خانه / زندگی نامه

زندگی نامه

IMG_247733826072083

بسم الله الرحمن الرحیم

دکتر محمود احمدی نژاد در سال ۱۳۳۵ در آرادان گرمسار در خانواده ای مذهبی به دنیا آمد، وی چهارمین فرزند خانواده می باشد و در یک سالگی به همراه خانواده در محله نارمک تهران ساکن شد. پدر او به شغل آهنگری مشغول بود و از این راه خانواده را مدیریت می کرد. وی دوران تحصیلات ابتدایی و متوسطه خود را در همین محله پشت سر گذاشت و با کسب رتبه ۱۳۲ در کنکور سراسری سال ۵۴ در رشته مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران تحصیلات عالی خود را آغاز کرد. در سال ۱۳۶۵ در مقطع کارشناسی ارشد همین دانشگاه پذیرفته شد و در سال ۱۳۶۸ به عضویت هیات علمی آن در آمد وی در سال ۱۳۷۶ موفق به کسب درجه دکترا در رشته مهندسی و برنامه ریزی حمل و نقل گردید.

احمدی نژاد طی سالهای تدریس در این دانشگاه که در دوران ریاست جمهوری نیز ادامه داشت راهنمایی دهها پایان نامه کارشناسی ارشد و دکترا در زمینه های مختلف مهندسی عمران، راه و حمل ونقل و مدیریت ساخت را بر عهده داشته است.

وی پیش از پیروزی انقلاب و در دوران دانشجویی با شرکت در مجالس سیاسی و مذهبی وارد فعالیتهای سیاسی شد.

تهیه و توزیع اعلامیه های حضرت امام خمینی و شرکت در تظاهرات از دیگر فعالیتهای وی در این زمینه بود.

بعد از پیروزی انقلاب اسلامی از پایه گذاران انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علم و صنعت ایران بود و به عضویت اولین شورای مرکزی اتحادیه انجمنهای اسلامی دانشجویان( دفتر تحکیم وحدت) در آمد و همراه با دیگر اعضا با امام خمینی(ره) ملاقات کرد.

در سال ۱۳۵۹ ازدواج کرده و بعد از مدت کوتاهی به همراه خانواده عازم آذربایجان غربی شد و در دوران تعطیلی دانشگاهها به علت انقلاب فرهنگی به عنوان معاون فرماندار و فرماندار در شهرستانهای ماکو و خوی به خدمت پرداخت و در اواخر این دهه به عنوان مسوول پشتیبانی جنگ در استانداری کردستان و بعد به عنوان مشاور استاندار به خدمت مشغول بود، همچنین به مدت دو سال در جبهه های غرب در کسوتهای مختلف رزمندگی –مهندسی رزمی تا عملیات در عمق خاک دشمن -در دفاع مقدس ملت ایران مشارکت داشت.

در سال ۱۳۷۲ به عنوان مشاور فرهنگی وزارت فرهنگ و آموزش عالی برگزیده شد و پس از مدت کوتاهی به عنوان اولین استاندار به اردبیل رفت. در دوران استانداری وی، استان اردبیل با وجود تازه تاسیس بودن استان و دشواریهای جوی در فعالیتهای عمرانی استان برتر شناخته شد.

محمود احمدی نژاد از پایه گذاران موثر ائتلاف آبادگران بود که با پیروزی در انتخابات دور دوم شوراهای اسلامی شهر و روستا در تهران توسط این شورا به شهرداری تهران برگزیده شد.

خدمات بی شاءبه و بر قراری ارتباط مناسب با شهروندان در شهرداری تهران فضای امید و نشاط جدیدی در جامعه ایجاد نمود.

در سال ۱۳۸۴ مردم شریف ایران به شهردار تهران اعتماد نموده و سکان مدیریت اجرایی کشور را در رقابت به سیاستمدارن بزرگ حاضر در صحنه انتخابات به احمدی نژاد سپردند.

راه اندازی سفرهای استانی هیات دولت –بیش از صد سفر-، ارتباط بی واسطه و نزدیک با مردم و مشاهده مشکلات از نزدیک از اقدامات مهم وی در دوران نخست ریاست جمهوری وی بود.

از دیگر اقدامات مهم وی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

توزیع سهام عدالت، بیمه روستاییان و عشایر، بهینه سازی مسکن روستاییان، سهمیه بندی مصرف سوخت، اجرای طرحکارت سوخت، هدفمندی یارانه ها، مسکن مهر، رونق بورس اوراق بهادار، افزایش تولید و صادرات و دهها مورد دیگر که در این مطلب نمی گنجد.

در سال ۸۸ در انتخاباتی باشکوه با بالاترین درصد مشارکت و با رای بی نظیر مردم مجددا به ریاست جمهوری اسلامی برگزیده شد.

در دوران ریاست جمهوری وی ایران توانست در عرصه های مهم فناوری هسته ای به پیشرفتهای قابل ملاحظه ای دست یابد، همچنین فضایی شدن ایران و پیشتازی ایران در عرص های تولید علم در این دوره محقق گردید.

در زمینه سیاست خارجی به می توان اقتدار بی سابقه جمهوری اسلامی، کسب ریاست جنبش عدم تعهد، برگزاری باشکوه اجلاس سران این جنبش و استقبال بی سابقه مردم لبنان از رییس جمهور ایران اشاره کرد.

ایشان در دوره دوم ریاست جمهوری خود را در سال ۹۲ به پایان رسانده و هم اکنون در فعالیتهای دانشگاهی مشغول می باشند.

ایشان همچنین در زمینه های ذیل فعالیت داشته است:

مدیر مسوول روزنامه همشهری

موسس و عضو انجمن تونل ایران

عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین

عضو انجمن مهندسین راه و ترافیک آسیا و اقیانوسیه

۲۵۱ نظر

 1. سلام علیکم
  خدا قوت.

 2. دست علی به همراهت

 3. سلام بزرگ مرد تاریخ ایران خسته نباشی دلاور بنده به عنوان عضو کوچکی از حامیان پر و پا قرص شما همیشه در همه صحنه ها بوده و هستم و هم اکنون آمادگی خود رو اعلام میکنم. در مجالس بارها حرف از سیاست شده از دوره های ریاست جمهوری شما، خیلی سخت و سنگین هست سکوت کردن ولی چاره ای نیست . دکتر خسته نباشید امید به روزهای روشن با شما هستیم متـــــــــــــــــــــــــــشکرم

 4. دکتر ایشالا همیشه پاینده باشی
  منتظریم ۲سال دیگه بیای بت رای بدیم؛ایشالا

 5. آقای دکتر سلام. ای کاش می گذاشتند که قطار انقلاب را تا پایان هشت سال ریاست جمهوری طبق برنامه پیش ببری. افسوس که نقشه ها حسودان نگذاشت و هم قطار انقلاب را به دره انداختند و هم بهترین خادم ملت را خانه نشین کردند. امیدوارم با درسی از گذشته، اینبار محکم تر بیایید. موفق و پیروز و سربلند باشی.

  • آقای دکتر احمدی نژاد سلام، همیشه شجاعت و جسارتت را تحسین می کنم. الان سکوتت نشانه شجاعت است. چرا که که به مصداق حدیث شریف: اشجع الناس من غلب هواه، شجاع ترین مردم کسی است که بر میلش غلبه کند. شما هم علیرغم امکان فریاد زدن و دفاع کردن، شجاعانه به خاطر مصالح کشور سکوت کرده ای. خدا نگهدارت باشد.

 6. سلام بر مختار زمان ، درود بر تو ، تو هم درد مستضعیفین هستی ، خدا حافظت باشد ، به امید برگشتنت

 7. درود بر محمود کبیر بهترین رئیس جمهور تاریخ ایران بازم به برنامه های تو ترو خدا ۲ سال دیگه نامزد انتخابات شو

 8. سلام دکتر خسته نباشید. (جومونگ ایران زمین)

 9. خدا حفظ کند بزرگ مرد بهاری را . به امید ایرانی یکدست و یک دل در خرداد ماه ۱۳۹۶ پای صندوقهای رای به استقبال امام عصر میرویم ، یا حق

 10. درودخدابرامیرکبیرزمان

 11. قاسمی سیدمهدی

  خدا قوت. دلمون برای دکتر تنگ شده. به امید برگشت این بزرگ مرد

 12. سلام مرد!/خدا قوت پهلوون!

 13. باسلام دکتر جان خسته نباشی خیلی برا ما زحمت کشیدی انشااله بتونیم جبران کنیم دکتر جان من یک تولید کننده هستم واز زحماتی که کشیدید سپاسگذارم دوستت داریم دکتر انشااله زود برگردی خدا قوتت بده

 14. سلام فدات بشم
  زنده باد مرد سختی ها

 15. آقای دکتر احمدی نژاد.
  ما در این چند سال که شما رییس جمهور بودید همیشه به ایرانی بودنمان افتخار میکردیم. من ساکن آلمانم و مردم اروپا احمدی نژاد را از جمله مردانی میدانند که در مقابل امپریالیسم غربی واقعا مقاومت کرده است.
  احمدی نژاد دوباره بیا که دنیا منتظر شماست…

 16. زنده باد بهار.زنده باد بهار.زنده باد بهار

 17. دل تنگ شما هستیم …..

 18. دکتر سعی کن ازهمین مجلس شروع کنی .وافراد مورد اعتماد و صالحی که میشناسی به مردم معرفی کنی …

 19. مرتضی علیمرادی

  سلام بر بزرگمرد تاریخ ایران زمین
  hello huge man of iran’s history

 20. ایول و ماشاله به حاجی محمود

 21. سلام. من هم در این سایت وهم در سایت هما ثبت نام کردم. میخواستم بگم که وب سایتی را آماده کردم که هدفش طرفداری از آقای احمدی نژاد هست. مطالب این وب سایت با سه زبان فارسی انگلیسی و عربی منتشر میشه.دامنه وب روهم ثبت کردم.از مطالب این سایت و سایت هما البته با ذکر منبع هم استفاده کردم و خواهم کردم. چون پایه این وب براساس وبلاگ هست و اولین بارهست که وبلاگ چندزبانه می نویسم هنوز جای پیشرفت داره.کمی هم بخاطر درس و دانشگاه کمبود وقت دارم ولی روش کار میکنم. البته هنوز روحالت آفلاین گذاشتمش. خواستم قبل از آنلاین شدنش اینجا کامنت بزارم و درخواست کنم که اگه فکر میکنید کار درستی نیست از الان حذفش کنم. هدف من تبلیغ آرمانهای آقای احمدی نژاد هستش و نمیخوام باعث مزاحمت برای شما و باعث دردسر برای خودم بشم. لطفا به ایمیل من پاسخ بفرستید.

  • داداش خسته نباشی خدا قوت

  • سلام مرد روزای سخت انتخابات خرداد ماه سال ۹۶ با کاندید شدن شما و رای من و امثال من دور افتخار ایران و ایرانی را شاهد خواهیم بود با درس گرفتن از نقاط ضعف و قوت ۸۴ تا ۹۲ با رئیس جمهور شدن مردی از جنس مردم انشالله

 22. فکرکنم در منطقه بوکان هم مدت زیادی ساکن بوده و خدمت کرده دکتر

 23. سلام آقای دکتر، خداقوت
  من دانشجوی شما بودم و همیشه حامی شما بوده و هستم و هر جا نیاز باشد حاضرم با شما بیعت کنم. از راه اندازی این پایگاه نیز بسیار خوشحالم. امیدوارم همیشه و همه جا کما فی السابق موفق و منصور باشید. روی من حساب ویژه ای باز کن استاد محبوب و دوست داشتنی…

 24. آقا دو سال دیگه خیلی دیره الان مردم بهت نیاز دارن دکتر به داد مردم برس

 25. زنده باد بهار!

 26. سلام بر دکتر احمدی نژاد

 27. بسم الله،
  ما اردتمند رئیس جمهوری هستیم که وقتی شروع به صحبت می کنه بعد از نام خدا نام حضرت ولی عصر عج الله تعالی فرجه الشریف رو فراموش نمی کنه. که این نشون دهنده ی خیلی چیزاست………
  از بعضی حرفا هم ناراحت نشید و عکس العمل تند نشون ندید به قول شهید مطهری همیشه به قطار در حال حرکت سنگ می زنند نه به قطار ساکن و مرده.

  آقای احمدی نژاد شما کارتو رو بکن چه ما اهل کوفه بشیم چه نشیم …

  اللهم عجل لویک الفرج

 28. با سلام خدمت دکتر محمود احمدی نژاد.من از خطه چهارمحال و بختیاری (شهرستان بروجن) هستم.ما منتظر حضور دوباره شما در انتخابات و در صحنه مدیریت هستیم . بیان صریح و شجاعانه شما در زمان ریاست جمهوری خار چشم دشمنان انقلاب و اسلام بود .خدمت شما به مناطق محروم هرگز از ذهنها فراموش نخواهد شد.ما حامی شما هستیم .
  خداوند همیشه یار و یاور شما باشد.

 29. مصطفی هژبر کلشتری

  باعرض سلام وخسته نباشید خدمت آقای دکتر احمدی نژاد و همه باورمندان به بهار ….. خوش آمدید . همیشه در قلب ما جای دارید . خدمات هشت ساله شما خدمتگزار واقعی مستمندان ، هرگز از یاد دوستداران شما محو نخواهد شد. اگر چه عده ای سعی دارند تا خدمات شما نادیده انگاشته شود اما یدالله فوق ایدیهم ـ دست خدا بالاترین دست هاست. دست خدا پشتیبان شماست . حرکت کنید ما گوش به فرمان شمائیم. موفق و پایدار باشید .

 30. سلام دورود و تحیت به دکتر
  ولله ولله ولله که مثل شمارو ایران در عرصه ریاست جمهوری ندیده و نخواهد دید، خدارو شاهد میگیرم که جز خدمت چیزی تو ذهن و تفکر دکتر نبود دوستان، امیدوارم صحنه باز هم جهت برگشت این عزیز دل مردم و پابرهنگان محیا باشه تا با صلابت بیشتر بازهم برگردن و عدالت همیشگی رو تو کشور عزیزمون گسترش بدند.
  درود خدا بر این خادم ملت و این مرد عدالت محور

 31. سلام خیلی دوست دارم …بی صبرانه منتظر حضورتون در دوره بعد ریاست جمهوری هستم…

 32. دکتر بدون تو ایران توان مقابله با امپریالیسم جهانی رو نداره. تو رو خدا بیا دوباره.

 33. سلام بر بهار،سلام بر عدالت،سلام برمقدمه سازان و بشارت دهندگان بهار و سلام بر مجاهدان و شهیدان راه بهار
  بهار می آید و زمستان میرود ،که همانا زمستان رفتنی است.

 34. اگه راست میگی نظرات مخالف را هم منعکس کنید. مطمئنا چندین برابر نظرات موافقه

  • محمد رضا میسمی

   علی جان سلام ،
   مخالف تو همه جا هست بزار اینجا یه صفایی کنیم اخوی با اقای احمدی نژاد

  • اگه راست میگین ؟؟؟!!!!کی گفته ما راست میگیم ؟این همه آدم راستگو این همه سایت و وب سایت و ذق سایت ….راستگو کسی برای شنیدن دروغ از کسی دعوت نکرده .در ضمن اینجا ما نه توان کنترل تورم رو داریم نه میتونیم از بحران کشور رو خارج کنیم !!!!این کارها سواد عالیه اونهم در دانشگاههای فرنگ رو میخواد که ما (البته با افتخار ) مشت جوات مواتیم .پس مشرف

  • فکرکنم جزءقشرپولدارجامعه هستی سیاست دکتربهت نمی سازه

 35. سلام و درود به محمود کبیر ، امیدوارم دوباره حضور مبارک شما را در صحنه انتخابات ریاست جمهوری ببینم.

 36. آقای دکتر عزیز منتظرتیم ، شما رو بخدا بیا ، امیدمان بعد از خدا و رهبر عزیزمون به شماست

 37. سررسید خادم ملت منتشر شد
  برای تهیه این سررسید می توانید با پرداخت هزینه ۱۵ هزارتومان به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۳۵۲۶۳۰۵ بنام محمد فتحی و ارسال شماره تراکنش و ادرس پستی به شماره تلفن ۰۹۳۰۷۴۷۴۳۳۸ اقدام نمایید

 38. علی اصغر راستین

  سلام و درودخدا به محمود کبیر ، امیدوارم دوباره حضور مبارک شما را در صحنه انتخابات ریاست جمهوری ببینم اقای دکتر بخدا مردم داشتن جون میگرفتن بی صبرانه منتظریم

 39. سلام برخادم ملت حامی ولایت پیرو رهبرامام خامنه ای دکترحاج محموداحمدی نژاد.مامنتظریم

 40. با سلام برای اینکه در شهرستان خوی فرماندار بودی دکتر شما رو به عنوان یه همشهری نگاه میکنم و از صمیم قلب دوست دارم و همیشه و در همه حال طرفدار دوآتیشتون هستم و دوتا ارزو دارم اول اینکه دوباره ریس جمهور بشی دوم اینکه یه روز از نزدیک شمارو ببینم

 41. سلام خیلی دوست دارم …بی صبرانه منتظر حضورتون در دوره بعد ریاست جمهوری هستم…

 42. من یک بسیجی هستم

  خدا قوت همیشه پیرو حط رهبری و مردم باش… !!!!

 43. سلام حاج محمود دوست دارم.من هم به بهار امید دارم.تو تنها بودی اینجوری خدمت کردی اینها که یک لشکرن تا حالا هیچکار نکردن .کسب و کار از رونق افتاده .بیکاری بیداد میکنه .دوران شما اگه همه همراه شمابودن ایران گلستان میشد.عامل بسیاری از مشکلات بدخواهان داخلی بودن.منتظرتم خادم ایران

 44. محمد رضا میسمی

  سلام بر آقای احمدی نژاد و همراهان ایشان و سلام بر همه تلاش های مقدسی که روح تازه ای در تن فسرده ایران زمین دمید و جان تازه ای به عدالت خواهان بخشید

 45. تشکر از تمام زحماتت دکتر عزیز از هیاهوی روبه صفتان وآنهایی که مثل کفتار به جان ومال مردم چنگ زده اند وخوبی را به بدی وبدی را به خوبی به مردم نشان می دهند نمی هراسیم چون مردم بهتر میشناسند خوبی را ……………
  جان نثارم برای عدالت و پاکی

 46. دکتر احمدی نژاد مردی از دیار پاکان بود خدایی خدمت کرد

 47. درود بر دکتر احمدی نژاد بی صبرانه منتظره آمدنت هستیم

 48. من مرد ۵۶ ساله هستم تو این مدت هیچ دولتی ندیدم که انقدر خدماتش برای ایران وایرانی برجسته باشد . ما منتظر شما همیشه می مونیم خدا قوت ……….

 49. خسته نباشی شیر مرد ایران دوباره بهت رای میدهیم

 50. سلام
  ای یوسف ایران دوباره باز ای.زلیخاهای زیادی برایت نقشه کشیدند ولی براب شد.منتظرت هستم.

 51. سلام
  زندگی نامه شمامثل زندگی نامه بسیاری از مردم کوجه و بازار است . ولی کسانی که قدرت را در دست دارند و در حال حاضر بر این مردم حاکمیت دارند با مردم فاصله زیادی دارند .منظورم ارتباطی است که بعد از رسیدن به قدرت با مردم پیدا میکنن . شما با بازگشتتون و ارتباط با مردم دوباره میتونید موفقیتهاتون رو ادامه بدهید. منتظر بازگشت شما هستیم.

 52. سلام استاد
  درگذشت مادر گرامیتان را از طرف دانشجویان علم و صنعت تسلیت عرض می کنم.

 53. فرزند ایران زمین

  دکتر مردم منتظرند-این بار محکمتر-صدقانه تر-صبورتر-برای ساختن ایران .نه با یک حزب وگروه بلکه با همه ایرانیان از هر حزب وگروه ونژاد وقوم وتفکر(ثابت کنید از خیلی ها بهترید-انشا الله)

 54. سیدیعقوب حسینی

  دکتر از زحمات زیاد شماومسولین تقدیروتشکر دارم ودرگذشت والده عزیز را تسلیت عرض میکنم

 55. سلام بر ابرمرد زمان سلام برامیرکبیردوران
  دکترهشت سال ریاست جمهوری شما مثل برق گذشت اما بعداز آن داردعمری میگذرد….
  احساس خفگی داریم. بی صبرانه منتظر بازگشتت به آغوش ملت هستیم
  همیشه باخود زمزمه میکنم:راه رجاء بسته نیست ….پس بیا……

 56. خیلی خوش امدید

 57. سلام.تسلیت میگویم

 58. سلام دکتر خسته نباشی خیلی حواست به دور ورت باشه دوباره بیا به صحنه قدرت ولی در این کشور اگه میخواهی موفق باشی اول به خدا توکل بعد پیرو خط رهبری ودر خدمت مردم باش مثل چهار سال دوره اول ریاست جمهوری برایت دعا میکنیم موفق پیروز باشی

 59. سلام بر رجایی زمان ….مردم منتظر شما هستن…

 60. انشاءالله تا دو سال دیگه(۹۶) زنده باشم و بهت رای بدم . مفتخرم که زمان ریاست جمهوری شما بمدت حدود ۵ سال

  دهیار روستایم بوده و جهت خدمت به مردم در مقیاس بسیار کوچک همچون روحیه خدمت رسانی به مردم از شما الگو گرفته ام.

 61. پیام امیرخانی

  آقای دکتر درگذشت مادر گرامیتان را تسلیت میگم خداوند به شما و خانواده محترم صبر عطا فرماید. سوالی داشتم از شما که همیشه جای تعجب دارد برای اکثر مردم عادی ایران اینکه چطور در زمان ریاست شما با وجود اینکه تیم شما پرچمدار مبارزه با فساد و اختلاس بود این حجم سنگین و باور نکردنی از فساد در زمان شما بوجود آمد لطفآ مردم را قانع سازید تا همیشه در دلمان بمانید متشکرم پاینده باشی

 62. سید فرج بابایی چگینی

  فقط داریم انتظار میکشیم تا ۲ سال دیگه

 63. خدا مادر و پدر بزرگوارتان را رحمت کند، (قطعا رحمت کرده است) که چنین فرزند عزیز و بزرگواری را به یادگار گذاشته اند.
  خدا همیشه شما را سلامت و پایدار نگهدارد عزیز.

 64. دوست دارم احمدی دلاور

 65. با سلام خدمت جناب اقای دکتر احمدی نژاد
  من جوانی سی ساله با مدرک فوق لیسانسم دو سالیه که دنبال کارم ولی از زمانی که …… و به هرکس هم رو انداختم مثل نماینده مجلس امام جمعه شهرمون برام کاری نکردند این دور از انصاف و عدالت هست که من جوان سی ساله بعد این همه مدت درس خوندن برم کارگری نتونم به حداقل ها در زندگیم برسم ولی کسی با مدرک سیکل بواسطه پارتی بشه همه کاره خلاصه درد و مشکلا در زندگیم زیاده خواهشم از شما اینه که دوباره در انتخابات بعدی شرکت نمایید و اوضاع بهم ریخنه مملکت رو سرو سامان بدهید از کسی نترسید و به هیچ جناحی باج ندهید

 66. خیلی مخلصیم دکتر جان

 67. پیمان غنی زاده

  سلام بر مرد بزرگ اسلام و ایران
  بنده بچه محل شما هستم و آرزو دارم با شما از نزدیک صحبت کنم و در کنار شما باشم و وارد سیاست بشم
  امیدوارم که هر کجا که هستید شما را حفظ کند
  اللهم عجل لولیک الفرج

 68. سید مهدی پاکمهر از بجنورد خراسان شمالی

  آقای دکتر سلام

  حامی سرسخت و دیوانه شما هستم . دیدن شما آرزوی ماست
  خسته نباشید چیزی به آمدنت نمانده تا آخرش هستیم
  محمود فقط فقط تو ….

 69. باعرض سلام وخسته نباشید خدمت مردی از جنس نور که وجودش مایه آرامش مردم وکشور دکتر تورو خدا دوباره به عرصع برگردید

 70. دکتر دوست داریم تا آخر عمر

 71. دکتر عزیز توی قلب ما جا داری. دوستت داریم. سال ۱۳۹۶ منتطریم برگردی و بار دیگر عزت را به کشور ما برگردانی

 72. سلام . نوروزتان فاطمی ، خدا یارتان .

  • سلام دکتر
   به حق که تو را باید امیر کبیر ایران دانست تلاشهای خستگی ناپذیر شما در جای جای ایران ، درستی و صداقتتان را باید ستود امید است با صبر و بردباریی که خودتان الگوی آن هستید در دور بعدی انتخابات ریاست جمهوری با جدیت ورود کنید
   دست خدا و دعای خیر مردم ایران پشت و پناهتان.

 73. سلام ای امیر کبیر عصر معاصر ایران.ای رجایی ..امیداوارم در انتخابات ۹۶ کاندید بشید دکتر…چون مردم میخوان…حتما این کار بکنید.وقتی شما بودید امپریالیست واقعا خار شده و ترسیده بود..شجاعت صداقت و صراحت شما هیچ کس در نظام نداره و من عاشقشم..دکتر از حسودان و خودبزرگ بینان ناراحت نشو خیلی ها قدر زحمات شما میدونن و میدونن که شما کی هستین
  ..امیدوارم با تجربیاتی که از ۲ دور ریاست جمهوری کسب کردین با قدرت و توان بیشتری موتور محرکه ایران جلو ببرید
  و مثل خیلی ها بعد چند دوره ریاست جمهوری آلوده ملاحظه کاری محافظه کاری سیاست زدگی نشین

 74. دکتر جان من هیچ کس در کل نظام مثل شما نمی شناسم….شما الگوی بی همتایی..
  باوجود تمام کارشکنی هایی که توسط حسودان و خودبزرگ بینان انحصارطلب ها علیه شما شد اما جانانه سرسختانه جنگیدی و کشور در بسیاری قله ها به قله رساندی
  خداقوت جهادگر راستین

 75. منم الگویی جز دکتر عزیزمان ندیدم

 76. سلام قهرمان سلام دلاورمرد

 77. دکترجان واقعا ازوجودم دارم به شما میگم افتخار مایی

 78. سلام منطقه ترکمن صحرا آماده هرگونه همکاری با دکتر عزیز هستند.

 79. جناب آقای دکتر محمود احمدی نژاد با قوت کار را ادامه دهید و حتی ثانیه ای مردد و نا امید نشوید
  به امید ظهور مهدی موعود

 80. حسین حبیبی از لاهیجان

  باسلام دکتر حاج محمود احمدی نژاد . خواهشمندم حداقل یک روز لاهیجان تشریف بیاورید کلبه ای درویشی دارم در اصل ستاد شما در انتخابات ریاست جمهوری در سال ۹۶ می باشد . یا اینکه یک روز اطلاع رسانی کنید به تهران بیایم شما را زیارت کنم . واقعا دلم برات تنگ شده

 81. با سلام خدمت بهترین رئیس جمهور دنیا(سابق)
  شما در قلب ما هنوز رئیس جمهور هستی وآرزوی دیدار شما را دارم

 82. دکتر خسته نباشید.

 83. سال ۱۳۹۶ منتظریم.

 84. با سلام خدمت دکتر احمدی نژاد امیدواریم هر چه زودتر برگردید(۱۳۹۶)

 85. شکر نعمت نعمتت افزون کند / کفر نعمت از کفت بیرون کند…
  با سلام و درود بی کران بر دکتر محمود احمدی نژاد یگانه مرد مبارز با استکبار جهانی و حامیان مستضعفین و به قول معمار کبیر انقلاب، پابرهنگان.
  الحقّ والانصاف که دست مریضاد در این هشت سال دفاع مقدّس اما صد حیف که مردم ناسپاسی کردند و امروز گرفتارند…
  به امید بازگشت حضرتعالی به عرصه ی پر تلاطم سیاست…
  مردی از نژاد روستا.
  خدا پشت و پناهت.
  همچنان رییس جمهور من تویی و خواهی بود….

 86. باعرض سلام وادب خدمت دکتر محمود احمدی نژاد دلم برایتان خیلی تنگ شده است شما واقعا بعداز امام رحمه الله و مقام معظم رهبری بزرگ مرد انقلاب اسلامی هستید و هیچ کس نمی تواند جای شما را بگیرد تورا به خدا ودوازده امام قسم می دهم شما مرد را که در انتخابات بعدی ریاست جمهوری شرکت کنید و به داد این مردم برسید بخصوص قشر ضعیف جامعه خداوندمتعال پدر ومادر شما را بیامرزد من همیشه برای شما و خانواده محترمتان دعا می کنم خدایا طول عمر بده به این مرد آرزوی من این است که شما یک بار دیگه هم شده ریس جمهور شوید به امید آن روز خدانگهدار
  خدایا فرج آقا امام زمان ع) را زودتر برسان و حق را به حق دار برسان

 87. باعرض سلام خسته نباشید
  لطفاجواب نامه هایی که درمسجدجامع المهدی شهرری دولت اباد دریافت نمودیدرابدهیدبی صبرانه منتظریم حتی اگرجوابتان منفی باشد
  به امیدریاست جمهوریتان باتشکر

 88. زنده باد کسی که پرچم ایران را همیشه بالا نگه داشت و از بالا به دشمنان ایران نگاه کرد

 89. سلام درود برتو باد ای احمدی نژاد ای که یاور محرومین بوددی بیا ودل مردم ایران زمین راشاد کن

 90. سلام می کنم خدمت آقای دکتر عزیز
  من یکی از دوستداران منتقدان مدافعان وطرفدارنتان هستم خیلی جاها ازتون دفاع کردم خیلی جا ها هم انتقاد ولی خداو کیلی یه دونه ای من در دبیرستان نمونه دولتی آیت الله خامنه ای مشگین شهر درس می خوانم یه درخواستی داشتم اگه براتون مقدوره واز اونجایی که میدونم خیری میکنید یه مقدار کمک به این مدرسه ما بکنید بخدا خیلی بچه های باهوشی داره سال گذشته ۱۳ پزشکی به جامعه تحویل داد تورو خدا کمک کنین
  اگه نظرتون مثبت بود یه ایمیل بفرستین ممنون به امید دیدارتان در سال۹۶

 91. درود بر دکتر احمدی نژاد عزیز. دکتر منتظریم برگردی

 92. با عرض سلام خدمتت تنها رئیس جمهور خدمتگذار انشاالله هر کجا هستی خداوند منان نگهدارت باشد ما در انتظار انتخابات سال۹۶ هستیم که برای بار سوم رئیس جمهور واقعی را انتخاب کنیم ما منتظرت هستیم دکتر احمدی نژاد که بیایی و دندان ودهان امریکا را خرد کنی.دوستت داریم

 93. خواستم از شما بابت پرداخت مستقیم یارانه تشکر کنم که زندگی ما را متحول کرد باشد که در انتخابات بعدی از شما حمایت کنیم

 94. با سلام جناب آقای احمدی نژاد جان مادرت در انتخابات بعدی ریاست جمهوری شرکت کن که… بیا بیا بیا

 95. باسلام دکترجان جان مادرت بیا پدرمردم درآمد

 96. سلام امیر سازندگی درطول ریاست شما بر قوه مجریه به هر نقطه از کشور که مسافرت میکردیم از سازندگی همه جای کشور از جاده اتوبان راه آهن مسکن مهر در شهر یا روستا لذت میبردیم از آن همه تلاش و سازندگی برای ایرانی آباد. جناب آقای دکتر احمدی نژاد.خدمات ارزشمند شما در طول هشت سال مسولیت برای همیشه در تاریخ ایران اسلامی ماندگار میباشد .دست علی به همرات

 97. ای کاش دو سال آخر دولت دهم هم با قدرت به کار خودتون ادامه میدادید … به هر حال بهترین رییس جمهور این کشور بعد از آیت الله خامنه ای شما بودید بدون شک …

 98. جناب دکتر چون شما حامی مستضعفین و مخالف سرمایه سالاری و بی عدالتی هستین قشر اشراف جامعه با شما دشمن هستن همانطور که در گذشته با امیرالمومنین دشمنی میکردن..
  ولی بدانید همین مستضعفین که تعدادشان هر روز به لطف بی عدالتی سرمایه داران بیشتر میشود پشتیبان شما هستن و خواهند بود. به امید دیدار شما در دوره بعد ریاست جمهوری.

 99. آقای احمدی نژاد برگردید توروخدا گرونی فقر مارو بدتر کرده کمکمون کنید

 100. سلام بر دکتر احمدی نژاد ملت قدر شناس ایران منتظر شما هستند و در بیعت با شما ثابت قدم مانده اند

 101. با عرض سلام و خسته نباشید خدمت آقای دکتر محمود احمدی نژاد .

  خیلی دلمون واستون تنگ شده ، لطفا برای انتخابات بعدی حتما خودتونو کاندید کنید . صد در صد به شما رای میدم .

  با تشکر

 102. سلام دکتر عزیزم
  واقعا جای شما در این دولت خالیست
  نمیدونید با دادن یارانه به ما چقدر زندگیمونو متحول کردید
  من از دواج کردم و خونه و ماشینمم خریدم الانم با همون پول شرکت بزرگی تاسیس کردم و قدری هم پس انداز کردم
  چرا به استان ما نمیایید اینجا همه چشم براه شما هستن
  منتظر حضور پررنگ و حرفهای دلنشینتان هستیم
  حتما به دولت باز گردید
  ما همگی به شما رای میدهیم
  دکتر دوستت داریم.

 103. واقعان عجب ماهی هستی دکتر واقعان خسته نباشی

 104. سلام بر محمود کبیر -منتظرت هستیم که بیایی…..

 105. احمد محمود پور

  سلام بزرگ مرد تاریخ ایران وایرانی تو باعث سرافرازی ما بودی و هستی دکترجان توروخدا تا ما کارمندارو بیچاره تر نکردن برگرد بعداز مدتها سینه خیز رفتن با وجود مبارک حضرتعالی برخاستیم تازه داشتیم راه رفتن یاد میگرفتیم که دوباره با رفتن شما به زمینمون زدن توروخدا برگرد تا با کمک شما و یاری خدا و امام زمان دوباره از زمین بلندشیم به امید برگشت شما در سال ۹۶ وپیروزی در انتخابات با تشکر

 106. سلام دکتر حتما بیا

 107. مردانه بهت رای میدن نترس

 108. محمد مهدی بخشی

  سلام بر کسی که دعای فرج را بر لبان میلیونها انسان در جهان جاری ساختی ودر گوش آنها ندای عدالت سرودی وبشارت ظهور منجی دادی واسلام ناب محمدی وکتب خمینی کبیر(ره) وخامنه ای عزیز(مدظله العالی) را صادر کردی
  سلام بر احیاءگر گفتمان انقلاب اسلامی
  سلام بر دوست وهمرزم شهداء وسلام بر یاور واقعی مقام معظم رهبری مدظله العالی
  سلام بر ابرمرد تاریخ ایران اسلامی سلام بر عزیزی که نه در لفظ بلکه در عمل خالصانه ترین اقدامات را در رفع محرومیت محرومان انجام دادی
  تورا دوست دارم و سلام مردم شهرستان نایین را به شما می رسانم
  موفق باشید

 109. سلام.برا دوره بعد ما منتظر هستیم

 110. سلام ودرودخداوندبررهروان حق وحقیقت نمیدونم که چه حسی بهم میگه شما تنها نیستید.
  پشتوانه ملتی راداریدکه۸سال درخدمتشون بودید.امیدوارم که ماهم جزء اون خادمین نظام ولایتمدار قراربگیریم ولایق سربازان
  حضرتش باشیم .انشاا…

 111. از خدواند متعال پیروزی و سر افرازی بندگان خوب و شجاع اش را خواهانم . ما همچنان دوستار شمائیم .

 112. فدایی داری دکتر

 113. دکتر عزیز منتظریم و نگران.محرومان و یارانت تنها و بی قرارند.از همین الان در سایه ولایت یک ستاد انتخابی برای ورود مقتدرت در نظر دارم.به یاری خداوندبزرگ.

 114. سلام دکتر .
  من سیاسی نیستم ولی با همین بینش اجتماعی خود و اتفاقات امروزکشورمان خواهان سیاستهای داخلی شما هستم.

 115. بی صبرانه منتظر ۹۶ هستم …..دکتر برگرد….رهبرمون تنهاست…ایرانمون رفته زیر سوال دارن با فاسد روی زمین توافق میکنن تازه خوشحالم هستن….

 116. سلام دکتر جان. تورو به جان مولا دوباره بیا
  یا علی

 117. ناشناسا عمرت به سلامت بادا!!

  به جون هر چی مرده !!!!

  احمدی برمیگرده !!!

 118. قربانت دوستت دارم

 119. سلام خدا بر یگانه مرد حامی مظلوم .

 120. خدا فوت دکتر تورو خدا انتخابات دیگه هم کاندید شو

 121. سربازکوچک اسلام

  سلام.مگرمیشه نیای مگه داریم

 122. با سلام با طرفداری از امام زمان ع و اقشار ضعیف جامعه مطمئنم پیروز خواهی شد .

 123. سلام بر رییس جمهور محبوب قلبها برای همیشه تاریخ

 124. سلام دکتر مبینی وقتی نیستی چی به سر مملکت میارند بیا دکتر دوباره ولی حساب شده
  حواست به مردم کوفه باشه
  برات دعا میکنیم

 125. دکتر خسته شدیم از تدبیر و امیدی که این حزب و این اقایون دارن
  ازش حرف میزنن.همیشه طلوع بعد از ظلمانی ترین حالت اتفاق میفته
  پس همه منتظر طلوع دوباره شما هستیم.امید وارم همیشه موفق باشی.

 126. دکتر سلام دوره بعدی انتخابات منتظرتیم.حتما بیا.ما فقط یه رای داریم اونم برای شما

 127. درود بر دکتر احمدی نژاد
  انتخابات ۹۶ منتظریم ای مرد خدا

 128. زنده باد دولت عدالت محور،براستی منتظر حضور بهاریت هستیم.خدانگهدارت

 129. اندکی صبر سحر نزدیک است

 130. من یه دانش آموز دبیرستانیم راستش اطرافیانم بهم راجع به شما حرفای خوبی نمیزنن ولی من زمانی که شما رییس جمهور بودید بیشتر احساس غرور میکردم تا حالا . این روزا ما جواب اهانت هایی که بهمون میشه رو نمیتونیم بدیم . ولی اگه شما بودین پشت ما گرم تر بود آقای احمدی نژاد اگه این پیغامو می خونید بدونید که ما ایرانیا حتی اگه هزار سالم که بگذره بازم ایرانییم غرور داریم عزت داریم نمیدونم ولی اگه حتی اشتباهاتیم تو دوران ریاست جمهوریتون کردین بازم دستتون درد نکنه چون اون زمانا ایران تو اوج اقتدار بود مشکل بود ولی اقتدارم بود ولی حالا چی سفارت بیگانه تو ایرانی باز شده که مردمش اون سفارتو بیرون انداختن

 131. سلام دکتر
  پست های بنده رو میخونید

 132. زنده باد محمود کبیری نژاد. دکتر سلطان تویی.یاشاسین احمدی نژاد.

 133. خدا قوت پهلوان
  بیخدایانی(…) جای خودرا در کشتی سوراخ کردند.گناه تو ناخدا و مردم عادی توی کشتی چه بود؟

 134. سلام آقای دکتر

  من از همدوره های دانشگاه شما(ورودی۵۳) هستم و اضافه بر ارادت ناشی از هم دانشگاهی بودن بخاطر صداقت و عشق به مردم و افراد محروم و ضعیف در شما همیشه طرفدار و علاقمند به شما بوده و هستم هرچند در این فضای تیره و تار ذکر نام شما را حضرات کفر تلقی مینمایند.ضمن آرزوی سلامتی شما و ستایش این همه سعه صدر و بزرگواری در مقابل سیل اتهامات دروغین،آمادگی هر گونه خدمتگذاری در جهت اهداف مقدستان را دارم. به خدا میسپارمت.

  • بااعتمادبه لطف وقدرت لایزال الهی وشهامت و شجاعت حسینی وزینبی نام خادم ملت را ببر عامه مردم ازآن دوران بخوبی یاد می کنند ماباشهدا هماره پیمان بستیم ایرانی وحامی ولایت هستیم درحمله دنیا طلبان بی رحم مستحکم و احمدی نژادی هستیم

 135. باسلام اقای احمدی نزاد من از شیراز هستم من تو هشت سالی که شما ریس جمهور بودین هم صاحب خونه شدم هم صاحب کار اگر یادتو باشه تاکسی که نصف نقد نصف اقساط هم طرح شما بودامید وارم دولت تدبیر وامید هم به جایی برسیم فعلان تا الان همش بازار کارمون خرابه ببخشید اکه خودمونی شدم خدا بیامرزه پدرت مواظب خودتون باشین که خیلی برات تیز کردن ولی من برای شما دعای خیر می کنم وبرای اقای روحانیم ارزوی موفقیت دارم تا بازارمون خوب شه خیلییییییییییییییییییییییی مواظب خودت باش

 136. بسمه تعالی
  شما و سید علی وامام زمان هر سه تنهایید
  اما ما اهل کوفه نیستیم
  راستی اقای دکتر راز شجاعتتان چیست ؟
  لطفا جوابم را بدهید

 137. باسلام خدمت دکتر عزیز.تنها ارزوی بنده دیدن مقام رهبری و حضرتعالی می باشد اکه کسی میتوند این کمکو به بنده بکند

 138. سید ابوالفضل

  خیلی دوست دارم رئیس جمهور پاینده و همیشگی ایران

 139. درد و بلات بخوره تو سر بعضی ها

 140. سلام اقای احمدی نژاد به بهار امیدوار و منتظر ظهور هستیم . امیدوارم دوباره شما را در انتخابات ریاست جمهوری شرکت نمایید .من و تمام اقوام به شما رای خواهیم داد و برای شما تبلیغات خواهیم کرد شما مردمی هستین مادرم خیلی شما را دعا میکند

 141. سلام اقادکترهرجاکه هستی خدانگهدارت باشدانشاالله .هشت سال ریاست جمهوریت شش سال آن گلستان بودمتاسفانه دوسال اخررابدخواهان نگذاشتن انهادیدن خودشان تو۳۰سال
  هیچ محبوبیتی بین ملت ندارندازحسادت چوب لای چرخ شماشمامی گذاشتن خصوصا…. تا شما را ازچشم ملت بیندازند ولی خداجای حقی نشته

 142. سلام دکتر عزیز ،،،انتظار آمدنت گلویم را می فشارد کاش به خواب عمیقی فرو میرفتم و دیگر این سال های ننگین و غیر قابل تحمل را نمیدیدم و با آغاز انتخابات ۹۶ از خواب برخیزم…..کاش

 143. مخلص اقای دکتر عزیز هستیم انشاالله زمان دیدار نزدیک است

 144. دکتر دلم برای سخنرانیهات تنگ شده ان شالله یک سال دیگه دوباره میبینیمت

 145. مطمئنم اگه دکتر این ۸ سال رو هم رئیس جمهور ما بودن الان ما بمب اتم هم داشتیم و هیچ احدی به خودش اجازه نمیداد به سرزمین ایران حتی چپ نگا کنه چه برسه به مذاکرات. دکتر تا که بودی نبودی کسی………… تاکه رفتی همه بیدار شدند……….

 146. شاهین فرزانه

  سلام آقای احمدی نژادخواهشن آدرس دفترتان رابرام بگیدمیخوام بیام شماراازنزدیک ببینم وباشماعکس یادگاری بگیرم توروخدادل مرانشکنیدادرس دفتررابرام ایمیل کنیدباتشکر

 147. با سلام خدمت آقای احمدی نژاد شما دشمن بیشمارداری آنهم از نوع ناجوانمردش اگر قصد آمدن به صحنه انتخابات داریدخواهشا بهانه دست دشمناتون ندهید چون این مردم به فردی مثل شما نیازدارند پس خواهش میکنم مواظب خودتان باشید متشکرم

 148. سلام دکتر جان..وای چقدر این چهار سال دیر تموم میشه و چقدر اون هشت سال عین یک خواب زود گذشت ..دکتر ..از لطف خدا و برکت وجود شما این هشت سال ما آقا بودیم اصلا پول ما برکت داشت صاحب ماشین شدم نصف راه خونه دار شدنو رفتم اینها برام یک خواب بود هر جا بودی فقط کافی بود اراده کنم راحت میشد بهت رسید و باهات صخبت کرد برای همه وقت داشتی آخه این وقتت چقدر برکت داشت خدا میدونه اشکم در اومد دکتر جان فقط یک آرزو دارم ..تنها آرزوی من اینه که همین مقدار زنده باشم و یکبار دیگه تحلیفتو ببینم ..دکتر ..به ارواح خاک آقای خدابیامرزت که همراه با شما براش شاک ریختیم به همون آقایی که با دعا جهت تعجیل در فرجش چشم بدخواهانو کور میکردی بیا …ملاحظه نکن ..شما نه سرباز بلکه میلیونها فدایی داری نه فقط در ایران سراسر دنیا ..نه فقط از مسلمانان ..بین همه مستضعفان…زمان شما همه چیز برکت دشت ..دل ما شاد بود ..حالا من موندم این چوب لای چرخ کننده ها کجان؟ چی جواب وجدانشونو میدن ..دکتر جان ..به خاطر دل اون پیرزن همشهری ما تو آمل که در انتخابات ۹۲ هم مسوولین صندوق رو قسم میداد نام تو رو بنویسند بیا ..میگفت واگذار شما به حضرت اباالفضل اگر اسم احمدی نژادو ننویسید ..هرچی گفتند مادر ایشون کاندیدا نیست به خرجش نمیرفت ..دکتر دلهای شکسته منتظر توست …جان خودم و دو پسرم فدای تو ..فقط بیا دکتر ..

 149. چرا یک نظرمنفی هم ثبت نشده ?نکنه همه دوستدار شما هستن

 150. با سلام خدمت مرد بزرگ . صبور . حامی فقرا وکارمندان ومستضعفان و روستاییان و شهرنشینان . چه بگوییم از تهمت هایی که به شما زدند و خم به ابرو نیاوردی. ناسزا گفتند و جوابی ندادی . لطیفه ها براتون ساختندو خودشما با صبوری خندیدی. درحال حاضر نیز هرکاری میکنن که شمارو از چشم مردم بندازن و صبورانه سکوت کردین . آرامش زیبای شما حال همه مارو خوب میکنه دکتر جان مردم ایران ازقبل بیدارترشدن و هرچیزی و که نمیدونستن الان دیگه فهمیدن قسمت میدیم به امام زمان دوباره این مردم مظلوم ایران و یاری کن و به خاطر این مردم و به یاری امام زمان و مقام رهبری قدرتمندتراز قبل برای سال ۹۶ آماده باشین که چشم و امید این مردم اول به خدا بعد به وجود حضرتعالی میباشد خدا شاهده این خواسته ۹۰درصد مردم است به امید پیروزی در انتخابات ۹۶ از طرف همه مردم ایران

  • حسین حبیبی از لاهیجان

   احمد اقای عزیز دلم سلام و علیکم
   گل گفتی
   اگر ادرس شما را داشتم از لاهیجان کلوچه که سوغات معروف شهرم لاهیجان می باشد براتون سوغات میفرستادم

 151. سلام
  من برای اولین بار این سایت را دیدم. اما از اینکه دیدم همه نظرات مثبت است و خواهان بازگشت دوباره دکتر احمدی نژاد هستند خیلی جالب بود. خیلی ها می گن دلتنگت هستند.
  تعجب من این است که یک نفر هم نظری غیر از این نداره.
  یعنی مردم تا این حد یک صدا هستند؟
  پس چرا به حسن روحانی رای دادن؟
  شما از مدارک تحصیلی دکتر احمدی نژاد نوشتید. اما ایشان این مدارک را کاغذ پاره ای بیشتر نمی دانند.
  بد نیست کمی هم نظرات انتقادی را اجازه دهید منتشر شود تا باور کنیم که عده ای هم طرفدار شما و عده ای هم منتقد شما هستند.

 152. سلام
  تشکر از زحمات شما آقای دکتر
  باوجود تلاش های بسیاری که داشتید اشتباهاتی هم از شما سر زد آن هم صرف هزینه پولی برای امور اجرایی مانند
  طرحهای عمرانی بود که با وجود ضرورتی که داشت، باید از سرمایه گزاری در پروژه های اقتصادی وا ز سود بهره برداری این پروژه ها اینگونه طرح ها انجام میشد تا امروز با این مشکلات مواجهه نشیم.

 153. دکتر سلام خیلی دوستت داریم حداقل به ابراز احساسات مردم پاسخی بده دستی تکان بده الان هم حامیت هستیم منتظرت هستیم

 154. دکتر خیلی مخلصیم جان زهرا برای نجات ملت زجر کشیده که تمام هجمه وسختیهای تدبیر شده دولت بر انها اعمال میشود برای انتخابات دوره بعد ریاست جمهوری بیاجان مردم به لب رسیده خونمان را توشیشه کردن بیا بیا بیا بیا

 155. با سلام
  دکتر خسته نباشی خدا قوت مملکت را با جاش بردن دست به کار شو دکتر

 156. با عرض سلام خداقوت خدمت ریس جمهور محبوب من انشا الله خرداد ۹۶ منتظرتون هستم

 157. دکتر چجوری بگم دوست دارم تو بهترینی

 158. اسدالله شير محمدي

  سلام من وخانوادهام را بپذیر اقای دکتر احمدی نژاد .خدا شاهد است لحظه شماری میکنیم برای امدنت ،اقای احمدی نژاد دوست داریم از جانمان مایه میذاریم برات .

 159. باسمه تعالی
  خدایا … دلهای ما را به نور اخلاص روشن کن و زنگار شرک و نفاق را از قلب های ما پاک کن و از ما سربازانی شایسته برای حضرت بقیه الله بساز.

  دکتر احمدی نژاد عزیز، تا زمانی که پرچمدار انقلاب و اسلام ناب محمدی (ص) باشی و فدایی ولایت و ولی فقیه، عاشقانه و متواضعانه از تو حمایت خواهیم کرد.

  از شر فتنه ها به خدا پناه ببر و از او بخواه که تا آخرین لحظه ی زندگی ات در صراط مستقیم استوار بمانی و از ریزش ها در امان باشی.

 160. سلام اگر چون شهید رجائی که در دوره اول ریاست جمهوری عمل کردی در دور دوم هم عمل می کردید ما بچه حزب الهی ها سر افکنده نمی شدیم که گروهی …. دل آقا را هر روز به یک خوش خدمتی به اجانب به درد بیاورند و لیکن الان هم دیر نیست امیدوارم با دوری از جریان کذایی و اعلام حمایت قاطع در سخرانیها از ولایت و امامت حضرت آقا بتوانی زمینه تداوم خدمت بسیجی وار فراهم نمائید.

 161. درست است که می گویندسکوت بالاترین فریاداست ولی حدواندازه ای دارد آخرچرااین سکوت خسته کننده رانمیشکنیددکتر

 162. از آمـدن ((((((بهـــــــار))))) و از رفتن دی **** اوراق وجود مــــــا هــمی گردد طی
  می خور! مخور انــــدوه که فرمود حـــکیــم **** غمهای جهان چو زهر و تریاقش می

  این ۲ سال هم تحمل می کنیم.

  زنده باشی دکتر یاعلـــــی

 163. احسان اله فخاری

  جناب آقای دکتر احمدی نژاد زحمات و خدمات شما در طی هشت سال بر همگان آشکار است فقط اندکی صبر سحر نزدیک است.

 164. بسمه تعالی
  جناب آقای دکتر سلام علیکم خدا قوت
  ان شاالله همیشه سلامت وسربلند باشید آقای دکترهمه ی مردم شما را دوست دارند ودعاگویتان هستند.من امروز رفته بودم شهر آفتاب (برند) چقدر مردم مستعضف که باهمت شما وتدبیرتان صاحب خانه شده اند وازاین بابت برای سلامتی شما دعا می کنند ، هیچ کس نمی توانست اینطور برای مردم سربناه بسازد ، همه ی مردم منتظرند برگردید وسکان مملکت را در دست بگیرید.میدانیم که خود شما خیلی اذیت میشوید اما مردم راحتر زندگی میکنند واجرشما نزد خدا محفوظ می ماند ان شاااله.

 165. سلام علیکم جناب آقای احمدی نژاد حضرتعالی تنها رئیس جمهوری هستید که برای ملت کار کردید وبه داد مظلومان رسیدید وهمیشه طرفدار پا برهنه گان بودید ای امیر کبیر زمان ای امیر مختار زمان امید واریم در سال ۹۶دوباره با آمدنت چشمان انتظار مظلومان را شاد کنید

 166. سلام . آقای دکتر دوستت داریم . خیلی دوست داریم . ای حامی مظلومان دوستت داریم . دکتر جان خواهش می کنم ۹۶ نیا که بد خواهات خرابت می کنن . ایشالله ۱۴۰۰ تاریخ خوشی است . منتظریم دکتر جان . موفق و موید و پیروز باشید

 167. جناب اقای دکتر احمدی نژاد
  سلام علیکم
  خدا قوت
  اینبار اگر خواستید برای ریاست جمهوری اقدام کنید، لطفا با سیاست بیشتری رفتار کنید و مراقب اطرافیانتون هم باشد که چطور ادمهایی هستند
  موفق و پاینده باشید

 168. ان شاء الله این بار دکتر با اصلاح اشتباهات قبلی بیاد و ما رو از دست منافقین وفتنه گران راحت کنه.
  خدا قوت دکتر. مراقب شیاطین هم باش.

 169. سلام بزرگ مرد تاریخ بوسه بردستانت میزنم ومنتظرت هستیم

 170. سلام خیلی خوشحالم که به جمع دوستداران دکتراحمدی نژادپیوستم،راستی دکترپدربزرگم گفت سلامشوبهتون برسونم

 171. سید محمد خلیلی

  سلام مامنتظر شما هستیم تا زشتیها و بی تدبیریهایی که …. به بار اوردند ظلمهایی که به رهبر کردند را از بین ببرید از ریاست جمهوری خسته نشوید جون ما مدافع شما خواهیم بود به امید ریاست جمهوری ۹۶ در دانشگاه علم و صنعت شما را ملاقات میکنیم

 172. سید محمد خلیلی

  از ریاست جمهوری خسته نشوید ما مدافع شما هستیم و خواهیم ماند

 173. درود براحمدی نژاد مقلدامام خمینی ومطیع وفدایی مقام معظم رهبری ومکتبی ومردی ازجنس مردم وبرخاسته ازقشرمحروم

 174. سلام ودرود خدمت شمارییس جمهورمحبوب …انشالله حالتون خوب باشه وانشالله که تحمل حرفهای ناروای زورگویان برای شمابااستعانت ازخداوندمهربان ناممکن نباشد ماهمیشه شمارادعامیکنیم واشکاراهمیشه ازشمادفاع میکنیم وازطرفدارانتون میخوام که علنی ازشمادفاع کنن چون دشمنان شمادایره ی همراهان شماراتنگ میبینند وبااین روند ممکن است رفته رفته طرفداری ازشماجزیی انگاشته شود.پس همراهان فهیم تاانتخابات ۹۶به صورت علنی واشکاراحرف حقیقت یادمون نره…

 175. سلام
  دکتر عزیز ورئیس جمهور منتخب ومحبوب ملت بزرگ ایران ما منتظر حضور گرم وصمیمی شما در بهار۹۶ هستیم. یا علی مدد

 176. سلام ودرود بیکران بر رئیس جمهور مردمی ایران و جهان که منشاء خدمات بسیار برای ایران وعزت و سر بلندی جهانیان شد. منتظر بهار ۹۶ هستیم تا بیائی. دوستت داریم تا بیائی.

 177. دکتر تو رو خدابرگرد بیچاره شدیم

 178. سلام چرامن به عضویت درنمیام خسته شدم ازبس ایمیلموچک کردم لطفامنم به عضویت برسونید

 179. علی حمیدی lمجد
  با ارق التحیات و اجمل التهانی نرحب و نزف ارقا الورود الی سماحه الدکتور و الاستاد الفاضل محمود احمدی نجاد و نحیه بقدومهی الی مدینه الصدیقین و الشهدا خوزستان الباسله و نقول لهو اهلا و سهلا یا رجل المقاومه و الایثار نحنو معاک
  و انشالله سوف یرفع علم الجمهوریه الاسلامیه بک علی انف من لایحب و یرضی

  با تقدیم بهترین خیرمقدمها بو شادباشها از جانب استان خوزستان به مرد شهادت و ایثار مردی که که علم دار جمعهوری اسلامیه است و امیدواریم همانند گذشته پرچم دار حق و حقیقت باشید

 180. غم دوریت دارد دارد مرا می کشد.

 181. فرزادندایی (مغان)

  سلام دکتر جان خسته نباشی برای شما افتخار می کنم که دردوران ریاست جمهوری کمر دشمنان نظام شکستی ومنتظربازگشت حضرتعالی هستیم

 182. اقای دکترسلام سال ۱۳۹۶ انتخابات ریاست جمهوری منظریم.شما را به خدا بیا و ایرانی را سربلند کن

 183. دکتر جان سلام
  در زندگی نامه تان
  یادتون رفت بنویسید رئیس جمهور ایران بعد از (۱۳۹۶)

 184. سلام آقای دکتر امیدوارم که در تمام مراحل زندگی و کار موفق باشید . و در انتخابات ریاست جمهوری آینده شرکت کنید

 185. تنها چیزی که تنور انتخابات ۹۶ را گرم میکنه حضور دکتر احمدی نژاده

 186. سلام دکتر،باهم باز برمیگردیم.

 187. دکتر سلام فرزند ولایت باش دوستت داریم باولایت رهسپاریم تا شهادت

 188. ای منادی عدالت در سایه ولایت

 189. آقای دکتر عزیز سلام و درود خدا بر شما و بر توان شما .بدون شک شما در قلب مردم و در جریان زندگی آنها جاری هستید. هر روز که از دوران ریاست جمهوری شما بیشتر فاصله می گیریم بیشتر به توان و عظمت و تدبیر شما در بهبود معیشت مردم و سربلندی و اقتدار و عزت مملکتمان پی می بریم شک نداشته باشید قاطبه مردم منهای ثروتمندان جامعه همیشه حامی شما مرد عدالت خواه خواهند بود پس با یقین و با توکل به خدای سبحان و به پشتوانه عشق و ارادت مردمی به خودتان خرداد ۹۶ منتظرتان هستیم . به اتفاق خانواده و دوستانتان در پناه حق و موفق باشید.

 190. سلام دکتر دوست داشتنی از جنس مردم

  بخدا منتظر شما هستم

  وعده ما خرداد ۹۶

 191. با سلام دکتر جان با شنیدن آمدن تو در سال ۹۶ … به لرزه در آمده و … هیچ کاری انجام نمیدهد ومردم بیچاره شده اند وفقط با کلمات بازی میکند -وهدفشان تخریب شما واینکه با چه ترفندی در سال ۹۶ پیروز بشوند -تورا خدا در سال ۹۶بیا ومعادله آنها را بهم بزن

 192. بسمه تعالی
  سلام جناب اقای احمدی نژاد
  من ارادت خاصی به شما داشته و دارم
  در دوران ریاست جمهوری شما هر حرفی را که شنیدم باور داشتم که دروغی بیش نیست
  مشکل دشمنانتان با شما عدالت بود راه خدا بود حتی از دوستانی که اخر علیه شما شدند مشکل از خودشان بود
  (با عرض پوزش فراوان)شما هم سعی کنید :
  محتاط باشید
  دولت را شفاف تر کنید تا راه را بر دروغ سازان ببندید
  ساختار گرداندن مملکت باید ریز تر شود تا مردم ملموس تر سریعتر و واقعی تر حس و هدایت شوند
  مثلا در روستا دهیار بامردم در همه جوانب زندگیشان برخورد دارد و با همکاری سایر عوامل دولتی و غیر دولتی مردم را رشد دهد

 193. سلام دکتر دوستت داریم
  انشالله بهار ۹۶ منتظرت هستیم

 194. این بار با ۳۰میلیون رای انتخاب خواهند شد

 195. روزی که تو را دیدم آنچنان مهرت به دلم نشست که با تمام وجود رای را به صندوق انداختم و ایمان داشتم که اشتباه نکرده ام و باز هم همان اتفاق افتاد و اشتباه نکردم و باز هم تکرار خواهد شد وباز هم اشتباه نخواهد شد.
  روزی که از دست استاندار بندرعباس به دفترت شکایت کردم نیم ساعت طول نکشید که جوابم را گرفتم و دادخواهی کردی. درود بر تو ای ابر مرد ایران
  احمدی نژاد مردی برای تمام فصول
  مردی از جنس مردم رنج دیده
  مردی برای همه مردم
  جاودانه دوستت دارم و منتظرت هستم
  ارادتمند بهزاد امینی

 196. خانواده چهارشهید

  جناب دکتراحمدی نژاد سلام و دعا ، خدمتگزاری بی ادعا تنهارمزموفقیت شما بود ، رجایی زمان ، امیدواریم خدمتگزاری شما به این مردم فهیم دوباره تکراربشه ، بااراده و قدرت بیشتر ، مادرکنارشماییم . آقایان هرچه میخواهند بگویند غافلند ازاین که عزت راخدامیدهد که داده یاعلی

 197. علی اکبر شوروزی

  سلام بر بزرگ شیرمرد ایران زمین .فرزندولایت
  دکتر عزیز
  دوستت داریم . در بهار۹۶ منتظرت هستیم . این ۴ سال برما ۴۰سال گذشت.
  اندکی صبر سحر نزدیک است. بر خراسان جنوبی هم سفر کنید.

 198. سلام ، بیا محمود بیا محمود بیا ای محبوب دلها بیا بیا تا ببینی مردم چه می کشند از دست نا اهلان
  ……………
  سال آتی اگر بیایی ، مطمئن باش که پیروز میدانی مردم دوست دار صادقین هستند نه به تهمت زنندگان
  بیا محمود بیا محمود دلها پر از خون است بیا دکتر بیا دکتر دلها در انتظار مناظرهاست

 199. سهامداران پدیده

  سلام دکتر کجایی؟؟؟
  دکتر پدیده ای که بزرگش کردی و رشدش دادی دارن با پنبه سرشو میبرن
  دکتر بیا حقمونو بگیر…
  دکتر ما همه منتظرتیم تو سال ۹۶
  رای ما دکتر محمود احمدی نژاد

 200. سلام دکتر انشاالله هرجاهستین سلامت باشین من یکی ازطرفداران پروپاقرص شماهستم . شما دوباره برگردین پوزخیلیا زمین میخوره ببخشید اینطوری مینویسم ولی بهم حق بدین چون ازدست …خیلی خسته شدم زیاد زمان نمانده برگردین

 201. برگردین خیلیا منتظرن شماهستن دوست دارشما از اصفهان شهرستان مبارکه

 202. بسم الله الرحمن الرحیم
  الهم کن لولیک الفرج والعافیه والنصر

  جناب آقای دکترمحموداحمدی نژاد باسلام واحترام

  سلام ودرودبیکران من رابه نمایندگی ازایل بزرگ بهمئی آن فرزندان مبارزان طاغوت (خداکرم خان بهمئی)پذیراباشید
  دکترجان ایل سرمازده ی من ایل وفادار به ارزشهای انسانی من ایل رنج کشید ولی سرافراز و باصلابت من مفتخرحمایت قاطعانه ازشما در انتخابات۱۳۹۶هست
  من به نمایندگی از ایل بزرگ بهمئی درودی به بلندای کوه ماغربه پیشگاه سردار بزرگ کشورم روانه میسازم
  ان تنصرالله ینصرکم و یثبت اقدامکم

  رضا الف (پسرخورشیدبهمئی)

 203. سلام دکتر شما مدافع واقعی پابرهنگان وانقلاب مستضعفینی ومصداق واقعی بیانات امام خامنه ای هستی اما نفوذیهای دور وبرت را طرد کن که مخالفین طعنه آنها را به ما میزنند

 204. محمد نریمانی

  ان شا الله به حق ۵ تن عمو محمود سال ۹۶ رییس جمهور بشه و سیب زمینی سر کوچه ما کیلویی ۳۰۰ بشه

  به امید خدا

 205. بسم الله الرحمن الرحیم
  از مرزدار و مرزنشین غرب کشور
  به جناب دکتر محمود احمدی نژاد
  با سلام و تحیات الهی
  ضمن قبولی طاعات و عبادات شما در این ماه رحمت و لیالی قدر بدینوسیله پیشاپیش انتخاب شما را در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بعنوان رئیس جمهور کشور جمهوری اسلامی ایران تبریک و تهنیت گفته ، از خداوند منان برای شما توفیق روز افزون و موفقیت را خواستاریم
  ومن الله التوفیق و علیه التکلان

 206. محمد مكوندي سرتيوك

  به نام خدا
  خدا قوت

 207. لایق ترین رئیس جمهور ایران دکتر محمود احمدی نژاد
  دکتر انشالله در انتخاب سال ۹۶ شرکت کنی که یک میلیون کرمانشاهی میخوانت

 208. سلام …
  دلمون برات تنگ شده دکتر …
  کارهایی کردی موندگار مثل همین یارانه که واقعا امیدی شد برای جوانان و قشر ضعیف ، خاله من در روستا زندگی میکنه و دوتا گاو داره و از همونجا درآمد دارن ولی زمستونا که هیچ محصولی برای برداشت روستا نیست ناچارن با پول یارانه و همون دوتاگاو زندگی رو بچرخونن …
  کار موندگار دیگه سفر استانیه که هر دولتی هم بیاد باید انجامش بده اگر نه از نظر ما مردم ، مردمی نیست …

  چیزی که ما میخواییم از شما : توروخدا همینطور و با همین عقاید بمون، ما همین دکتر رو میخواییم …
  دکتری که یاد فقرا باشه ، با مردم باشه نه با مسئولین ، ساده زیست باشه ، از همه مهمتر با ولایت و انقلاب باشه و…
  دکتر همین طور بمون …
  خدا برای اسلام حفظتون کنه …
  دوسِت دارم دکتر …
  الله یحفظکم انشاء الله …

 209. اگه هدفمندی یارانه ها رو انجام نمیدادی خیلی دوست داشتم. اما تورم شد. تورم!

 210. دکتر برات خیلی زدن وچوب لا چرخ کارت گذاشتن
  باز هم خدا قوت داری

 211. آقای احمدی نژاد من به شما به عنوان یک انسان پاک ایمان دارم.در هر کجا و هر سمتی باشی

 212. و آن روز جزا هم خواهد رسید. که گنهکاران بی هیچ اختیاری و بی هیچ قدرتی در نزد آن منشاء قدرت خاضر شده و به سزای تمام کرده های خود ، دیدنی و نادیدنی، خواهند رسید.

 213. سلام من۴۰ساله ام ومعلول زیبای زندگی خودم و۳فرزندم رامدیون شما هستم ازتبعیت شماازرهبری ممنونم.البته دراثرمحبت شهداری اصفهان سال۸۵است

 214. سلام بر دوست داشتنی ترین یار امام زمان (عج)
  آقای دکتر کاش می شد در کشورمون کسانیکه الگوی الهی رو دوست ندارند نباشن و کاش در یک کشوری دیگر که دوستش داشتن باشن و می گذاشتن تا ما با انبیا انس میگرفتیم و طبق الگوهای اسلامی و الهی زندگی مونو میکردیم و کاش نبودن این آدم های حریص به دنیا و لذت های دنیوی که اشرافیت رو ترجیح میدهند به انسانیت و خوی حیوانی و قدرت طلبی رو ترجیح میدهند به مظلومیت در برابر پروردگار و و و و و و و و و …
  دکتر من یک دانشجو هستم و چیز زیادی هم از سیاست نمی دانم ولی این رو میدانم که وقتی کسی امام زمانش رو الگوی خود قرار می دهد و رفتارش همچون انبیای الهی متواضعانه و عادلانه هست نمی تواند بد باشد ، حالا کاری ندارم که تا چه حد می توانی عمل کنی و چقدر توانمندی برای اجرا داری ولی از نیت پاکت کاملا آگاهم .
  نیت کار تو بر ما ثابت شده است و ما باور نمی کنیم حرف کسانی رو که می خواهند مثل تو حرف بزنن و دم از آرمانهای انقلاب و انسایت بزنن ، ما که به دانه درشتاشون دسترسی نداریم ولی وقتی با طرفدارنشون برخورد میکنیم ، پی به ویژگی های پلید این گروه ها می بریم و این تشخیص فکر نمیکنم حتی برای یک شخصی که از سیاست هم چیزی نمی داند چندان سخت باشد.
  آقای دکتر ناراحت میشوم وقتی دشمنانت رو میبینم که چطور با سخنان استبدادی خودشان از تو بدگویی میکنند ، دکتر ، تورو به خدا با آقا حرف بزن و ما رو تنها نزار ، آقا هم تنهاست و به مجری خوب نیاز داره و وقتی صلاح نمی بینه که تو حضور پیدا نکنی ، حتما هم درسته ولی ما دوست نداریم کسانی راس کار باشند که ما رو به بی راهه می کشند .
  نگذار تا جامعه ما به سمت هرزگی بره ، نگزار آرمانهای انقلاب ازبین بره ، نگزار رسانه های خارجی مغز جوانان پاک مملکتمون رو به آن چیزی که خود دوست دارن تغییر بدن
  دکتر رسانه ها رو میبینی که چه غوغا کرده اند ، میبینی وقتی واردش می شوی چه چیزی بیشتر از هرچیزی نمایان است ؟ چیزی که فکر نمیکنم دولتمردان هم ازش بدش بیاد ، چیزی که باعث خوشحالی دشمنان خدا ست.
  دکتر وقتی حجاب از بین بره و هرزگی رواج بیابد ، فرزندان آینده این مملکت چطور میخواهند یار اماممون باشن ،
  فکری بکن براش .
  ما تورا دوست داریم به خاطر اینکه بوی امام زمان رو میدهی ، پس نگزار امام زمانت ناراحت بشه نگزار آدمایی که به قول خودشون خیلی می فهمن ، ما رو به سمتی بکشن که برخلاف آرمانهایمان هست.
  خیلی دوستت داریم

 215. دکتر کاش میومدی و
  شلیک میکردی به دهنهای کف کرده وچیزهاشون

 216. حسین از روستای ایران آباد

  سلام
  خسته نباشی آقای دکتر احمدی نژاد.
  شما را قسم میدهم به صاحب الزمان (عج) که تمام تلاشتونو
  بکنین تا بازم رئس جمهور ما بشی.
  دیگه نفسای آخرمونه.
  بیا که داریم تلف میشیم.
  چقدر راحت میتونستیم باهات ملاقات کنیم
  و درد دل کنیم.
  زندگی چقدر لذت بخش بود.
  امید و انگیزه پیشرفت داشتیم.
  هر کاری راکه شروع میکردیم موفق میشدیم
  و میفهمیدیم دولت شما حمایتمون میکنه.
  زندگیمون لبریز از برکت و شادی و پیشرفت بود .
  بیا ای حامی امام زمان.
  امیدوارم سلامت و پیروز و سربلند باشید.
  فدایی تو هستم.

 217. یوسف گمگشته باز آید به کنعان غم مخور/کلبه احزان شود روزی گلستان غم مخور

  سلام بر بزرگ مرد جهان
  دکتر محمود احمدی نژاد

 218. سلام اقای دکترجسارت جنابعالی درهرزمینه ای برای من قابل ستایش بوده موفق باشید.

 219. ان شالله برای انتخابات آینده و با توجه به نظر رهبری کشور رو از دست اصلاح طلب ها نجات بدن

 220. سلام دکتر جان اگر سال ۹۶ نیایی دیگر قشر پایین جامعه نابود میشوند تنها جنابعالی بفکر مظلومین هستیدید .

 221. سلام آقای دکتر احمدی نژاد
  تورو خدا لطفا
  آقای خامنه ای رهبر عزیزمون که حقیر خاک زیر پای ایشون هستم ومی مانم
  میگم یکبار دیکر به محضر ایشان تشریف فرما بشوید وشما باردیگر برنامه هاتون برای پیشرفت کشور که واقعا انقلابی هست چه درسیاست داخلی اعم از اقتصادی و فرهنگی وسیاسی و اجتماعی و عمرانی وعلمی و کشاورزی و صنعتی و…وچه در سیاست خارچی به عنوان یک فرزند استکبار ستیز حضرت آقا می باشید باایشان مطرح کرده بخواهید صلاح بدهند به شما در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام وشرکت کرده که در این عرصه حساس خدمتگزاری به معنای واقعی کلمه کرده که دشمنان رهبری آقا را نشانه گرفتند ازراس نظام بیاندازنددفاع جانانه کرده و حقا که دست مستکبرین را قطع می کنید وحقا جان تان را برای پیشرفت واقعی کشور میگذاریدبار دگر در انتخابات شرکت کنید توسعه کشور به دست شما رقم بخوردبه داد ملت برسید پس خواهشا رهبری راضی کرده و بگید مردم حقیر را بری اداره کشور می پسندندصلاح بدونند شما در انتخابات شرکت کنید… والسلام

 222. با عرض سلام وخسته نباشد بر مرد عمل وصداقت.از زمان اتمام وقت دولت جنابعالی وشروع دولت فعلی رکود سنگینی بر اقتصاد بیمار کشور حاکم شده وبه ادعای اقتصاددانان سیاستهای نسجیده کنترل تورم و غیره باعث وضعیت فعلی کشور شده.رشد تورم نیز به پویایی اقتصاد کمک میکند. بیکاری روز به روز بیشتر وشکاف طبقاتی زیادتر شده.منتظر حضور جنابعالی در انتخابات میمانیم ودر صورت نامزدی شما در انتخابات شرکت میکنیم .با آرزوی طول عمر وسلامتی برای شما وخدمتگزارن راستین ایران اسلامی

 223. با عرض سلام وخسته نباشید همیشه از درگاه خدا ارزوی سلامتی وتندوروستی برای شما وخانواده محترم دارم اینجانب محمدونک از کارمندان اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان قم حمایت کامل را ازشما داریم که به عرصه ریاست جمهوری بیایید

 224. با سلام و عرض ادب خدمت دکتر احمدی نژاد مرد ولایی انشاا.. که به دستور رهیر یک بار دیگر کاندیدا بشین مردم استان خراسان جنوبی تشنه رئیس جمهور شدن شما هستند .

 225. با عرض سلام
  خانواده پولادی از شهر اردبیل از شما خواهشمندیم در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کنید

 226. سلام محمد هستم فقط کاش به هواداراتون میگفتین انتخابات ۹۶ هستین چون مهمه بسیار ……با تشکر از سیستان و بلوچستان

 227. سلام و احترام خدمت دکتر من از شما می خواهم که در انتخابات سال ۹۶ شرکت کنی چون رای من با شماست از شما می خواهم این دوره همه را بیاد کوروش کبیر ایران بیندازی به امید ایرانی مقتدر از نظر اقتصادی وسیاسی و نظامی و هسته ای دکتر امیدوارم به انرژی های تجدید پذیر (خورشیدی وبادی ) هم توجه کنی چون باعث اقتدار ایران در آینده و حال خواهد شد.خدا یاورت باشد .

 228. دکتر جان مرا بخاطر انتساب بودن به دولت شما از کار بیکار وبیچاره کرده اند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *