2. درود بر محموداحمدی نژاد اصلاح طلب ایرانی

 3. درود بردکتراحمدی نژاد که مظهرشجاعت وراستی وصداقت بدون قید وشرط ورضایت دیگران است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *