خانه / فرزند ملت / ثبت خاطرات مردمی

ثبت خاطرات مردمی

نام و نام خانوادگی (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

شماره تماس (الزامی)

موضوع خاطره (الزامی)

زمان وقوع خاطره (الزامی)

مکان وقوع خاطره (الزامی)

متن خاطره(الزامی)

توضیحات

تصویری از خاطره(پسوند های مورد قبول:jpg|JPG|png| و تا حجم 2 مگابایت)

آپلود عکس 1

آپلود عکس 2

آپلود عکس 3

۱۴ نظر

 1. خوش آمدی دوباره آمدنت مبارک منتظرت بودم.یک جانبازورزمنده

 2. شعار هرچی مرده احمدی بر میگرده شعاری که در استان مقدس آمامزاده آقا علی عباس امسال در حضور عاشقانت طنسن انداز شد

 3. با اینکه هیچگونه اطلاع رسانی در مورد حضور دکتر احمدی نژاد نشده بود به محض اینکه عاشقان دکتر شنیدن دکتر اومده آقا علی عباس همه اومدن استقبال بی نظری صورت گرفت .دکتر احمدی نژاد ساعت ۱۴:۱۰ دقیقه وارد حرم امام زاده آقا علی عباس (ع) شد و با شعارهای مردمی مورد استقبال جمعیت قرار گرفت.

  ازدحام جمعیت در استقبال از دکتر احمدی نژادی به حدی است که رییس جمهور سابق نتوانست وارد حرم شد و در صحن به ابراز احساسات مردم پاسخ گفت.

  جمعیت با شعارهای صل علی محمد یاور رهبر آمد، احمدی نژاد ۹۶ منتظرتیم، احمدی دوستت داریم، شعار هرچی مرده احمدی برمیگرده، احمدی منتظریم ، صل علی محمد بوی رجایی آمد، دسته گل محمدی به شهر ما خوش آمدی، ما یاور احمدی نژادیم هنوز و … از دکتر استقبال کردند.

 4. محمود جان ساده و بی آلایش می گویم دوستت داریم به خاطر مردانگیت
  منتظر حضورت هستیم در انتخابات ریاست جمهوری
  زیر سایه پر برکت رهبری و دولت آینده توست که ایران به قله افتخار می رسد
  ایستاده مردن بهتر است از روی زانو زندگی کردن

 5. توی روستای کردلر از توابع شهرستان کلیبر(آذربایجانشرقی) داشتیم نامه برای آقای دکتر می نوشتیم یکی از اهالی گفت که آخه رئیس جمهور که نمی خونه می بره نامه ها را می سوزاند بهده چند وقت از پست ناحیه کلیبرقسمت یوزبند خبر دادن که نامه دارید رفتیم دیدیم جواب دکتر احمدی نژاد هست تو روستا همه خوشحال بودن که چطور یک رئیس جمهور جواب نامه را داده؟وارزش قایل شده.
  همه دوستت داریم احمدی قهرمان

 6. حسین میرزایی جانباز8سال دفاع مقدس(برادر شهید)

  سلام دکتر احمدی نژاد واقعا مردی کلامت با عملت یکی بود ۹۶منتظریم بیایی؟

 7. احمدی نژاد به زودی (COMING SOON)…

 8. سلام با وفا کجایی که دل معلما خونه ..دارن بازیمون میدن..کاش بودی و این دردو درمان میکردی

 9. یک طلبه
  چند سال پیش شاید سال ۸۹ بود آقای دکتر احمدی نژاد آمده بودند فیضیه سخنرانی برای طلاب
  وقتی وارد حیاط مدرسه فیضیه شد جمعیت زیادی دورش حلقه زده بودند و رئیس جمهور به سمت درب سالن زیرزمین مدرسه با سرعت کندی در حال حرکت بود من و یکی دو نفر دیگر در شلوغی جمیعت و در یک متری ایشان یه زمین خوردیم البته لباس روحانیت هنوز نپوشیده بودم از لای به لای جمیعت دستی مرا بالا کشید نگاه کردم دیدم شخص رئیس جمهور است و بقیه افراد را هم طلاب دیگر با دیدن کار رئیس جمهور کمک کردند، خیلی برایم این تواضع لذت بخش بود یاد شعار مردی از جنس مردم افتادم و از رفتارش با زیردستان مشعوف شدم
  کمی جلوتر یک لنگ کفش را هم از زمین برداشت و در آن شلوغی فریاد زد این کفش کی بود؟ که یکی از محافظ ها کفش را گرفت و انتقال داد به عقب و صاحبش پیدا شد و ذوق زده از کار رئیس جمهور و شاید ذوق زده از پیدا شدن کفشش را گرفت

 10. سلام دکترکاش میومدی اصفهان دلمون برای شجاعت وصداقتت تنگ شده راستی شنیدی می گن حتی یک شغل هم ایجادنکردی برای آقایان عجب دکانی بازشده همه چیزراگردن شمامی اندازندوخلاص امادکترجان خودت خوب می دونی مردم مافهمین وهمه منتظرسال ۹۶هستندتاجواب آقایان راپای صندوق آراء بدهند دوست داریم چون ولایتی هستی انقلابی ومردمی هستی

 11. گمان کنم سال ۸۸ یا ۸۹ بود، از عسلویه به وراوی واقع در شهرستان مهر نقل مکان نمودیم و با عقد قرارداد با شبکه بهداشت در درمانگاه وراوی شروع به کار کردم، مردمش صمیمی و خون گرم هستند و خیلی زود با همسایه ها رفت و آمد خانوادگی برقرار شد،یه روز که همسرم نبود با دعوت یکی از همسایه ها برای صرف ناهار به منزل ایشان رفته بودم، غذا ساده و صمیمی بود و با گندم تهیه شده بود ، صاحب خانه که از رنج روزگار دست کم بیست سال پیرتر میزد با دخترش زندگی می کرد. فکرم مشغول بود که خدایا این بندگان خدا چگونه زندگی را سپری می نمایند! اولین لقمه را برداشته بودم که طاقت نیاوردم و پرسیدم زندگی شما چگونه تامین میشود؟ با حیای خاصی سرش را پایین انداخت و گفت با نودتومن!! هیچ متوجه نشدم و در حالی که غذا در گلویم گیر کرده بود دوباره پرسیدم! گفت با نودتومن احمدی نژاد…..چشمانم پر از اشک شده بود…..خداوند در هر دو جهان به شما خیر کثیر دهد برادر خوبم، مراقب باش که ابلیس در کمین بهترینهاست، مراقب زیر پایت باش الهم اجل لولیک الفرج….

 12. دکتر در انتتخابات ۹۶منتظرت هستیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *