خانه / در امتداد مسیر / غزه نماد مظلومیت ملت فلسطین و بی‌آبرویی حامیان صهیونیست است

غزه نماد مظلومیت ملت فلسطین و بی‌آبرویی حامیان صهیونیست است

78050

غزه یک نماد و تابلوی بسیار روشنی است که از یک طرف مظلومیت ملت فلسطین و مردم این منطقه و نیز مظلومیت ملت‌های تحت ستم و از طرف دیگر بی‌ثباتی و بی‌اخلاقی قدرت‌های حاکم بر مناسبات جهانی و حامیان صهیونیست‌های بی‌آبرو را نشان می‌دهد.

امروز فشار بر مردم غزه زیاد است و البته این به معنای شکستن مقاومت مردم نیست. صهیونیست‌ها نیز نمی‌توانند به اهداف خود یعنی نجات از مهلکه دست یابند. صهیونیست‌ها در مهلکه‌ خودساخته گرفتارند و هیچ دستی نمی‌تواند آن‌ها را نجات دهد. در واقع این اقدام آن‌ها را سریع‌تر و تندتر در مهلکه فرو می‌برد و راه‌های بسیار معدود تطویل عمرشان را به روی آن‌ها می‌بندد.

ما مجموعه تلاش‌ها را سامان می‌دهیم اما اصل و محور مقاومت ملت فلسطین است. آن‌چه که پیروزی را برای ملت فلسطین تضمین می‌کند و قدرت‌های زورگو را شکست می‌دهد مقاومت ملت فلسطین است که امروز همراه با ایمان و آگاهی ادامه دارد.

۸ دی ۱۳۸۷/ در جمع خبرنگاران

مطالب دیگر

photo_2017-04-25_09-54-49

گزارش تصویری ؛
حضور دکتر احمدی نژاد در حرم مطهر رضوی همزمان با عید مبعث

دکتر محمود احمدی نژاد سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 همزمان با روز عید سعید مبعث جهت زیارت آستان مقدس حضرت امام علی بن موسی الرضا(ع) در حرم مطهر رضوی حضور پیدا کردند که حضور ایشان در میان مردم با استقبال گرم و پرشور زائران این آستان روبرو گردید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *