خانه / بهاری شویم / ۲۲ اسفند ۱۳۹۱/ مراسم اعطای دومین جایزه ملی علامه طباطبایی و اولین جایزه ملی شهید آوینی
نیازمند نظریه پردازانی هستیم که مفهوم بهار را بازآفرینی کنند

۲۲ اسفند ۱۳۹۱/ مراسم اعطای دومین جایزه ملی علامه طباطبایی و اولین جایزه ملی شهید آوینی
نیازمند نظریه پردازانی هستیم که مفهوم بهار را بازآفرینی کنند

امروز نیازمند نظریه پردازانی هستیم که این مفاهیم را در قالب های انسانی و جدید بازآفرینی کنند.

Ahmadinejad_2392181b

نوروز پیام آور بهار حقیقی انسانیت است که در راه است و ملت ایران برای تحقق بهار انسانیت مسوولیتی تاریخی و الهی دارد و البته همه در این مسیر مسئول هستند.

در حرکت به سمت بهار است که مفهوم انسانیت معنا پیدا می کند و اینها در تاریخ ایران و در وجود ایرانی ها وجود داشته است و امروز نیازمند نظریه پردازانی هستیم که این مفاهیم را در قالب های انسانی و جدید بازآفرینی کنند.

 ۲۲ اسفند ۱۳۹۱/ مراسم اعطای دومین جایزه ملی علامه طباطبایی و اولین جایزه ملی شهید آوینی

مطالب دیگر

photo_2017-04-25_09-54-49

گزارش تصویری ؛
حضور دکتر احمدی نژاد در حرم مطهر رضوی همزمان با عید مبعث

دکتر محمود احمدی نژاد سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 همزمان با روز عید سعید مبعث جهت زیارت آستان مقدس حضرت امام علی بن موسی الرضا(ع) در حرم مطهر رضوی حضور پیدا کردند که حضور ایشان در میان مردم با استقبال گرم و پرشور زائران این آستان روبرو گردید.

۷ نظر

 1. واقعا تصاویر زیبایی از دکتر روی سایت گذاشتین دستتون درد نکنه به آدم روحیه و امید و انرژی می ده …

 2. اگر چنین نظریه پردازانی پیدا شوند و نظرشان با نظر احمدی نژاد زاویه داشته باشد آیا حتی درج آن را در همین سایت تحمل می کنید؟

 3. حجت الاسلام علی پورآملی

  باسلام -دکتر بهار دیگرنیازبه نظریه پرداز ندارد هرچند آماده نظریه پردازی هم هستیم-بهار شعاریک فرد نیست . حقیقتی است که افرادی باید بیایند تنفس دربهاربرای مردم فراهم سازند -هوای بهار نیاز ضروری ملت ایران است خسته نباشید دکتر آماده اتحادیم وخداشاهداست دست خدمت واتحاد به سمت دستتان دراز کردم بااین که تا به حال به هیچ رجل سیاسی دست ندادم

 4. سیدعلیرضا صالحی

  سلام ، بهار فصلی است که به تمام رنگ ها طراوت می بخشد .
  و ما دولتی می خواهید که پاکی و صداقتش به جامعه طراوت ببخشد .

 5. سلام و درود بر محضر مبارک آقای دکتر احمدی نزاد بنده با تمام وجود دکترجان را دوست دارم و هر وقت می بینم خوشحال می شوم و افتخارمی کنم که تا آخرین نفس در رکاب ایشان فعالیت میکنم واقعا آقای احمدی نزاد یک ریس جمهور نمونه و پرتلاش درشان مردم و نظام بود و بنده برای آینده خودم و کشورم از ایشان الگو می گیرم و برای سلامتی و سرافرازی دکترجان دعاگو هستم و منتظربازگشت آن بزرگوار هستیم تا ما را از دست این…. آزاد کند که خدمت ماندگار آقای احمدی نزاد همیشه در قلب مردم زنده است -زنده باددکتر محمود احمدی نژاد-حاج امیربزرگوار-برادرم مهدی وعلیرضا جان .

 6. سلام و درود فراوان بر دکتر احمدی نژاد دوره بعدی حتما به جنابعالی رای خواهیم داد من مهندس معدن و بازنشسته هستم مطمئن باشید که حتما انتخاب خواهید شد مبارزات و تبلیغات انتخاباتی را با شور و شوق فراوان ادامه دهید دو دوره قبل هم به جنابعالی رای دادم زنده و پاینده باد آقای دکتر محمود احمدی نژاد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *