خانه / پربازدید / شاید تنها مسئولی هستم که هیچ نگرانی ندارم و همیشه در دل مردم می‌روم

شاید تنها مسئولی هستم که هیچ نگرانی ندارم و همیشه در دل مردم می‌روم

106560 copy

عده‌ای با دولت مخالفند و ما هم نگفتیم چرا مخالفند اما رفتار برخی رسانه‌ها در قبال دولت معلوم است و من احمدی نژاد هم گردنم از مو باریک‌تر است و تنها کسی هستم شما در مقابل آن می‌توانید اینگونه صحبت کنید. برخی رسانه‌ها بگویند که چه مشکلاتی در کشور است ، یعنی جاهای دیگر واقعا مشکل ندارند؟

اگر جایی یک انتقاد از قوه قضاییه شده بگویید؛‌ قوه قضاییه انتقاد ندارد؟ نقش قوه قضاییه در کشور کم است؟ این قوه در امنیت اقتصادی نقشی ندارد؟ اگر هیچ نقشی ندارد چطور یک قوه مستقل است که در تراز رئیس جمهور قرار دارد و برخی جاها بالاتر از رئیس جمهور است و می‌تواند رئیس دولت را مورد سؤال قرار دهد.

مجلس هیچ نقشی در تحولات کشور ندارد؟ شهرداری تهران هیچ اشکالی ندارد؟ من خودم شهردار تهران بودم و در همین تهران اگر در خیابانی چاله‌ای پیدا می‌شد صدها مقاله درباره آن می‌نوشتند.

در زمان شهرداری بنده، فردی در یکی از خیابان‌های فرعی مقابل صدا و سیما تعدادی درخت را بر اساس حکم قاضی و با وجود مخالفت ما در زمین یک نهاد غیردولتی قلع و قمع کرد تا برج بسازد. رسانه‌های عمومی علیه من به عنوان شهردار وقت عزای عمومی اعلام کردند.

آن روز فریاد وااسفاه سر دادند که محیط زیست از بین رفت و مرا محکوم به بی عدالتی کردند. اما بنده از جایی رد شدم که پر از درختان قدیمی بود که همه ‌آنها را برای خیابان کشی برداشتند ولی هیچ خبری منتشر نشد.

امروز درباره هزینه‌کردها هیچ خبر و سؤالی مطرح نمی‌شود و معلوم است که اقدامات رسانه‌ها یکطرفه است و انگار کسی در کشور جز دولت (دهم) ایراد ندارد.

بنده شاید تنها مسئولی هستم که هیچ نگرانی ندارم و همیشه در دل مردم می‌روم و از این جهت به خدا هیچ نگرانی ندارم و خیلی راحت میان مردم هستم؛ برای آنکه دلم با مردم است و هیچ وقت سر سوزنی دوست ندارم به مردم فشار بیاید.

۱۱آبان۹۱ / نشست خبری

مطالب دیگر

نشست خبری (20)

گزارش تصویری ؛
نشست خبری دکتر محمود احمدی نژاد

نشست خبری دکتر محمود احمدی نژاد با رسانه ها روز چهارشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ با همراهی حمید بقایی در جنت آباد تهران برگزار شد.

۴۵ نظر

 1. درودبردکتراحمدی نژاد.جای ایشان خالیست…..

  • احمدی تو رو به خدا حداقل یه بار بیا داخل تلویزیون تا ببینیمت به خدا دلمون واست یه ذره شده شیر مادرت قسمت می دم فقط یه بار دیگه خوب ببینمت هرشب برات گریه می کنم.

   • بخدا شب نیست که گریه نکنم برای این مرد الهی او حقیقت عشق است با انتخاب مرحله دوم خدمت ایشان رسیدم در میان جمعیت ستاد های انتخاباتی در وزارت کشور صورت نازنین و مظلومش را بوسه زدم. او پاک است و هیچ کس نمی تواند اورا بد نام کند چرا که خدا اورا عزیز کرده است ما لرها عاشق احمدی نزاد هستیم جمیعا

 2. حسین حبیبی از لاهیجان

  دکتر احمدی نژاد قلب من است

 3. سلام محمودجان دوست داریم امیدوارم به یاری پروردگاربه یاری اقاامام زمان بازبرگردی یاورفقیران ومردم باشی خداپشت پناهت

 4. دکترجان خیلی تلاش کن که بیایی ماهمه پشتت هستیم

 5. سلام. دکتر دوست دارم و تا آخرین نفس همراهت هستم.

 6. یه سوال
  دکتر انتخابات دور بعد منتظرتان باشیم ؟

 7. دکتر اگر هنوز هم دلت با این مردم زخم خورده هست نباید حرفشون رو زمین بندازی باید تمام تلاشت رو برای انتخابات ریاست جمهوری بعدی انجام بدی
  مردم پشتت هستن هیچ جای نگرانی نیست

 8. دکتر عزیز سلام
  حضور مجدد شما بسیار عالیست فقط با بهره گیری از تجربه قبلی درایت در تصمیمات وبرنامه ها وانتخاب اطرافیان بسیار مهم اثر گذار میباشد.

 9. خدایا خودت مواظبش باش

 10. «نادر - کانادا

  دکترجان همینکه دشمنان ایران از تو می ترسند خود بازگو کننده همه مسایل است.

  • حسین حبیبی از لاهیجان

   اقا نادر عزیزم از کانادا سلام و علیکم
   یک بشکه دوغ سه برابر یک بشکه نفت ارزش دارد
   واین ارزانی نفت منتظر یک توپ و تشر دکتر احمدی نژاد است که بالا برود

   • علی دوراندیش

    واقعا دکتراحمدی نزاد نعمتی بود برای ملت ایران اگه ایشان بودند قیمت نفت بالابود وسفره های مردم رنگین ایشالا برگردند وکشورمان همان شکوفایی قبل را بدست بیارند خدا وجودشان را ازسرملت همیشه درصحنه وانقلابی ایران کم نکندوبرامون حفظشون کندواقعا ادم تایک گوهری را داره قدرشو نداره واقعا بی نظیربودید
    دکتردوستت داریم

 11. دکترمحبوب ملت سلام،به یاری خداوامام عصرآماده ی ریاست جمهوری باش،قطعااقبال حداکثری باتوست بیا و روسیاه کن آنهاکه برسرغمگین کردنت شرط بسته اند،بی صبرانه منتظرحضورگرم وبانشاط توهستیم، تابجای تندیس آقایان که برسرنسیه ساخته اند،تندیس که نه ،یادعزیزت را برای همیشه درقلبمان تندیس کنیم.

 12. آقای احمدی نژاد، خدا شاهد است که دارم با بغض این دیدگاه را مینویسم و با حالتی نیمه گریان.
  آقای دکتر، ای کاش هیچ وقت در این مملکت رئیس جمهور نمیشدی.
  تو که رئیس جمهور شدی، من هم هوس کردم برم تاریخ بخونم تا از رشادتهای کسی بنویسم که در زمان زندگی من به یه اسطوره در بین مردمش تبدیل شد.
  اما صد حیف و صد دریغ که آشپزهای خودی نما اونقدر آش دولت شما رو شور خواستند که حال همه از جمله و قبل از بقیه خودشون رو به هم زدند.
  میبینی دکتر؟، حالا هم ائتلاف کردند و همه ی زورشون رو گذاشتند تا به قول خودشون کشور دست مجلس ششمیها نیفته!.
  ای خدااااااا!، ما که دولت مال خودمون بود، مجلس مال خودمون بود، کشور مال انقلاب و انقلابیها بود، چی به روزمون اومد که حالا به مرگ گرفتنمون که به تب راضی بشیم و باید با هر کسی توافق و ائتلاف کنیم و زیر هر سه نقطه ای اعم از تصویب برجام در بیست دقیقه در مجلس و غیره بریم تا مثلاً اصل انقلاب رو حفظ کنیم؟. تا کی باید به اسم غریبی امام علی علیه السلام و سوء استفاده از مظلومیت مولا هر بدبختی ای رو به جون بخریم؟.
  آقا اصلاً من یه سؤال جدی دارم: اگر در تاریخ انقلاب اسلامی ما هشت سال دولت احمدی نژاد نبود، در کدوم دولت و زمان، ما انقلاب دوستها میبایست و میتونستیم که حرفهامون رو رک و راست برای ثبت در تاریخ بزنیم؟.
  به خدا قسم بیچاره من که با اون همه امید و آرزو رفتم تاریخ خوندم و اون همه هزینه کردم تا بیام برای آینده ها بنویسم:، ده هزار حاجیمون رو تو منا کشتن و هیچ غلطی هم نتونستیم بکنیم، هزار شیعه رو تو زاریای نیجریه شهید کردن و آب از آب تکون نخورد. این همه یمن رو شخم زدن ولی انگار نه انگار. راستی دکتر، اینا هم تقصیر شما و اون مشاییه دیگه!/خخخ.
  به خدا اصلاً حالم خوب نیست.
  به نظرم شما هم دیگه نیا تو سیاست و بذار ما هم همینجوری الکی الکی واسه ی خودمون رو هوا بچرخیم.
  حقمونه آخه.
  وقتی خدا یکی مثل شما و رهبری معظم انقلاب و امام خمینی رو میده بهمون ولی ما قدرتون رو نمیدونیم و هر کدوم رو یه جور خرج هوسهای خودمون میکنیم، باید هم مسخره ی تاریخ باشیم/تمام.

  • دقیقا …!!!
   منم دوست ندارم ایشون بیاد … به این دلیل که همین مردم، دوباره تحت تاثیر فراکنی و سیاست بازی های کثیف یه عده ای تو مملکت، دوباره و سه باره به تخریب شخصیت این بنده خدا می پردازن … ما لیاقتمون همون دولت سازندگی و اصلاحاته … که بسیار به این مملکت … کردن …!

 13. حسین اذرگون

  حامی محرومان کجائی مردم سرسفره خود نان ندارند

 14. خداهدایت کند کسانی را که به این مسول مردمی جفا کردند چوب لای چرخ دولتش کردن. نگذاشتن کار کند اما بااین حال به اندازه سه دوره اصلاحات کار کرد

 15. مسعود یوسفی از ساری

  دکتر جون بعضیا قدر تو رو نمیدونستن ، بی خوابی های شما را دیدند و فراموش کردند اما در تاریخ ماندگار شدی. دوست داریم.

 16. دکترجان باتمام وجود دوستت داریم غزیز مردم محرم

 17. فقط دکتر احمدی نژاد.منتظظر نشستیم تا سال۹۶بادکتر عزیزمون بیایم تووصحنه

 18. دکتر احمدی نژاد منتظرت در انتخابات ۹۶ هستیم موفق باشید

 19. باعرض سلام خدمت دکتر عزبز فقط می خواستم بدونید مردم منتظر آومدنتون هستن ان شاالله وعده ما انتخابات ۹۶

 20. اصلاح طلب ولی عاشق احمدی نژاد

  آقای احمدی نژاد من تفکرات جناح چپ را بیشتر میپسندم اما همیشه به شما به عنوان یک شخصیت فراجناحی علاقمند بودم و هستم.یکی از عوامل پیروزی شما بعد از دولت اصلاحات مردمی بودن شما بود.شجاعت شما بی نظیره

 21. سلام دکتر جان خیلی دلتنگ شدم براتون
  توی خونه کارها و وعده های دولت دهم را که میبینیم بعد از مدتی متوجه میشویم که فقط در حد همان حرف مانده .
  ما توی خونمون مادرم ازم من حال شما رو می پرسه و میگه مشغول چه کاری هستید و منم بی خبر از شما می گویم حالتان خوب است و برای انتخابات دولت بعد آماده میشوید .
  ما منتظر درخشش دوباره شما در انتخابات دولت یازدهم هستیم ولی خواهش میکنم اولویت کارهایتان به کارگیری خودرو های ساخت ….حتی اگر با مقاومت خودرو سازها مواجه شدید یه خودرو سازی جدید و با اسمی که در صورت برند جهانی شدن جهان بداند برای ایران است و دادن یک فراخوان به تمام افراد نخبه که در زمینه های گوناگون هستن و از ایران رفته اند و چه در ایران هستند با دادن پست کاری مناسب جذب کار کرده تا مدیریت بی کفایت هم به حداقل برسد ، تا آنجایی که اطلاع دارم گویا بعضی از طراحان بنز و بی ام و و… ایرانی هستن پس با لبیک گفتن به این فراخوان و آمدن اسم این طراحان مردم مشتاق تر به خرید خودرو میشوند .
  آقای دکتر مردمی نژاد لطفا دست دلالان را از جامعه کوتاه کنید تا ارزونی محصولات مصرفی باز برگرده به سابق . ما هیچ وقت از تحریم ها ناراحت نشدیم چون انرژی هسته ای حق مسلم ما بود و شما این را به ما آموختی ولی دلالان هیچگاه حق مردم نیستن .
  ما هم به سختی زندگی میکنیم و مادرمان مارا از بچگی به تنهایی بزرگ کرده و الان به لطف خدا من و برادرم و مادرم به کاری مشغول هستیم تا گذران زندگی راحت تر باشه ولی ما به آینده امیدواریم .
  امید پرتاب ماهواره هایی که باز هم ایران را بر سر زبان ها جاری سازد .
  اللهم عجل الولیک الفرج

 22. با عرض سلام.، یاشاسین،یاشاسین دکتر احمدی نژاد

 23. حمیدرضازارعین

  به والله اگر بیایی جان رافدایت می کنیم.

 24. اقاجان قربون دلت برم که وقتی مجبور بودی نان را گرون کنی ، یارانه اون رو هم می دادی ، الان قدرتو بیشتر می دونم می دونن خواهند دونست . اقاجان باز هم محبوبم هستی

 25. سلام بقران بعد رهبر عزیزم توی این کشور تو پاکی وهمه دزدی ها مال یه عده ادم حریص دنیا دوست هست که خودشون رو پاک نشون میدن

 26. آرزومند آرزوهای نیکتان هستم به امید دیدار مجدد در انتخابات ۹۶

 27. سلام آقای رییس جمهور.من هنوز هم شما را رییس جمهور این کشور میدانم.رییس جمهوری که با رای واقعی مردم ونه با تبلیغات دروغ وحمایت احزاب روی کار آمده باشد.اگرچه رسانه ها صدای مردم را درجهت تبلیغات وحمایت سرکرده دو حزب خفه کرده اما آتش زیر خاکستر را نمیتواند خاموش کند روزی این آتش شعله ور خواهد شد وهمه آنان را خواهد سوزاند. من برعکس دیگران ازشمامیخواهم در دوره بعد شرکت نداشته باشید چراکه ….. دردست دولت فعلی است …..هم ازقبل اینگونه بوده.وتمام تلاشهای شما فقط باید صرف مقاومت دربرابر فشاروکارشکنی آنها باشد.بنابراین تا وقتی مردم به آگاهی کافی نرسیده اند تا خوب را ازبدتشخیص دهند وبدانندچه کسی لیاقت ….را داردباید صبر کرد.البته وعده خدا حق است.الیس بصبح قریب؟

 28. سلام دکتر مردم ایران افتخار میکنن به همچین رییس جمهوری چون شما ۴ ساله هرتهمتی دوست داشتن به شما زدن هرکاری کردن که شمارو ازچشم این ملت بندازن ولی شما باشکیبایی و صبوری بیشتر از همیشه محبوبیت پیدا کردی یک کلمه از شما منتشر شد{سال۹۶ همه همدیگرو خواهیم دید} چنان وحشتی به جانشان افتاده که فعالیت تخریبشان علیه شما صدبرابرشده اگر هزار برابرم بشه مردم هوشیار شدن چشم انتظار شما هستن به امید پیروزی شما در انتخابات ۹۶

 29. قیطران از روستای حی

  درود بر احمدی شجاع

 30. سلام و درود بر دکتر احمدی نژاد
  از اینکه خدمات شما صادقانه و برای کل اقشار جامعه بوده در دل مردم جا گرفته اید و انها هرچه سعی بر تخریب شما دارند انگار خودشون را تخریب کردند و فکر میکنند با تبلیغها و شعارهای دروغ میتوانند بر روی مردم اگاه کشور تاثیر بگذارند و خداوند تبارک وتعالی حیله دشمنان را به خودشون باز میگرداند . با ارزوی سلامتی و توفیق روز افزون و انشاالله حضور در صحنه انتخابات ۹۶ و پیروزی دندان شکن . دوستت داریم

 31. سلام آقای دکتراحمدی نژاد ارادتمندم
  من به عنوان یک ایرانی خواهش میکنم دوباره باتمام انرژی برگرد به صحنه انتخابات من خودم شخصا به شما رای خواهم داد.شماکسی هستی که حرفهاتو به عمل رسوندی مانند یارانه و مسکن مهر .
  دلم برای بی پیرایه حرف زدنت تنگ شده دوستت داریم .محسن اسدی اززنجان

 32. فقط دکتر احمدی‌نژاد میتواند….. را کنار بزند
  تا آن روز لحظه شماری می کنیم. وخداوند پشت و پناه مظلومان است.
  علی مظلوم بود ولی قوی بود ما مظلومیم ولی قوی هستیم. انشاا…
  کیانوش قربانی از اهواز

 33. کیانوش قربانی
  خط احمدی‌نژاد که همان راه امام است زنده می ماند.
  الباقی زنده یا مرده فانی است.

 34. ای مرد بیا و دوباره دعای اللهم عجل لولیک الفرج بخوان که سینه ما سخت تنگ این دعاست.با گلویی پر از بغض میگویم یا علی

 35. سلام دکتر
  شما بهترین رئیس جمهور از اول انقلاب تا کنون مردم ایران به چشم دیده اند… درود بر شرف شما….

 36. درود بر جناب دکتر . انشااله بیا و دل دوستدارانت را شاد کن . بی صبرانه منتظریم

 37. با سلام خدمت دکتر احمدی نژاد ,این چند وقت باقی مانده تا حضور گرمتان در انتخابات فرصت خوبیست که با بروز دادن بیش از پیش رابطه خوب خود با رهبر معظم انقلاب مشتی محکم بر دهان یاوه گویان و فرصت طلبان زده و باعث دلگرمی بیش از پیش جوانان انقلابی شوید .ما عاشق احمدی نژادی هستیم که رابطه حسنه ای با رهبری دارد و هرگز باور نکرده ایم این رابطه خدشه دار شده باشد

 38. محسن حیدری راد

  سلام ودرود خدا بر مردبهشتی.جناب آقای دکتراحمدی نژاد همه ما منتظر حضورگرمتان هستیم.تا ثابت کنیم که عاشقانه دوستتان داریم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *